صحبت‌های سرمربیان نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان

دراگان اسکوچیچ سرمربی نفت آبادان و مهدی تارتار سرمربی نفت مسجدسلیمان پس از بازی امشب این دو تیم در نشست خبری حضور یافتند....

صحبت‌های سرمربیان نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان

به گزارش مدال، دیدار تیم‌های نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان در هفته دوم لیگ برتر با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

صحبت‌های دراگان اسکوچیچ و مهدی تارتار سرمربیان نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان را می‌خوانید:

تارتار: حاکم مطلق میدان بودیم
مهدی تارتار سرمربی نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پس از بازی با نفت آبادان گفت: عذرخواهی می‌کنم به دلیل اینکه واقعا نرسیدیم که روز گذشته به نشست خبری بیایم. شهر میزبان مشخص نبود. دربی جانانه‌ای را شاهد بودیم. با گل زودهنگامی که دریافت کردیم بازی را در اختیار گرفتیم. حاکم مطلق توپ و میدان بودیم و بعد از گل مساوی با 10  نفر بازهم خوب بازی کردیم. به هر حال آنهایی که در ورزشگاه بودند بازی خوبی را شاهد بودند.

وی ادامه داد: یک بازیکن ما مصدوم شد و دیگر تعویضی نداشتیم که بازیکنی را وارد زمین کنیم و به همین دلیل با 10 بازیکن بازی را ادامه دادیم.
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان درمورد وقفه‌هایی ایجاد شده در لیگ، خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلاتی که در ورزشگاه‌‌ها وجود داشت طبیعی بود که بازی‌های به تعویق بیفتند، حالا هم بازی‌های ملی است و باید به این موضوع احترام گذاشت.
تارتار ادامه داد: همه تیم‌ها مشکلاتی دارند و امیدوارم مشکلات حل شود. شخصیت تیمی ما در حال شکل گرفتن است، اما نشان دادیم که امسال نسبت به سال‌های گذشته شرایط متفاوت و بهتری داریم. باید از بازیکنانم تشکر کنم که با تمام وجود جنگیدند که یک امتیاز از جهنم گرفتند.

اسکوچیچ: از نتیجه راضی نیستم
دراگان اسکوچیچ سرمربی نفت آبادان در نشست خبری پس از بازی نفت مسجدسلیمان گفت: از اینکه بازی مساوی شد اصلاً راضی نیستم. به تیم نفت مسجد سلیمان تبریک می‌گویم. در نیمه اول آنها خیلی خوب توپ را از کناره‌ها به عمق آوردند و ما سیستم بازی خود را تغییر دادیم. مشکل ما این بود که خط دفاعی ما به عقب برگشت و نمی‌فهمم که چرا اینگونه شد.وی ادامه داد: اگر از فوتبال بازی کردن امتناع کنیم این نتیجه طبیعی خواهد بود. وقتی بازی مساوی شد دوباره حمله کردیم و چه کسی می‌تواند این را متوجه شود؟
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: شما هر سال در آبادان لیگ را با 6 امتیاز آغاز می‌کردید؟ من هیچ وقت به تیم نگفتم که به عقب برگردد. بعد از گلی که زدیم گویا دل‌مان نمی‌خواست اصلاً بازی کنیم. 70 سانتر انجام دادند و اگر 70 سانتر روی دروازه شود بالاخره یکی از آنها باید گل شود.
اسکوچیچ افزود: چطور بازی تحت کنترل آنها بوده که در دقیقه 85 گل زدند. زمانی می‌توان گفت بازی در اختیار حریف است که تا دقیقه 85 با نتیجه 3 بر صفر جلو باشند. تیم حریف خوب بازی کرد، اما ما خودمان اعتماد به نفس نداشتیم یا اینکه اعتماد به نفس زیادی داشتیم. اصلاً از تیمم راضی نیستم، چون انگار اصلاً بازی نمی‌کردند.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عنوان کرد: ممکن است چند روز به تیم استراحت بدهم و دوباره کار را شروع کنیم. شرایط خوبی نداریم و دو ماه هم سخت کار کرده‌ایم. 4 امتیاز داریم و هیچ پولی دریافت نکرده‌ایم. در گذشته از بازیکنان خارجی صحبت می‌کردیم، اما حالا بازیکنان ما جوان هستند و گاهی اشتباهاتی هم دارند. به هر حال 4 امتیاز هم بد نیست.
اسکوچیچ گفت: من بیش از بقیه از بازی امروز تیمم ناراضی هستم و باید صادقانه بگویم که تیم نفت مسجد سلیمان شایسته گل مساوی بود، چون ما از فوتبال بازی کردن امتناع می‌کردیم.

اخبار مرتبط:
نفت آبادان 1 - 1 نفت مسجدسلیمان/ دوئل نفتی‌ها برنده نداشت
خلاصه بازی نفت آبادان 1 - 1 نفت مسجدسلیمان/ ویدیو

تگ ها


نفت آبادان نفت مسجد سلیمان هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران هفته دوم لیگ برتر لیگ برتر ایران دراگان اسکوچیچ مهدی تارتار نشست خبری کنفرانس خبری صنعت نفت آبادان نفت مسجد سلیمان صنعت نفت آبادان-نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال