صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس پس برد مقابل نساجی

پرسپولیس در دیداری معوقه از هفته دوازدهم لیگ برتر ک.فق شد با نتیجه 1 بر صفر نساجی را شکست دهد....

به گزارش مدال، صحبت های بازیکنان پرسپولیس پس از این بازی را در ادامه می توانید بخوانید.

بشار رسن: چند ماه است یک دلار هم نگرفته‌ام/ می‌توانستم قراردادم را فسخ کنم

بشار رسن پس از برد خانگی یک بر صفر پرسپولیس مقابل نساجی درباره شرایطش گفت: من بازیکنی حرفه‌ای هستم. از انتهای فصل قبل تاکنون چندین بار به بغداد رفته و آمده‌ام، اما حتی یک دلار هم نگرفته‌ام. باورم نمی‌شود که شرایط اینگونه است، اما به خاطر تعهد ویژه‌ای که به هواداران پرسپولیس دارم، فعلاً اینجا حضور دارم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پس از سفر به کشورش، باز هم به ایران بازخواهد گشت یا نه؟ اظهار داشت: هیچ چیز معلوم نیست. قراردادم 5 ماه قبل می‌توانست فسخ شود، اما هنوز چیزی معلوم نیست.

احمدزاده: با ۱۰ نفره شدن شرایط‌مان سخت شد

فرشاد احمدزاده پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل نساجی در جمع خبرنگاران گفت: در بازی‌هایی که تیم حریف می‌آید تا بازی مساوی شود، شرایط سخت می‌شود. با 10 نفره شدن ما، شرایط سخت‌تر شد و خداراشکر می‌کنیم که نتیجه گرفتیم.

وی درباره اینکه پرسپولیس فشار زیادی را بعد از 10 نفره شدن تحمل کرد، گفت: ما 9 نفره هم شدیم، مصدومیت همسترینگ برای نعمتی پیش آمده و دیگر تعویض نکردیم. انشالله که اتفاق خاصی نیست و زودتر به تمرینات برمی‌گردد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره نارضایتی بازیکنان از شرایط مالی تصریح کرد: این موضوع را باید از کاپیتان تیم بپرسید. 

ترابی: حرفی از بالا رفتن رقم قراردادم نزده‌ام/ در نیم‌فصل دوم عملکرد بهتری خواهم داشت

مهدی ترابی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل نساجی اظهار داشت: می‌دانستیم بازی سختی را داریم و تمام تلاش‌مان را کردیم. متأسفانه در نیمه دوم 10 نفره شدیم، ولی خدا را شکر توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. ان‌شاءالله بعد از تعطیلات با یک تیم بهتر وارد مسابقات می‌شویم.

وی درباره مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس گفت: من صحبتی ندارم. بچه‌ها در این مورد بیشتر صحبت خواهند کرد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره نگرانی‌های کالدرون از مشکلات باشگاه تصریح کرد: این موضوع در حیطه باشگاه است. امیدوارم مشکلات برطرف شود تا تیم با قدرت به کارش ادامه دهد.

ترابی درباره شرایط خودش در نیم‌فصل اول خاطرنشان کرد: مطمئن باشید که در نیم‌فصل دوم عملکرد بهتری خواهم داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که خواهان افزایش رقم قراردادش بوده است، اظهار کرد: من حرفی از بالا رفتن رقم قراردادم نزدم و این موضوع  صحت ندارد. ان‌شاءالله مشکلات مالی به‌زودی برطرف می‌شود.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که پیشنهاد خارجی دارد یا خیر، گفت: فعلاً خبری ندارم و باید از باشگاه بپرسم.

علیپور: انتقاد هواداران پرسپولیس بی‌جا نبود/ بزرگترهای تیم درباره مشکلات مالی صحبت کنند

علی علیپور پس از پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نساجی مازندران گفت: با برنامه وارد زمین شدیم و نساجی هم تیم بسیار خوبی بود. خیلی مهم بود که نیم‌فصل اول را با سه امتیاز به پایان برسانیم تا هواداران خوشحال شوند، به صدر جدول صعود کنیم و نیم‌فصل دوم را با قدرت استارت بزنیم.

وی درباره اینکه هواداران پرسپولیس می‌ترسند اتفاق استراماچونی برای کالدرون هم تکرار شود، تصریح کرد: من در جایگاهی نیستم که درباره استراماچونی یا فرد دیگری نظر بدهم. بهتر است باشگاه در این خصوص صحبت کند.

مهاجم پرسپولیس درخصوص کم شدن فشار هواداران از روی دوش او خاطرنشان کرد: هواداران دوست داشتند سرحال شوم و به تیم کمک کنم. آنها انتقاد بی‌جایی نداشتند و انتقادشان فنی بود. خدا را شکر با تلاش بچه‌ها و با تمرین و جدیت خودم، به روند سابقم بازگشتم و انشاءالله در نیم‌فصل دوم بتوانم با قدرت بیشتری تمرین کنم و همان علیپوری شوم که هواداران می‌خواستند ببینند.

علیپور درباره پاس گل‌های خودش به سایر بازیکنان پرسپولیس گفت: موفقیت تیم از موفقیت یک نفر مهم‌تر است. اگر موقعیت پاس گل داشته باشم، پاس می‌دهم و اگر در موقعیت گلزنی باشم، گل می‌زنم.

وی در مورد احتمال جدایی‌اش از پرسپولیس اظهار داشت: من با باشگاه قرارداد دارم.

مهاجم پرسپولیس درباره مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: بزرگترهای تیم در این باره بهتر صحبت می‌کنند و من در حدی نیستم که درخصوص شرایط مالی صحبت کنم. ما مشکل داریم، اما صحبت در این باره را به بزرگتر تیم می‌سپاریم.

نوراللهی: ما هم شرایط استقلالی‌ها را داشتیم اما روی پای خودمان ایستادیم

احمد نوراللهی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل نساجی گفت: ابتدا می‌خواهم از هواداران تشکر کنم. امروز در این هوای سرد سنگ تمام گذاشتند و از تیم حمایت کردند. پرسپولیس در نیمه اول بازی هجومی انجام داد. نیمه دوم با توجه به اینکه 10 نفره شدیم شرایط سخت شد و مجبور شدیم دفاع کنیم. بچه‌ها هم خیلی خوب دفاع کردند و خداراشکر توانستیم 3 امتیاز بازی را بگیریم.

وی درباره مشکلات مالی باشگاه تصریح کرد: باشگاه تلاشش را می‌کند و هم بازیکنان و هم کادرفنی انتظار دارند که مشکلات حل شود. امیدوارم همه چیز روبه‌راه شود و در 4-5 روزی که تعطیل هستیم انشاءالله شرایطی فراهم شود تا نیم‌فصل دوم را با قدرت شروع کنیم. در آسیا هم بازی‌های سختی پیش رو داریم و باید در آن مسابقات هم موفق باشیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه بعضی از استقلالی‌ها معتقدند وزارت ورزش هوای پرسپولیسی‌ها را بیشتر دارد، گفت: استقلال شرایط خودش را دارد و من راجع به تیم خودمان صحبت می‌کنم. ما 7 قهرمانی آوردیم و هنوز از سال گذشته طلب داریم ولی تا الان صحبتی نکردیم و همه بچه‌ها تلاش‌شان را کردند. ابتدای فصل مربی‌مان به آن صورت جدا شد، الان مربی جدیدمان هم تلاش می‌کند و بچه‌ها هم روی پای خودشان ایستادند.

نوراللهی ادامه داد: 3 سال قهرمان شدیم و الان هم صدر جدول هستیم و برای چهارمین قهرمانی تلاش می‌کنیم. آقای کالدرون تلاش می‌کند تا موفق شویم و به حاشیه‌های خیلی توجه نمی‌کنیم و حواسمان به تیم خودمان است. امیدوارم شرایط استقلال خوب شود و یک مربی خوب به این تیم بیاید تا بازی‌های خوبی انجام دهند. ما هم شرایط استقلالی‌ها را داشتیم ولی روی پای خودمان ایستادیم. 

وی درباره شرایط تیم ملی بعد از رفتن ویلموتس خاطرنشان کرد: شرایط تیم ملی با توجه به اینکه ویلموتس رفته، سخت است. فدراسیون دنبال مربی جدید است و امیدوارم هرچه زودتر مربی جدید مشخص شود. مطمئن باشید تیم ملی 4 بازی آینده‌اش را می‌برد و به مرحله بعد صعود خواهد کرد. 

امیری: از ۲ سال پیش از پرسپولیس طلب دارم/ کالدرون از ما خداحافظی نکرده و برمی‌گردد

وحید امیری پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نساجی مازندران گفت: در 10 روز، سه بازی سخت را پشت سر گذاشتیم و  خدا را شکر امروز پیروز شدیم. نیاز مبرمی به این سه امتیاز داشتیم که با کمک هواداران و بازیکنان به برتری رسیدیم. حتی زمانی که 9 نفره شدیم، تمام تلاش بچه‌ها این بود که بازی را کنترل کنیم. از هواداران و بازیکنان به خاطر تلاشی که کردند، تشکر می‌کنم.

وی درباره پرداخت مطالباتش گفت: شرایط من هم مانند سایر بازیکنان است. اینگونه نبوده که چون امسال به تیم آمده‌ام، پول بیشتری بگیرم و من هم مانند سایر بازیکنان پول گرفته‌ام. هنوز از دو سال پیش از پرسپولیس طلب دارم.

هافبک پرسپولیس با تمجید از صحبت‌های کالدرون که گفت نیازی به جذب بازیکن خارجی ندارد، تصریح کرد: این حرکت خیلی خوب بود. سرمربی ما وقتی شرایط را دید، چنین صحبتی را مطرح کرد و گفت این پول را برای بازیکنان خودمان هزینه کنید.

امیری درباره وضعیت علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان پرسپولیس که در دو بازی اخیر از فهرست 18 نفره تیم خارج شد، گفت: بیرانوند بازیکن همین تیم و برادر ماست. مشکلی برای او پیش نیامده و انشاءالله با قدرت برمی‌گردد. بیرانوند دروازه‌بان اول ایران است. بعد از آن ماجرا (اختلاف با کالدرون)، هیچ حاشیه‌ای برای باشگاه ایجاد نشد و بیرانوند و باشگاه، کار خود را انجام دادند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بیرانوند پیشنهادی دارد یا خیر، گفت: از این موضوع خبر ندارم.

هافبک پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا کالدرون در رختکن از بازیکنان پرسپولیس خداحافطی کرده است یا خیر، اظهار داشت: او از ما خداحافظی نکرد و قطعاً برمی‌گردد. کالدرون تیم را صدرنشین کرده و باید برگردد، تیم را دوباره در دست بگیرد و قهرمان کند.

امیری درباره شرط کالدرون که گفته بود باید طلب بازیکنان پرسپولیس تسویه شود، عنوان کرد: این مسئله نشان می‌دهد که او چقدر به بازیکنان خودش توجه دارد. امیدوارم شرایط مالی حل شود، البته باشگاه نیز تلاش خود را می‌کند. به هر حال امیدوارم تیمی که در صدر است، شرایطش نیز عالی باشد.

نادری: باید تلاش کنم تا به ترکیب برگردم/ هواداران تنها دلگرمی ما هستند

محمد نادری پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل نساجی در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرد و اظهار داشت: بازی خوبی بود و توانستیم به پیروزی رسیده و صدرنشین شویم. از هواداران تشکر می‌کنم که در این هوای سرد حامی ما بودند. آنها تنها دلگرمی ما هستند.

وی در خصوص شرایط مالی باشگاه و گلایه‌های کالدرون، گفت: فکر نمی‌کنم که مشکلی پیش بیاید. مدیرعامل باشگاه در تلاش است تا با اسپانسرها رایزنی کرده و مشکلات را حل کند. 

مدافع  پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا این هفته‌ها کمتر در ترکیب تیمش قرار می‌گیرد، تاکید کرد: این نظر سرمربی است. من باید تلاش کنم تا عملکردم بهتر شود و به ترکیب برگردم. صبحت خاص دیگری نمی‌توانم در این خصوص انجام دهم.

نادری درمورد اینکه گفته می‌شود پیشنهادی از سپاهان به او شده است، تصریح کرد: از این موضوع خبر ندارم. من تلاش می‌کنم تا به ترکیب تیمم برگردم.

رادوشویچ: من و بیرانوند مشکلی با هم نداریم/ نیم ساعت آخر دیدار با نساجی سخت گذشت

بوژیدار رادوشویچ پس از برد یک بر صفر پرسپولیس مقابل نساجی گفت: درست است که دروازه‌ام را بسته نگه داشتم، اما مسئله مهم برد تیم بود. نیم ساعت آخر مسابقه سخت گذشت، اما خوب بود. از هواداران تشکر می‌کنم و انشالله که قهرمان شویم.

وی درباره شرایطش در پرسپولیس خاطرنشان کرد: انصاری‌فرد مرد بزرگی است و سعی می‌کند همه مشکلات را حل کند. قطعاً او تمام تلاش‌ خود را خواهد کرد و بر این باورم که می‌تواند این کار را کند.

دروازه‌بان پرسپولیس ادامه داد: من و بیرانوند مشکلی با هم نداریم. ما همکار و هم‌تیمی هستیم و از یکدیگر حمایت می‌کنیم. علیرضا انسان فوق‌العاده باشخصیتی است و هر زمانی که من در دورن دروازه می‌ایستم، از من حمایت می‌کند، درست همان کاری که من در زمان که نیمکت‌نشینی انجام می‌دهم.

رادوشویچ با بیان اینکه امیدوار است پرسپولیس نیم‌فصل دوم را به همین شکل ادامه دهد، گفت: از هواداران بابت حمایت‌هایی که از من در این مدت و در این بازی داشتند، تشکر می‌کنم. خیلی خوشحالم، چون ما پیش از هر چیز سه امتیاز این بازی را کسب کردیم و یار دوازدهم ما در هر بازی در تعداد زیادی به ورزشگاه می‌آیند و از ما حمایت می‌کنند. امیدوارم در پایان فصل بتوانیم با کسب چهارمین قهرمانی متوالی آنها را خوشحال کنیم.

ربیع‌خواه: کالدرون گفت به‌زودی شما را می‌بینم/ هر ۲ کارتی که گرفتم درست بود

محسن ربیع‌خواه پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل نساجی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی خوبی بود. نساجی هم بسیار خوب بازی کرد. البته ما هم عملکردمان مناسب بود و خوشبختانه در نیمه اول به گل رسیدیم. بعد از اخراج من نساجی بازی را در دست گرفت، ولی در پایان با پیروزی زمین را ترک کردیم. 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تصمیم داور برای اخراجش درست بود یا خیر، گفت: بله، هر دو کارت زرد را به درستی از داور گرفتم. 

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره مشکلات مالی باشگاه و گلایه‌های کالدرون، اظهار کرد: کالدرون شروطی دارد و صحبت‌هایش را هم در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد. باشگاه باید انتظارات او را برآورده کند، چراکه ما روند خوبی داریم و باید با همین روند تا آخر فصل پیش برویم.

ربیع‌خواه در پاسخ به این پرسش که «آیا کالدرون در رختکن از بازیکنان خداحافظی کرد؟»، خاطرنشان کرد: او خداحافظی دائم نکرد و گفت برمی‌گردم و به‌زودی شما را خواهم دید.

 

اخبار مرتبط:

پرسپولیس یکه تازی می کند؛ بیشترین برد، کمترین تساوی

تگ ها


مصاحبه_بازیکنان پرسپولیس پرسپولیس نساجی بازی پرسپولیس نساجی هفته دوازدهم لیگ ایران هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران بشار رسن فرشاد احمدزاده پرسپولیس نساجی مازندران پرسپولیس-نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال