صحبت های جالب کورتوا بعد از تمرین امروز رئال

تیبو کورتوا، دروازه بان ملی که رئال مادرید بعد از تمرین امروز تیمش صحبت های جالبی را مطرح کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از گذشت حدود دو ماه از تعلیق رقابت های لالیگا به دلیل شروع به ویروس کرونا، برخی تیم‌ها حالا با بهتر شدن اوضاع تمرینات خود را با قوانین خاص از سر گرفته‌اند که یکی از آنها رئال مادرید بوده است.

تمرینات رئال مادرید امروز نیز با قوانین خاص مربوط به فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شد. دروازه‌بان بلژیکی رئال مادرید بعد از این تمرین درباره جو حاکم بر آن صحبت‌های جالبی را مطرح کرد. کورتوا در این باره گفت: " تمرین عجیبی بود و با تمام معیارها تفاوت داشت. با این حال اما هیچ چیزی بهتر از احساس بازی کردن روی چمن نیست.

ما مجبور بودیم در تمرین با ماسک و دستکش حاضر شویم. تمرین به شکل فردی باشد، دو متر از هم فاصله داشته باشیم و همه چیز را ضدعفونی کنیم."

کورتوا در ادامه پیرامون صحبت هایی که درباره ناعادلانه بودن انتخاب بارسلونا به عنوان قهرمان در صورت لغو کامل لیگ مطرح کرده بود نیز گفت: " من هرگز نگفتم که در صورت لغو کامل رقابت‌های لالیگا رئال مادرید باید قهرمان شود. با این وجود من اطمینان دارم که اگر بتوانیم در ۱۱ بازی آینده خود خوب عمل کنیم مطمئنا می‌توانیم که قهرمانی را به دست بیاوریم."

تگ ها


تیبو کورتوا بارسلونا رئال مادرید