صحبت‌های دایی و لیکنز در کنفرانس خبری

سرمربیان دو تیم سایپا و تراکتورسازی پس از تساوی امروز به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

سرمربیان دو تیم سایپا و تراکتورسازی پس از تساوی امروز به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

سرمربی سایپا می‌گوید تیمش از همه لحاظ برتر از تراکتورسازی بازی کرده و حقش پیروزی بوده است.

به گزارش مدال، علی دایی در نشست خبری بعد از تساوی بدون گل تیمش برابر تراکتورسازی تبریز گفت: مستحق پیروزی بودیم. در نیمه اول و دوم بهتر از تراکتور بودیم. تیمی که همه تیم‌ها را محوطه هجده قدم خودش حبس می‌کرد، در این بازی نتوانست کاری کند. به نظر من اگر داور جانب حق را می‌گرفت، می‌توانستیم این بازی را ببریم.

او ادامه داد: در زمین خودمان داور باید از تماشاگر بترسد؟ سوگیتا در یک صحنه با دست گرفت و چرخید و خطا تیم ما را گرفت. من نمی‌فهم. بازیکن را زدند و له کردند و هیچ اتفاقی نیفتاد. پنالتی برای ما نمی‌گیرند. یک سال زحمت ما را هدر می‌دهند. باید داور این طور قضاوت کند؟

دایی درباره جلسه‌ای که سعید فتاحی برای برنامه لیگ برتر با مربیان لیگ برتر گذاشته است گفت: من در این جلسه نبودم و برنامه را تایید نکردم. ایشان مصاحبه کرده و گفته همه مربی‌ها بوده‌اند. شاید من مربی لیگ سه هستم. چطور می‌شود برنامه طوری ریخته شده که تیم من زمان نداشته باشد؟ این از داوری و این از برنامه‌ای که برای برای ما می‌گذارند.

ضمنا جرج لیکنز سرمربی تیم تراکتورسازی پس از تساوی تیمش برابر سایپا در هفته نوزدهم لیگ برتر اظهار کرد: بازی سختی بود. بازی فیزیکی بود و سایپا در توپ‌های هوایی قدرتمند بود. چند فرصت گل داشتیم که آن‌ها را از دست دادیم. همیشه در این بازی‌ها جزئیات مهم هستند. در پاس آخر عجول بودیم و این مساله خوب نبود. برای بازی برابر سپاهان، اشکان دژاگه را از دست دادیم. به نظر من آن صحنه کارت نداشت. امیدوارم مصدومیت طیبی جدی نباشد چون دوست داریم بازیکنمان کنارمان باشند.

او درباره واکنش استوکس به تعویضش، گفت: در بازی نساجی، ما این تعویض را انجام دادیم. شاید به این خاطر بود که استوکس از بازی‌اش ناراحت بوده و اجازه گرفت که به رختکن برود چون سردش بود.

وی افزود: از هواداران به خاطر استقبالشان تشکر می‌کنم. ما باید در این بازی‌ها بدون استرس بازی کنیم.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه اظهار کرد: هیچ مصافی راحت نیست. ما تمام آنالیزمان روی بازی برابر سایپا بود.

او در پایان گفت: ساسان انصاری از سرعت خوبی برخوردار بود ولی ما در پاس‌های آخر مشکل داشتیم. ما در بازی برابر سپاهان با توجه به شرایط دو تغییر خواهیم داشت تا بتوانیم به اهدافمان در آن بازی برسیم.