صحبت‌های تارتار و نعمتی‌نژاد در کنفرانس خبری بعد از بازی

سرمربیان پارس جم و استقلال خوزستان به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ دادند....

سرمربیان پارس جم و استقلال خوزستان به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ دادند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت:بخاطر خانواده مان که پارس جنوبی بود با چنگ و دندان سه امتیاز را گرفتیم و سنگ تمام گذاشتیم.

به گزارش مدال، مهدی تارتار پس از پیروزی ۲ بر یک مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری حاضر شد و برخی از خبرنگاران برایش دست زدند، وی گفت: بازی پراسترسی تا پایان بازی را شاهد بودیم . دیروز هم گفتم برخی بازی‌ها را باید ببریم و این بازی هم از آن دست مسابقاتی بود که محکوم به برد بودیم. بازیکنان مان کاری کردند که فقط از خودشان برمی آید و خودشان را کشتند. بخاطر خانواده مان که پارس جنوبی بود با چنگ و دندان سه امتیاز را گرفتیم و سنگ تمام گذاشتیم. بعد از ۵ مسابقه که برد نداشتیم این مسابقه پلی به سوی بردهای آینده باشد.

وی افزود: داوری خوب نبود و با اینکه بردیم داور اشتباه‌های زیادی داشت.

سرمربی پارس جنوبی در مورد جوانان تیمش گفت: این بازیکنان جوان باید منتظر فرصت باشند و استفاده کنند و در بازی های آینده بیشتر از آنها استفاده می‌کنیم.

تارتار در مورد اینکه نعمتی نژاد گفته پارس با توپ کشی برد گفت: از این حرف ها هست ولی مربی باید باهوش باشد که با توجه به زمین مسابقه و شرایط بازی و بازیکنانش نتیجه بگیرد. وقتی یک مربی نام و نشان دار ایراد بگیرد می توان تامل کرد اما به ایشان توصیه می کنم فقط در مورد تیم خودش صحبت کند.

تارتار افزود: با توجه به اینکه در ۵ بازی گذشته گلی نزده بودیم بازیکنان ما دچار استرس بودند و بعد از گل اولی که زدیم شرایط خوب شد.

وی در مورد بازی با پرسپولیس گفت: از الان باید به فکر ۶ بازی بعدی باشیم! بهتر است منطقی سوال بپرسید.

سیروس نعمتی‌نژاد پس از شکست ۲ بر یک مقابل پارس جنوبی در نشست خبری گفت: بابت غیبتم در نشست خبری دیروز عذرخواهی می‌کنم. فوتبال امروز نیاز به تمرین دارد. اگر قرار باشد فقط توپ کشی داشته باشیم و از دفاع و دراوزه بان توپ کشی کنیم و اوت دستی بیندازیم فوتبال نیست! اینکه توپ کشی کنیم  درست نیست این لیگ برتر است فوتبال درست به مردم نشان بدهیم. اگر باختیم به جوانی بازیکنان مان باختیم. می‌توانستیم ۲ بر یک و ۳ بر یک برنده شویم. اینکه با توپ کشی بردید الان خوشحالید؟!

وی افزود: از باخت ناراحت هستیم. امیدوارم که در آینده بهتر کار کنیم.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد وضعیت فنی بازی پارس جنوبی گفت: با توپ کشی حریف بازی کرد و باید با این روش ۱۰ گل به ما می زدید. سه چهار سال است تیم دست مهدی تارتار است باید همه تیم‌ها را خفت کنید نه اینکه فقط توپ کشی کنید.

نعمتی نژاد در مورد باخت پارس جنوبی مقابل پدیده در هفته گذشته گفت: آیا پدیده هم توپ کشی کرد؟! شما خبرنگار هستید و جبهه نگیرید. شما از تیم پارس جنوبی دفاع می‌کنید ولی باید حقایق را به مردم بگویید. تمام بازی‌های اروپایی را می بینید مگر می شود فقط توپ بکشید. کمتر از ۱۰۰ تا ۱۵۰ توپ کشی کردید؟دروازه بان ما کمی وقت کشی کرد.

وی افزود: سعی و تلاشممان را در تیم می‌کنیم نمی‌خواهیم وضعیت بدنی بازیکنانم را گردن کسی بیندازم از ابتدای فصل تمرین بدنسازی نداشتیم و این مساله باعث شد که همین شرایط را داشته باشیم. بضاعت تیم ما همین است. هر بازیکن تعویضی که به میدان فرستادیم خوب نبود و توان مان همین است و اینکه در لیگ برتر بمانیم یا نه دیگر دست خداست.

وی افزود: فولاد نوین به لیگ دسته اول و بعد به لیگ برتر آمدیم وآن زمان مربی بودم ودستیار بودم و با استقلال خوزستان قهرمان لیگ شدیم و آن زمان هم کمک اول بودم . بله من سرمربی نبودم و کمک مربی بودم ولی باید پله پله بالا آمد و سرمربی شد.

نعمتی نژاد در مورد داوری مسابقه گفت: داور وسط بد نبود اما کمک داور خط چند اشتباه داشت که به اومعترض شدم.


سرمربی استقلال خوزستان با اشاره به سابقه این تیم گفت: بعد از جدایی ویسی این تیم دنبال سرمربی بود و یزدی هدایت تیم را گرفت و از نظر مالی وضع تیم خوب نبود.