صحبت‌های جلالی و گل‌محمدی در کنفرانس خبری

سرمربیان نساجی و پدیده به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: از همه هواداران که در این باران از ما حمایت کردند تشکر می‌کنم و این برد را به آنها تقدیم می‌کنم.

به گزارش مدال، مجید جلالی در نشست خبری بعد از دیدار مقابل پدیده اظهار داشت:بازی بزرگی داشتیم آن هم در مقابل تیمی که بهترین فوتبال را در لیگ بازی می‌کند. دیدید چقدر راحت در زمین یکدیگر را پیدا می‌کردند ولی ما تمرینات خوبی در این هفته داشتیم. در کل دو نیمه توپ را به آنها دادیم ولی موقعیتی به حریف ندادیم.

وی افزود: با همه وجود از بازیکنان مخلص و نجیب تیم تشکر می‌کنم. من بازیکن زیاد داشتم ولی واقعا به این بازیکنان علاقه دارم. از همه هواداران که در این باران از ما حمایت کردند تشکر می‌کنم و این برد را به آنها تقدیم می‌کنم.

جلالی در خصوص داوری گفت: داوری خوب بود و مشکل خاصی نداشت.

سرمربی نساجی در خصوص اینکه بازیکنانش در زدن ضربات آخر دقت نداشتند گفت: وقتی ما در حالی که با یک تیم بازی داریم باید اولویت بندی داشته باشیم.دیدید حریف را در کنترل داشتیم، ۳ بازیکن هجومی ما امروز انرژی زیادی خرج کردند و شاید همین موضوع باعث شد در زدن ضربات آخر کم آورده باشند. شاید این تاکتیک من باشد، من از آنها می‌خواهم دائم در رفت و آمد باشند. امروز دافه بیشتر از ۱۲ کیلومتر دویده است، نظری و آشوری هم همینطور. ما کمبودهایی داریم ولی باید کمبودها را به نوعی پر کنیم.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود روی مهدی نظری خطا صورت گرفته است گفت: من ‌آن صحنه را دقیق ندیدم ولی در کل داوری خوب قضاوت کرد.

یحیی گل محمدی بعد از شکست تیمش مقابل نساجی در نشست خبری اظهار داشت:ما هم در نیمه اول و هم نیمه دوم بازی خوبی کردیم ولی متاسفانه از موقعیت‌ها خوب استفاده نکردیم. از بدشانسی توپ‌های ما داخل چارچوب نمی‌رفت، برد در بازی امروز هدف اصلی ما بود که متاسفانه این اتفاق نیفتاد. به تیم فوتبال نساجی هم تبریک می‌گویم ولی بازی کاملا یک طرفه بود و در هر دو نیمه سرتر از حریف بودیم. شوتی هم که گل شد تنها توپی بود که روی دروازه ما بود و امروز عدالت فوتبال رعایت نشد و حق ما باخت نبود. 

وی افزود: ۳ امتیاز مهمی را از دست دادیم ولی امیدوارم در ۴ بازی آینده نتایج خوبی بگیریم.

وی در خصوص شرایط پدیده در نیم فصل دوم گفت: شرایط دو نیم فصل خیلی متفاوت است، قطعا تیم ها تغییرات دارند و همین موضوع کار را در نیم فصل دوم سخت تر می‌کند. در نیم فصل اول هجومی تر بازی می‌کردیم و پاس های بیشتری می‌دادیم. البته در بازی امروز ما بدزمانی گل خوردیم و سیستم دفاعی حریف بعد از آن گل بیشتر شد. نمی‌شود نساجی نیم فصل اول و دوم را با هم قیاس کنیم چون مربی این تیم تغییر کرده و شرایط آنها هم عوض شده است. تمرکز دفاعی نساجی امروز خیلی بیشتر بود و توپ‌هایی که ما می‌زدیم در چارچوب نبود.

وی در خصوص نقش تماشاگران نساجی در بردهای این تیم گفت: جو بازی امروز خیلی سنگین بود، وطنی یک استادیوم کوچک است و کار همه تیم ها برای برد در قائمشهر سخت است، فکر می‌کنم نساجی در اینجا فقط یک بار باخته بود ولی با وجود این سختی ها امروز خوب کار کردیم و فقط در زدن ضربات آخر دقت نداشتیم.

گل‌محمدی با اشاره به دیدارهای آینده تیمش گفت:کار ما خیلی سخت شد، ما باید استقلال و سپاهان را ببریم و برای ماندن در کورس و گرفتن سهیمه حتما باید این بازی ها را ببریم.در مجموع فکر می‌کنم کار ما خیلی سخت شده است.

سرمربی پدیده با اشاره به شکل بازی تیمش گفت: نوع بازی ما به شکلی است که تیم ها را وادار می‌کنیم که دفاع کنند.شاید مالکیت بازی امروز ۷۰ به ۳۰ به نفع ما بود و همانطور که گفتم حقمان باخت نبود.

خبرنگاری در خصوص اینکه آیا فصل بعد روی نیمکت پدیده خواهد بود یا خیر از گل محمدی سوال کرد که مدیر رسانه ای این باشگاه از پرسش خبرنگار جلوگیری کرد.

وی در خصوص اینکه چرا شاکری با توجه به عملکرد در بازی قبل در این دیدار نیمکت نشین شده بود گفت:شما بازی قبلی را دیدید یا نه؟ اصلا شاکری در بازی قبل بازی نکرد! همه فورواردهای ما خوب هستند و همه در یک سطح هستند.

 

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال