صحبت های جالب انصاری در مورد عادل و نود

مهاجم تیم تراکتور تبریز می گوید در ایام قرنطینه فرصت بیشتری برای حضور در کنار خانواده پیدا کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ساسان انصاری مهاجم باتجربه تراکتور امروز به صورت اینترنتی میهمان برنامه نوروز فوتبالی شبکه ورزش سیما بود و صحبت های جالبی را انجام داد.


انصاری درباره چگونگی سال ۹۸ تاکید کرد: سال ۹۸ از نظر فوتبالی برای من سال خوبی بود. از نظر گلزنی شاید توقعات خودم برآورده نشد. البته سال سختی بود. هواداران تراکتور به معنای واقعی تیم شان را دوست دارند و انتظارات شان بالا است. اتفاقات زیادی افتاد. به هر حال با حضور آقای الهامی و تلاش بازیکنان به شرایط خوبی رسیدیم.


وی درباره گریه اش بعد از گل زدن مقابل ذوب آهن بیان کرد: شادی من مقابل ذوب آهن بعد از گلی که زدم به خاطر آن بود که تیم به شرایط خوب رسید و توانستیم با آن برد از اتفاقات تلخ گذشته عبور کنیم.


مهاجم تراکتور درباره سختی کار در تیم های بزرگ خاطرنشان کرد: طبیعتا بازی کردن در هر تیمی شرایط سخت خودش را دارد. پرسپولیس، سپاهان، فولاد و تراکتور همه تیم های بزرگی هستند. وقتی شما مهاجم هستید همه انتظار گل زدن دارند و اگر چند بازی گل نزنید هجمه ها زیاد می شود. هرجا بودم انتظارات از من بالا بوده است.شما در هر تیمی باشید کار سخت است.


انصاری درباره فعالیت هایش در قرنطینه گفت: قرنطینه واقعا سخت است. محصوصا ما که هرروز تمرین می کردیم برای حفظ بدن مان کار دشوار است. سعی می کنم بیشتر با خانواده باشم و با پسر کوچکم بازی کنم. قطعا قبلا وقت نبود آنطور که باید با پسرم بازی کنم اما الان خداراشکر کنار پسرم هستم و از این بابت خوشحالم.


وی درباره شانس تراکتور برای کسب جام در فصل جاری عنوان کرد: قطعا ما این پتانسیل را داریم که بتوانیم یک جام بگیریم. شایستگی کسب جام را نیز داریم. قطعا اگر لیگ ادامه داشته باشد، می توانیم روزهای بهتری را رقم بزنیم. شرایط تاکتیکی تیم ما نیز عالی است و امیدوارم هواداران را خوشحال کنیم.


انصاری در پایان افزود: سعی می کنم برنامه های تلویزیونی را دنبال کنم. فکر می کنم جای آقای عادل فردوسی پور در رسانه ملی ما خالی است. همه فوتبالی ها خواهان این هستیم که آقای فردوسی پور و برنامه نود در تلویزیون باشند و از مسئولان رسانه ملی چنین درخواستی داریم.

بیشتر بخوانید:

شوخی عجیب حاج صفی با انصاری روی آنتن

چهار نماینده ایرانی در انتظار تصمیم حساس ای اف سی

تگ ها


تراکتور فوتبال ایران ساسان انصاری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال