صحبت های جنجالی « منصوریان » بعد از دیدار استقلال و صنعت نفت

علیرضا منصوریانپس از شکست یک بر صفرتیمش برابر صنعت نفت آبادان در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: قبل از هر چیز باید بگویم روز گذشته به من زنگ زدید و مدام تماس گرفتید که ......

علیرضا منصوریان پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر صنعت نفت آبادان در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت:

قبل از هر چیز باید بگویم روز گذشته به من زنگ زدید و مدام تماس گرفتید که به نشست بیایم، اما آمدیم و شما نبودید. ما هم دنبال زمین بودیم و هم لباس. شما هم به صورت خودجوش غیب شدید. ما به احترام اینکه مردم آبادان را دوست داریم، آمدیم.

وی افزود:

به مردم آبادان به خاطر این برد تبریک می گویم. به همه مردم زرد طلایی تبریک می گویم. به نمایندگی از تیم و هواداران به ساکت تبریک می گویم. لعنت به خودخواهی و بی سوادی فوتبال. لعنت به قوانین فوتبال که در مملکت ما رعایت نمی شود. لعنت به قوانین. لعنت به گذشته ای که فراموش می شود. نمی دانم محمد رضا ساکت می داند استقلال نیمی از هواداران فوتبال را دارد یا نه. ما تا قبل بازی صبر کرده بودم. ما کار قانونی کرده بودیم و تصورمان این بود که قانونی با ما برخورد شود. مملکت ما این همه شهید داده که آزادی بیان باشد، اما اسیر دیکتاتوری شدیم.

منصوریان اظهار داشت:

به تاج گفتم با قوانین عجیب و غریب خود به قوانین فیفا توهین کردید. یکسری خبرنگاران قوانین فیفا آگاهی دارند و نوشتند که غیرقانونی بازیکنان ما را محروم کردند. به تاج گفتم کار قانونی انجام دهید، صحبتی نمی کنم، ما تابع قوانین فیفا و فدراسیون هستیم.

سرمربی استقلال گفت:

در سخت ترین شرایط با العین امارات بازی داشتیم، با وجود داشتن مصدوم و محروم، امید نورافکن را به تیم جوانان دادیم. ضرر کردیم ولی صدای مان در نیامد. باید افتخار کنم که برخی از بازیکنان ما به خاطر پرچم ایران مصدوم شدند. آن روز سرباز وطن شدیم و از ما تشکر کردند، اما برای تیم امید در سال جاری در پست دفاع وسط، پادوانی و مگویان مصدوم شدند. رابسون رفت، وضعیت ثبت قراداد منتظری مشخص نبود. فرشید باقری، امید ابراهیمی و اسماعیلی مصدوم بودند.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال