صحبت‌های خطیبی و ویسی پس از دیدار ماشین‌سازی و شاهین

رسول خطیبی و عبدالله ویسی سرمربیان ماشین‌سازی تبریز و شاهین شهرداری بوشهر پس از دیدار دو تیم در هفته پنجم لیگ برتر در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان‌شان صحبت کردند...

رسول خطیبی و عبدالله ویسی سرمربیان ماشین‌سازی تبریز و شاهین شهرداری بوشهر پس از دیدار دو تیم در هفته پنجم لیگ برتر در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان‌شان صحبت کردند

به گزارش مدال، رسول خطیبی سرمربی ماشین‌سازی پس از پیروزی تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر گفت: واقعا شایسته برد بودیم و اعتقاد دارم که در نیم ساعت اول نباید با پنالتی به گل می‌رسیدیم و باید از موقعیت‌های دیگر خود استفاده می‌کردیم که این اتفاق نیفتاد. ما بازی قبلی خود را واگذار کرده بودیم دوست داشتیم در این بازی زودتر به گل برسیم و به خاطر همین موقعیت‌ها رو از دست دادیم اما نیمه دوم با تغیرات با تمرکز بالا به زمین رفتیم و توانستیم با پیروزی از میدان خارج شویم. تیم شاهین، تیم خوبی بود و امیدوارم در ادامه راه موفق باشد. از بچه‌ها، بازیکنان و مدیریت تشکر می‌کنم که واقعا ما را به لحاظ روحی روانی کمک کردند. ما باید تا فردا این بازی را باید از ذهن پاک کنیم. امیدواریم با تمریناتی که داشتیم و داریم در بازی‌های آینده بهتر بازی کنیم. تیم ما به لحاظ فوتبالی تیمی است که تماشاگر پسند و موقعیت‌ساز است و  امیدوارم که در آینده ایرادات برطرف شود.
او ادامه داد: چند بازیکن تیم امید با انگیزه کار کردند و با توجه محدودیت‌ و تغییرات پا به این میدان گذاشتیم. خدا را شکر که در این بازی مشکلات رفع شد و سه امتیاز به دست آمد.
سرمربی ماشین‌سازی افزود: ما یک‌سری ایراد داریم و باید برطرف کنیم و بعضا اتفاقاتی می‌افتد که سه بازیکن اصلی مصدوم می‌شود و جایگزین این بازیکن طول می‌کشد تا هماهنگ شود و این کار را سخت می‌کند اما سعی می‌کنیم ایرادات خود را برطرف کنیم تا به اهداف خود برسیم تا تمام زحمات بازیکنان هدر نرود. فکر می‌کنم این بازی سه امتیاز نداشت و شش امتیاز داشت. چون هم ما زخم خورده بودیم و هم تیم شاهین اما در طول بازی بازیکنان ما باهوش تر بازی کردند و توانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم و گل‌های دریافتی ما از روی اشتباهات اتفاق افتاد. از بازیکنان جوانی که به تیم کمک کردند تشکر می‌کنم.
او در ادامه افزود: درباره داوری صحبت نمی‌کنم داوری خوب بود فقط یک صحنه بود که ما در کلاس‌های داوری یاد گرفته بودیم وقتی خطا شود، بازیکن می‌تواند بازی را ادامه دهد. ما بازی رو شروع کردیم اما این اتفاق نیفتاد و بازی متوقف شد. اما در کل به داوری خسته نباشید می‌گویم.
خطیبی درباره دروازه‌بان‌های تیمش گفت: حامد لک گلر اول تیم ماست و علی حیدریان هم گلر اول تیم ماست. ممکن است گلر از لحاظ روحی روانی شرایط لازم را نداشته باشد اما خدا را شکر که دو دروازه‌بان خوب داریم که شرایط خوبی پیدا دارند و برای بازی با پرسپولیس هر کسی که بهتر باشد انتخاب می‌شود.
سرمربی ماشین‌سازی در پایان گفت: من اعتقاد دارم کادر فنی هیات مدیره و بازیکنان از لحاظ روحی و روانی کمک‌ها بسیاری به ما کردند و از همه آن‌ها تشکر می‌کنم ما هم از لحاظ فنی خواستیم کارهای لازم را انجام دهیم و امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد.
عبدالله ویسی سرمربی شاهین شهرداری بوشهر پس از شکست تیمش مقابل ماشین‌سازی در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر گفت: بازی خوبی برای تیم ماشین‌سازی بود و این تیم شایستگی برد را داشت اما بازی خوبی برای تیم ما نبود.
او ادامه داد:‌ ما می‌خواستیم در نیمه دوم به خودمان بیایم و بتوانیم به بازی برگردیم اما بازیکنان ما متاسفانه حرف‌های ما گوش نکردند و واقعا نمی‌توان روی آن‌ها اسم فوتبالیست را گذاشت. من بازتر از این نمی‌توانم صحبت کنم اما مگر می‌شود این همه موقعیت از دست برود؟
سرمربی شاهین بوشهر افزود: من در طول این مدت شکست و سختی زیاد دیدیم اما باز بلند شدم و ادامه دادم ولی یک سری معلوم الحالی وجود دارند که کسی به آن‌ها کاری ندارند و دارند کار خودشان را انجام می‌دهند.
ویسی گفت:‌ در شورای شهر بوشهر کسانی هستند که معلوم الحال هستند و علیه تیم فعالیت می‌کنند. امیدوارم تغییراتی که در تیم انجام می‌شود به نفع تیم باشد حتی اگر قرار باشد من از تیم برکنار شوم.

اخبار مرتبط:

صحبت‌های رسول خطیلی در نشست خبری پس از بازی ماشین‌سازی و شاهین/ ویدیو

تگ ها


ماشین سازی شاهین شهرداری بوشهر رسول خطیبی عبدالله ویسی نشست خبری لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال