صحبت های تارتار و جلالی در پایان دیدار امروز

سرمربیان دو تیم پارس جنوبی جم و نساجی قائمشهر به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ دادند....

سرمربیان دو تیم پارس جنوبی جم و نساجی قائمشهر به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ دادند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: یک بازی کاملا فیزیکی را دیدیم.

به گزارش  مدال، مهدی تارتار بعد از پیروزی ۳ بر یک مقابل نساجی مازندران در نشست خبری گفت: یک بازی کاملا فیزیکی را با توجه به شرایط زمین شاهد بودیم. بعد از ۱۰ نفره شدن نساجی طبیعی بود که در لاک دفاعی فرو برود و در نیمه اول خیلی خوب عمل نکردیم و در بین نیمه با بازیکنان صحبت کردیم و تعویض‌هایی هم انجام دادیم. بازیکنان ما خیلی تلاش کردند و نساجی هم تیم خوبی بود. تا قبل از اخراج بازیکنانش پابه پای ما بازی کردند. هواداران ما سهم زیادی در این برد داشتند و در باران ما را تنها نگذاشتند و دست تک تک آنها را می بوسم و از بازیکنانم هم تشکر می‌کنم.

تارتار در مورد بازی فیزیکی و اینکه بردهای تیم ادامه پیدا می‌کند، گفت: مطمئن باشید با این بازیکنان و هواداران از هر بازی سربلند بیرون می‌آییم و به تک تک بازیکنانم افتخار می‌کنم زیرا مشکلات زیادی داریم که به آنها اشاره نمی‌کنم.

وی در مورد صحنه پنالتی نساجی ونحوه قضاوت داور، گفت: از نزدیک این صحنه را ندیدم اما بازیکنانم می‌گفتنند هر دو بازیکن برای تصاحب توپ تلاش کردند به هر حال بعد از این پنالتی نساجی به بازی برگشت. از داوری خیلی ضربه خوردیم و نباید خیلی راحت در خانه این بلا سر ما بیاید. صحنه اخراج بازیکن نساجی درست بود یک گل سالم هم زدیم که باید کارشناسی شود تا مشخص شود ما متضرر شدیم یا تیم میهمان.
سرمربی پارس جنوبی در مورد پنالتی حریف اظهار داشت: ما زمانی که ۲ بر صفر از حریف پیش بودیم کنترل بازی را در اختیار داشتیم و آنها هیچ موقعیت گلزنی نداشتند اما با آن پنالتی تمام طرح و برنامه ما را داور خراب کرد و دچار استرس شدیم. می توانستیم گل های سوم و چهارم را هم به حریف بزنیم.

تارتار در مورد تعویض هایش گفت: بازیکنان با تجربه باید کنار بازیکنان جوانتر باشند اما زمین امروز مال محمد نوری نبود. ستاری  کمی مصدوم است و تلاش می‌کند تا به بازی ما  برسد.
وی در مورد دیدار با استقلال در هفته آینده گفت: اجازه بدهید در خوشی این برد بمانیم تا به موقعش در مورد بازی با استقلال صحبت کنیم.

ضمنا مجید جلالی سرمربی نساجی بعد از شکست ۳ بر یک مقابل پارس جنوبی در نشست خبری گفت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم ولی اتفاقی که داور در بازی رقم زد شرایط فرق کرد. در زمین گل و شل که دقیقه ۱۴، ده نفره می شوید و یک گل به خودی هم میزنید شرایط سخت می شود. خیلی مشکل است که بخواهید بیش از ۷۵ دقیقه ۱۰ نفره بازی کنید. امیدوارم در هفته های بعد این نتیجه را جبران کنیم.

وی در مورد اینکه بازی بیشتر فیزیکی بود و نظر شما در مورد داور مسابقه چیست، گفت: عرض کردم تصمیم داور در دقیقه ۱۴ جریان بازی را به طور کامل تغییر داد و آن صحنه به گونه ای نبود که بازیکن ما اخراج شود. بازیکن حریف با آرنج به صورت سجاد ‌آشوری زد ولی داور حتی خطا هم نگرفت. داور خوب داوری نکرد.

سرمربی تیم نساجی در مورد اینکه وضعیت و  جو ورزشگاه چطور بود و تیم شما را تحت تاثیر قرارداد یا نه، گفت: امروز خوب بازی را شروع کردیم و دو موقعیت گل هم داشتیم و خیلی زود ۱۰ نفره شدیم و این فشار زیادی روی تیم ما وارد کرد.