صحبت‌های سرمربی سایپا و مربی صنعت‌نفت در کنفرانس خبری

سرمربی تیم فوتبال سایپا و مربی صنعت نفت آبادان به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

سرمربی تیم فوتبال سایپا و مربی صنعت نفت آبادان به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

به گزارش مدال، ابراهیم صادقی بعد از شکست یک بر صفر سایپا مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری گفت: بازی خیلی خوبی انجام شد. در نیمه نخست بازی را کنترل کردیم. در نیمه دوم دنبال حملات بیشتری روی دروازه صنعت نفت بودیم که متاسفانه گل خوردیم. بعد از گل بهتر عمل کردیم. در مجموع بازی خوبی بود. متاسفانه بازی را باختیم اما خوب بازی کردیم.

سرمربی سایپا درباره افت سایپا بعد از نتایح خوب در هفته‌های نخست تاکید کرد: سایپا در مسیر موفقیت است. موفقیت شامل موارد متعدی می‌شود. برخی مواقع هم نتیجه خوبی نمی‌گیرید اما تیم ما در مسیر موفقیت است. سعی می‌کنیم اشتباهات خودمان را جبران کنیم.

گفتنی است که دراگان اسکوچیچ بعد از پیروزی تیمش در نشست خبری حاضر نشد.

برهمین اساس بهنام سراج مربی نفتی‌ها به کنفرانس آمد و در مورد بازی اظهار داشت: یکی از مسابقاتی بود که تمام بازی در کنترل ما بود،‌اما اشکالی داریم اینکه بعد از گلزنی با ترس بازی می‌کنیم و بچه ها عقب می‌روند. امیدوارم این نقص را جبران کنیم و گل‌های بیشتری بزنیم.

وی ادامه داد: در تمرینات کارهای تاکتیکی را انجام دادیم و سعی کردیم همانند بازی قبلی حاضر شویم و در ادامه بختیار رحمانی را بیاوریم که از تجربیات او استفاده کنیم و همین اتفاق هم افتاد و زمانی که گل زدیم باید بازی را حفظ می‌کردیم. فکر می‌کنم در ادامه بختیار زمان زیادی برای بازی کردن داشته باشد.

مربی نفت در مورد اعتصاب بازیکنان به خاطر مسائل مالی گفت: تمرین بعد از بازی با قشقایی ریکاوری داشتیم، اما بچه ها بیشتر روی مسائل مالی صحبت کردند و باشگاه هم قول داد که بعد از بازی با سایپا حل شود. انتظار داریم که مسئولان مشکلات را حل کنند. شرایط تیم ما نسبت به سال‌های قبل خیلی بهتر است و امیدوارم دست به دست هم دهیم تا این شرایط حفظ شود. 

وی گفت: ما دنبال این هستیم که فوتبال زیبا در کنار نتیجه داشته باشیم. خیلی زود است که بخواهیم در مورد جدول صحبت کنیم چون تیم‌ها بسیار نزدیک هستند و بارها بالا و پایین می‌شویم. باید سعی کنیم بردهای خود را بیشتر کنیم تا در انتهای فصل جایگاه خود را در جدول حفظ کنیم.

وی در مورد غیبت اسکوچیچ گفت: تا زمانی که برگردد مسئولیت تمرین با من است و فکر نمی کنم مشکلی به وجود بیاید. 

اخبار مرتبط:

صنعت نفت آبادان 1 - 0 سایپا/ نارنجی‌پوشان دست خالی جنوب را ترک کردند

 

 

 

تگ ها


بهنام سراج کنفرانس خبری نشست خبری صنعت نفت آبادان دراگان اسکوچیچ سایپا ابراهیم صادقی ایران فوتبال