صحبت‌های سرمربیان گل‌گهر و نساجی پس از پایان بازی

رضا مهاجری و وینگو بگوویچ سرمربیان دو تیم نساجی و گل‌گهر در نشست خبری پس از بازی حاضر شدند....

به گزارش مدال، تیم‌های گل‌گهر سیرجان و نساجی مازندران در هفته نخست نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان به مصاف هم رفتند که تساوی یک - یک حاصل تلاش دو تیم بود.

وینگو بگوویچ در نشست خبری بعد از تساوی یک - یک تیمش مقابل نساجی مازندران گفت: بازیکنانم همه تلاش‌شان را کردند اما باید بگویم که ما هنوز به سطح بازی که مد نظر داریم نرسیدیم و با آنچه مدنظرم است بسیار فاصله داریم. امیدوارم در بازی‌های آینده عملکرد بهتری از گل‌گهر ببینیم. در دوره آماده‌سازی مقابل سپاهان و پرسپولیس بازی‌های بسیار خوبی داشتیم اما امروز مقداری بازیکنان‌مان استرس داشتند. این اولین بازی لیگ برتر بود و بازیکنان برای همین با استرس و پر اشتباه بودند که طبیعی است.

وی گفت: تبریک می‌گویم به هواداران و شرکت گل‌گهر برای ساخت و تجهیز ورزشگاه و همچنین به تمام مهندسان و کارگرانی که شب و روز زحمت کشیدند. تشکر می‌کنم از هوادارانی که به ورزشگاه آمدند و از تیم حمایت کردند. مطمئن باشید در آینده بازی‌های بهتری انجام می‌دهیم.

سرمربی گل‌گهر با بیان اینکه «داوری در این بازی خوب بود و بازی جوانمردانه طی شد» تصریح کرد: وقتی در بازی یک بر صفر عقب افتادیم و نتیجه را مساوی کردیم باید از نتیجه راضی باشیم اما اگر صادقانه بگویم واقعاً از عملکرد تیم راضی نبودم.

بگوویچ گفت: در بازی‌های دوستانه خوب بودیم اما امروز خوب نبودیم. این اولین بازی لیگ بود و شرایط خاص خودش را داشت. خیلی از بازیکنان داخل زمین سابقه بازی در لیگ برتر را نداشتند. امیدوارم و مطمئنم که در آینده عملکرد بهتری خواهیم داشت. امروز روز ما نبود.

 

رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال نساجی در نشست خبری بعد از بازی گل‌گهر سیرجان درباره اینکه یک گل جلو افتادید و نتوانستید بازی را ببرید، گفت: به هر دو تیم به ویژه بازیکنانم خسته نباشید. همین طور به تماشاگرانی که از قائم‌شهر آمدند و خسته راه بودند. ما انرژی لازم را از حضور اندک تماشاگران گرفتیم. به تماشاگران سیرجان هم تبریک می‌گویم که تیم خود را تشویق کردند.

وی افزود: به تیم گل‌گهر احترام می‌گذارم تیم خوبی بود اما ما به اهدافی که داشتیم به جز نتیجه رسیدیم. گل‌گهر هم در استراتژی خود توانست گل بزند. چیزی که بارها به بازیکنانم تاکید کرده بودم حتی بعد از اینکه گل زدیم به بازیکنان با تجربه تاکید کردم 5 دقیقه بازی را مدیریت کنند. می‌دانستیم نقطه قوت گل‌گهر کجاست گفته بودیم از همان قضیه پرهیز کنند که متاسفانه یک لحظه غفلت باعث شد 2 امتیاز حساس را در سیرجان جا بگذاریم. اولین بازی بود و تیم من خوب بازی کرد. از بازیکنانم راضی هستم از دقیقه یک بازی را مدیریت کردند به غیر از همان لحظه‌ای که غافلگیر شدیم.

سرمربی نساجی خاطرننشان کرد: به تیم داوری هم تبریک می‌گویم که نوید خوبی در شروع لیگ می‌دهد. تیم داوری امروز خوب کار کرد امیدوارم آنها روزهای خوبی تجربه کنند، ما هم کمک کنیم فشار از جامعه داوری برداشته شود و آنها هم راحت‌تر سوت بزنند. همان طور که من و بازیکن اشتباه می‌کنیم داور هم مستثنی نیست اما به آنها باید احترام بگذاریم. از فدراسیون هم تشکر می‌کنم که با وجود مشکلات برخی تیم‌ها مساعدت کرد تا این بازی‌ها برگزار شود و تماشاگران بتوانند از شروع لیگ لذت ببرند.

 

ببینید:

خلاصه بازی گل‌گهر 1 - 1 نساجی/ ویدیو

تگ ها


گل گهر نساجی بازی گل گهر بازی نساجی گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال