صحبت‌های جلالی و قطبی در کنفرانس خبری

سرمربیان نساجی و فولاد در پایان دیدار امروز به سوالات خبرنگاران جواب دادند...

سرمربیان نساجی و فولاد در پایان دیدار امروز به سوالات خبرنگاران جواب دادند

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: تماشاگران ما آنقدر خوب هستند که با وجود آنها چاره ای جز پیروزی نداریم.

به گزارش مدال، مجید جلالی در نشست خبری بعد از دیدار با فولاد خوزستان گفت: واقعا دوست دارم قبل از هر چیز از هوادارانمان که یک استادیوم کم نظیر ساختند تشکر کنم. آنها آنقدر خوب هستند که ما چاره ای جز بردن نداریم. من این برد را برای هوادارانمان می‌دانم و خوب است که از بازیکنانم تشکر و قدردانی کنم چون آنها فداکاری کردند.

وی افزود: ما کار بزرگی کردیم و می‌دانید که فولاد از زمان حضور قطبی عالی کار کرد و از 4 بازی ۱۰ امتیاز گرفته بود. ما یک فرصت جدی هم به آنها ندادیم و این برد را به مسئولان باشگاه و هواداران نساجی تقدیم می‌کنم.

مجید جلالی در خصوص پست دفاع در مسابقه امروز گفت: او بازیکن سرعتی است و می‌تواند پا به توپ شود، مدافعان کناری فولاد از عقب خوب به حمله اضافه می‌شدند و  من دافه را در پست دفاع راست گذاشتم و شما دیدید تا لحظه ای که در زمین بود خوب کار کرد و وظیفه‌اش را خوب انجام داد.

سرمربی نساجی در خصوص عملکرد رضایی گلر جوان تیمش گفت:رضایی در ۲ بازی سنگین ما خوب کار کرده و خوشحالم که صاحب گلری هستیم که همه به او اعتماد داریم. شاید تصور من به این بازیکن قبل از این ۴ بازی اینگونه نبود ولی حالا کاملا به او اطمینان داریم. او پسر خوبی هم هست و واقعا از نظر اخلاقی عالی است.

وی در خصوص سبک بازی تیمش مقابل فولاد گفت: ما باید خیلی سنجیده کار می‌کردیم. فولاد در حمله پر مهره ترین تیم لیگ است، شاید در پست های دیگر این شرایط را نداشته باشد و ضروری بود که عبدی را مقابل ۲ دفاع وسط نگه داریم که او عالی این کار را کرد. امروز روزی بود که کارهای ما خوب پیش رفت و من خدا را از این بابت شکر می‌کنم.

سرمربی تیم نساجی در خصوص عملکرد داور گفت: به نظرم با وجود اینکه بازی سنگین و پر درگیری بود داوری خوب کار کرد.

همچنین افشین قطبی بعد از دیدار تیمش مقابل نساجی اظهار داشت: خیلی‌ها منتظر اولین باخت تیم ما بودند و متاسفانه این اتفاق افتاد. از حرکات مردم قائمشهر واقعا تعجب کردم و آنها همیشه فضای خوبی روی سکوها ایجاد می‌کردند. روز گذشته هم یک کار کلاسیک کردند و با گل به هتل ما آمدند.

وی ادامه داد: بازی در نیمه اول خیلی خوب بود ولی ما در ادامه وقتی از فرصت استفاده نکردیم نتوانستیم برنده باشیم. من به مردم و تیم نساجی قائمشهر تبریک می‌گویم.

قطبی در خصوص اینکه تفاوت نساجی و فولاد چه بود گفت: آنها از فرصت های خود خوب استفاده کردند، آنها در ضدحملات خیلی خطرناک ظاهر شدند. ما در ضد حملات اشتباه کردیم و امروز روز بد ما و روز خوب نساجی بود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص اینکه منظورش از اینکه خیلی ها دوست داشتند فولاد ببازد چه بود گفت: ما تیمی بودیم از سطح پایین جدول آمدیم، از 4 بازی 10 امتیاز گرفتیم و بهترین تیم جدول را بردیم. وقتی از پایین به بالا آمدیم نگاه‌ها به ما عوض شد و طبیعی است که رقبا دوست دارند ما زیاد به آنها نزدیک نشویم.من منظور منفی از این بابت نداشتم و فقط این را گفتم که رقبا دوست نداشتند ما به آنها نزدیک شویم.

وی در خصوص داوری گفت: داوری خوب کار کرد و من صحبتی در مورد این موضوع ندارم. فکر کنم شاید می‌توانست ۲ دقیقه بیشتر وقت اضافه بگیرد.

قطبی در خصوص اضافه شدن بازیکن ژاپنی گفت: ما زیاد وقت نداریم چون بازی های زیادی تا پایان لیگ نمانده و فکر کردم او را برای بازی‌سازی‌اش به زمین بفرستیم تا از پاس‌های آخر او استفاده کنیم.