صحبت‌های سرمربیان استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان

سرمربیان دو تیم استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان درباره تساوی امروز تیم‌های خود صحبت کردند....

سرمربیان دو تیم استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان درباره تساوی امروز تیم‌های خود صحبت کردند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: 3 موقعیت تک به تک داشتیم که استفاده نکردیم.

به گزارش مدال، کریم بوستانی در نشست خبری بعد از تساوی یک - یک مقابل نفت آبادان،‌گفت: بازی خوبی بود. موقعیت‌های زیادی داشتیم. اشتباهات فردی داشتیم و گل خوردیم. 3 موقعیت تک به تک داشتیم که استفاده نکردیم. می‌توانستیم با 3-4 گل برنده شویم اما بازیکنان ما جوان و کم تجربه هستند. هفته به هفته کار سخت‌تر می‌شود. اگر می‌خواهیم در جدول بمانیم باید تلاش کنیم. همه بازی‌ها سخت هستند و دست ما خالی است. ما یک بازیکن روی نیمکت کم داشتیم. شرایط سخت است. امیدوارم در ادامه بهتر کار کنیم. کارمان بسیار سخت است. امیدوارم بتوانیم با تمرینات بیشتر خط حمله را تقویت کنیم و به گل برسیم.

وی افزود: پنالتی زن اول تیم ما میثم کریمی ‌و پنالتی زن دوم تیم‌ ما ایوب کلانتری است. او همیشه پنالتی خود را گل می‌کرد اما اینبار اینطور نشد. اگر دقیقه یک گل می‌زدیم شرایط بهتری می‌شد. در این بازی با سه مهاجم حمله می‌کردیم اما در نهایت نتوانستیم برنده شویم. 

سرمربی استقلال خوزستان در مورد اینکه آیا به آینده این تیم امیدوار است، گفت: همه بازی‌ها سخت است. در نیم فصل دوم دروازه‌ها کوچکتر می‌شود و همه تلاش می‌کنند تا گلی دریافت نکنند. نفت آبادان تیم خوب و قلدری است و امروز بازی خوبی انجام دادیم. می‌توانستیم برنده شویم و این بازی سکوی پرتاب‌مان باشد اما اینطور نشد و در نهایت بازی با تساوی به پایان رسید.

ضمنا پائولو سرجیو در نشست خبری بعد از تساوی یک - یک مقابل استقلال خوزستان، گفت: نمی‌خواهم در مورد این بازی زشت صحبت کنم. همیشه در فوتبال به همه چیز احترام گذاشتم. اما چیزی که امروز اتفاق افتاد من را دیوانه کرد.

وی افزود:‌اگر در این مورد حرف بزنم ممکن است جریمه شوم. برای استقلال خوزستان، کادرفنی و هواداران آنها احترام قائل هستم. می‌دانم با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند اما اتفاقی که امروز رخ داد اشتباه استقلال خوزستان نبود. در مورد تیم خودم صحبت می‌کنم. با وجود سختی‌هایی زیادی که داشتیم باید بهتر بازی می‌کردیم.

 سرجیو در ادامه اعلام کرد قصد ندارد بیشتر صحبت کند چرا که در صورت اینکه حرف بزند ممکن است جریمه شود به همین خاطر او نشست خبری را ترک کرد.