صحبت‌های داوید سیلوا در مورد بیماری فرزندش

داوید سیلوا بیشتر فصل 2017-2018 در حال سفر بین اسپانیا و انگلیس بود زیرا پسرش متئو، 5 ماه ابتدایی زندگی اش را در بیمارستان در اسپانیا سپری کرد ......

 داوید سیلوا بیشتر فصل 2017-2018 در حال سفر بین اسپانیا و انگلیس بود زیرا پسرش متئو، 5 ماه ابتدایی زندگی اش را در بیمارستان در اسپانیا سپری کرد. با این حال، سیلوا باز هم در قهرمانی سیتیزن ها در فصل گذشته لیگ برتر نقش اساسی داشت و هفته پیش در پیروزی 6-1 آنها مقابل هادرزفیلد، پسرش را به استادیوم اتحاد آورد. سیلوا اخیرا به عنوان بهترین بازیکن منچسترسیتی در دوران شیخ منصور انتخاب شد. وی در گفتگو با بی بی سی اسپورت گفت:

واقعا سخت بود. خیلی دشوار بود که او برای مدت طولانی در بیمارستان بود. همچنین اینکه او در اسپانیا بود و این یعنی من باید مدام به آنجا سفر می کردم و به سختی می توانستم تمرین کنم. زیاد نمی خوابیدم و به خوبی غذا نمی خوردم اما خوشبختانه تیم واقعا خوب کار می کرد و این به من خیلی کمک کرد. 

گری لینکر که پسرش جرج بیمار بود به داوید سیلوا گفت برای او فوتبال راهی برای فرار از مشکلات بوده است. هافبک منچسترسیتی با لینکر موافق بود و گفت:

 

بله. این را قبلا گفته ام. تنها زمانی که فکر بیماری پسرم از فکرم بیرون می رفت، وقتی بود که فوتبال بازی می کردم. به محض آنکه بازی به پایان می رسید، دوباره تمام فکرها باز می گشتند

تگ ها


اخبار روز داوید سیلوا فوتبال