صحبت های بازیکنی که تا به حال در نیمه اول تعویض نشده بود!

معین عباسیان، هافبک چپ پای تیم فوتبال سایپا گفت: تا به حال در نیمه اول تعویض نشده بودم، اما این اتفاق در بازی با ماشینسازی افتاد ......


معین عباسیان، هافبک چپ پای تیم فوتبال سایپا گفت: تا به حال در نیمه اول تعویض نشده بودم، اما این اتفاق در بازی با ماشین‌سازی افتاد.

معین عباسیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد تساوی بدون گل سایپا برابر ماشین‌سازی در تهران گفت: ما هدفی جز برد نداشتیم، اما شرایط زمین چمن بسیار بد و وحشتناک بود. زمین فقط آب و گل بود و ما نتوانستیم کارهای تاکتیکی مورد نظرمان را در این زمین پیاده کنیم. ما به سه امتیاز این مسابقه نیاز داشتیم، ولی متأسفانه دو امتیازی حساس را از دست دادیم.

وی که در نیمه اول این بازی توسط علی دایی تعویض شد، با اشاره به این اتفاق تأکید کرد: من هم از این موضوع تعجب کردم. در دوران فوتبالم تا به حال در نیمه اول تعویض نشده بودم، ولی این اتفاق در دیدار برابر ماشین‌سازی افتاد. من به تصمیم دایی احترام می‌گذارم. قطعاً او با هدف و استراتژی خاصی چنین تصمیمی گرفت. من هم تا زمانی که در زمین باشم با جان و دل برای تیمم بازی می‌کنم و تابع تصمیم سرمربی هستم.

هافبک تیم فوتبال سایپا در مورد بازی بعدی تیمش و تقابل با پدیده خراسان که در صدر جدول قرار دارد، خاطر نشان کرد: بازی با پدیده واقعاً سخت است. آنها تا الان عملکرد خوبی داشته‌اند. من چند سال برای این تیم بازی کردم و حالا برای اولین بار برابر تیم سابقم قرار می‌گیرم. طبیعتاً بازی کردن برابر تیم سابقم سخت است، اما امیدوارم که در این بازی عملکرد خوبی داشته باشیم و نتیجه لازم را بگیریم.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال