صحبت‌های سرمربی استقلال خوزستان در کنفرانس خبری

سرمربی استقلال خوزستان پاسخگوی خبرنگاران بود....

سرمربی استقلال خوزستان پاسخگوی خبرنگاران بود.

سیروس نعمتی‌نژاد، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان بازی تیمش مقابل تراکتورسازی را بسیار مهم توصیف کرد و گفت که برای پیروزی به میدان می‌روند.

به گزارش مدال، سیروس نعمتی‌نژاد در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش برابر تراکتورسازی اظهار داشت: از طرف خودم و باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال خوزستان، به مردم ایران بابت جان باختن هموطنان‌مان در سیل اخیر تسلیت می‌گویم. بازی خیلی مهمی مقابل تراکتورسازی داریم و یک هفته از هشت هفته‌ای خواهد بود که کار دشواری پیش رو داریم.

وی با تمجید از اعضای تیم تراکتورسازی گفت: حریف مربی باهوش و بازیکنان خیلی خوبی دارد، اما آنها به فکر صعود و ما به دنبال فرار از سقوط هستیم. در این هفته با بازیکنان تمرین کردیم و آنها از لحاظ روحی و روانی خیلی خوب شده‌اند. آنها باانگیزه هستند و توانایی ارائه بازی خیلی خوبی دارند.

«مطمئن باشید فردا برای سه امتیاز به زمین می‌رویم.»، سرمربی استقلال خوزستان با بیان این جمله تصریح کرد: تراکتورسازی حریف قدرتمندی است، اما ما هم دست‌کمی از حریف نداریم و باید از میزبانی خود استفاده کنیم. تقاضا دارم هواداران استقلال اهواز، استقلال خوزستان و فولاد خوزستان به ورزشگاه بیایند و به ما کمک کنند. این تیم متعلق به فرد خاصی نیست و برای شهرستان ماست. حیف است که سهمیه استان برای فصل آینده کاهش یابد.

نعمتی‌نژاد در پاسخ به این پرسش که آیا آبی‌پوشان جنوبی، توانایی شکست تراکتورسازی را دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: در هفته گذشته با بازیکنان کار کردم و مشخص است که بچه‌ها خیلی باانگیزه هستند. آنها دوست دارند در سال جدید و مخصوصاً اولین بازی سال، استارت خیلی خوبی بزنند. شرایط تراکتورسازی با ما خیلی متفاوت است، اما ما هم یک سال قهرمان کشور شدیم. مطمئناً بازیکنان جوان، باانگیزه، باتجربه و باشعوری داریم که به ما کمک می‌کنند و مطمئناً بازی زیبایی از استقلال خوزستان می‌بینید.

وی درباره اینکه ابتدای فصل به عنوان سرمربی استقلال خوزستان انتخاب شده بود، اظهار داشت: ابتدای فصل اعلام کردند که من سرمربی هستم، اما پس از آن اتفاقاتی رخ داد که همکاری ما میسر نشد. بهتر است درباره گذشته صحبت نکنیم.

سرمربی استقلال خوزستان در پاسخ به این پرسش که با قبول هدایت این تیم، آیا صرفاً می‌خواسته سرمربی یک تیم شود یا اینکه به حفظ تیم در لیگ برتر ایمان دارد، گفت: اینگونه نیست که صرفاً بخواهم سرمربی باشم. خیلی از بچه‌ها می‌گویند دل و جرأت داشتی که آمدی استقلال خوزستان را در این شرایط هدایت کنی. من در استقلال خوزستان زحمت کشیدم  و توانایی بچه‌ها را احساس می‌کنم. این چالش یک نوع مبارزه است و باید در آن شرکت کنم. می‌دانم که ریسک بزرگی است، اما به بچه‌های خودمان ایمان دارم. مدیریت و اسپانسر باشگاه حامی تیم هستند و کمک‌هایی خواهد شد. فردا همه چیز مشخص می‌شود.

نعمتی‌نژاد درباره غایبان تیمش برای دیدار فردا گفت: مهرداد پورابوالقاسم محروم و امیرحسین باقرپور مصدوم هستند.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا احمد آل‌نعمه در تمرینات استقلال خوزستان حضور ندارد، گفت: خودش تیم را رها کرد و رفت. آل‌نعمه بازیکن این شهر بوده و در همین شهر بزرگ شده است. از او انتظار دیگری می‌رفت و نباید تحت هر شرایطی، تیم را رها می‌کرد و می‌رفت. استقلال خوزستان به آل‌نعمه و این بازیکنان بزرگ نیاز دارد و فکر می‌کنم اشتباه کرد. او باید با مدیریت باشگاه صحبت و از آنها عذرخواهی کند و سپس به تیم بازگردد.