صحبت‌های جنجالی نظری درباره آینده مجیدی

عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال درباره برخی اقدامات و مصوبات هیات مدیره پیشین این باشگاه، توضیحاتی را ارائه کرده است....

به گزارش "ورزش سه" پس از تصمیم مجمع باشگاه استقلال و تغییرات در اعضای هیات مدیره این تیم، حجت نظری که در نقش سخنگوی باشگاه استقلال و عضو هیات مدیره فعالیت می‌کرد، از سمت خود کنار رفت و یکی از جداشدگان از هیات مدیره استقلال در کنار مهدی عبدیان بود؛ او حالا در گفتگویی با برنامه «کادرفنی» شبکه ورزش درباره وضعیت مدیریتی استقلال این‌چنین گفت: ما مصوبه‌ای دادیم که آقای میلیچ حتما باید قراردادشان تمدید شود، مربوط به ۶ ۷ ماه پیش است، اما هنوز این اتفاق رخ نداده است.

وی افزود: ما مصوبه‌ای درباره حضور آقای گابریل پین در ایران را داشتیم البته آقای مددی شرایطی را داشتند که ما همان شرایط در توافق با آقای مجیدی لحاظ کردیم اما با وجود لحاظ همه شرایطی که مدنظر آقای مددی بود، بازهم این مصوبه این هیات مدیره اجرایی نشد.

نظری درباره مشکلاتی که در باشگاه استقلال وجود داشت، گفت: ما اختلافات زیادی در محتوا و شیوه اجرا با آقای مددی داشتیم، از ابتدای این‌که آقای مددی به عنوان مدیرعامل انتخاب شدند، تقریبا همه اعضا با این انتخاب مخالف بودند اما با توصیه‌هایی که از وزارت ورزش و نهایتاً واقعا اصرارهایی که صورت گرفت، ما پذیرفتیم که در کنار هم کار کنیم.

عضو سابق هیات مدیره درباره شرایط کادرفنی توضیح داد: اراده بعضی از دوستان بر کنار گذاشتن آقای مجیدی بود و این موضوع مطرح شد اما هیات مدیره نپذیرفت، من احساس می‌کنم ممکن است البته دقیق نمی‌دانم اما این احتمال وجود دارد که به هر حال آقای مجیدی هم نتواند به کارش ادامه بدهد!

حجت نظری سخنگوی سابق باشگاه استقلال در بخش پایانی صحبت‌های خود درباره دخالت وزیر ورزش صحبت کرد و گفت: به هر حال آقای علی‌نژاد معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش است و در آن جلسه هم حضور داشتند، عمدتا امورات باشگاه را ایشان مدیریت می‌کنند و من کمتر سراغ دارم که آقای وزیر در این زمینه دخالت داشته باشند و عمدتا آقای دکتر علی‌نژاد هستند که به عنوان معاون ورزش قهرمانی وزیر ورزش این امور را رصد و مدیریت می‌کنند.

تگ ها


مهدی علی نژاد حجت نظری وزارت ورزش و جوانان استقلال تهران