صحبت‌های سرمربیان سایپا و گل‌گهر پس از تساوی

سرمربیان دو تیم سایپا و گل‌گهر درباره تساوی امروز تیم‌های خود صحبت کردند....

صحبت‌های سرمربیان سایپا و گل‌گهر پس از تساوی

به گزارش مدال، وینگو بگوویچ سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در نشست خبری بعد از بازی با سایپا گفت: به همه بازیکنان تبریک می‌گویم آنها بازی خوبی ارائه دادند. کنترل بیشتر بازی در دست ما بود.در انتهای بازی سایپا ما را تحت فشار قرار داد. بازی خوب و جوانمردانه‌ای را شاهد بودیم. من باید فیلم بازی را ببینم. تا زمانی که فیلم بازی را نبینم نمی‌توانم در مورد تصمیم داور هیچ نظری را بدهم.

وی در ادامه افزود: سبک بازی من است که اینگونه است که مالکیت توپ را بیشتر در اختیار دارم به همین دلیل ما کنترل بازی را در اختیار داشتیم. شاید به منطقه جریمه زیاد نفوذ نکردیم اما اعتقاد دارم بازی خوبی از تیم ما مشاهده کردید. ما باید کمی مطمئن‌تر بازی کنیم تا بتوانیم گل هم بزنیم، کیفیت چمن خیلی بد بود. برای هر دو تیم کیفیت چمن خوب نبود.

سرمربی تیم گل‌گهر در خصوص پیمان رنجبری  گفت: پیمان رنجبری متأسفانه در اردوی تیم ملی آسیب دید ولی امیدوارم هر چه سریع‌تر آمادگی خود را به دست بیاورد و مانند سال قبل آماده باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در جلسه فردا با ویلموتس حضور خواهید داشت یا خیر، گفت: متأسفانه من امشب به سمت کرواسی پرواز دارم و دستیارم در جلسه فردا با ویلموتس شرکت خواهد کرد.

ابراهیم صادقی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در زمین خودمان دنبال این بودیم که برنده باشیم، اما موقعیت‌هایی که ایجاد کردیم زیاد نبودند. در نیمه دوم موقعیت‌هایی داشتیم که گل نداشت. بازی خوبی از آب در نیامد و بیشتر جنگنده بود. از بچه‌هایم تشکر می‌کنم که مردانه بازی کردند.

وی در مورد اینکه چرا از محمدرضا سلیمانی از ابتدا در این بازی استفاده نکرد، گفت: وقتی سلیمانی هفته گذشته گل سوم ما را به ذوب‌آهن زد، مصدوم شد و او را تعویض کردیم. اگر می‌خواستیم ریسک کنیم و از ابتدا بازی کند، شاید یک ماه او را از دست می‌دادیم. به همین دلیل در نیمه دوم از او استفاده کردیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا با اشاره به کیفیت زمین ورزشگاه پاس قوامین گفت: بازیکنان ما از کیفیت زمین ناراضی بودند و امیدوارم در این دو هفته که لیگ تعطیل است، کیفیت زمین بهتر شود.

صادقی در خصوص تعطیلی لیگ گفت: متأسفانه دو بازی انجام دادیم و لیگ به خاطر اینکه تیم ملی بازی دارد، تعطیل شد. سخت است که تیم را از نظر بدنی آماده نگه داریم، اما سعی خواهیم کرد اردویی برگزار کرده و تیم را از نظر بدنی آماده نگه داریم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا به جلسه مربیان لیگ برتر با ویلموتس سرمربی تیم ملی دعوت شده یا نه، تصریح کرد: بله، من هم دعوت شده‌ام و امیدوارم جلسه خوبی باشد و مربیان بتوانند نقطه نظرات خود را به سرمربی تیم ملی بگویند. امیدوارم تیم ملی قوی داشته باشیم و مانند دوره‌های قبل بتواند به جام جهانی صعود کند.

اخبار مرتبط:

تساوی بدون گل سایپا و گل‌گهر

 

 

 

تگ ها


ابراهیم صادقی وینگو بگوویچ ;کنفرانس خبری سایپا گل گهر سایپا گل گهر سایپا-گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال