صحبت های سرمربی مصر بعد از کسب بهترین مربی قاره آفریقا

قول سرمربی تیم فوتبال مصر برای کسب بهترین نتایج در جام جهانیسرمربی تیم ملی فوتبال مصر بعد از کسب بهترین مربی قاره آفریقا قول داد تا همراه با مصر بهترین دستاورد را در جام جهانی داشته باشد ......

قول سرمربی تیم فوتبال مصر برای کسب بهترین نتایج در جام جهانیسرمربی تیم ملی فوتبال مصر بعد از کسب بهترین مربی قاره آفریقا قول داد تا همراه با مصر بهترین دستاورد را در جام جهانی داشته باشد.
 هکتور کوپر سرمربی تیم ملی مصر بعد از کسب عنوان بهترین مربی سال از سوی کنفدراسیون فوتبال آفریقا قول داد تا بهترین دستاورد را در سال 2018 در جام جهانی روسیه داشته باشد.
این مربی آرژانتینی گفت: من این افتخار و این جایزه را به مردم مصر تقدیم و از آنها تشکر می‌کنم که این فرصت را به من دادند که اینجا باشم و این افتخار بزرگ را کسب کنم.
وی افزود: از بازیکنان با استعداد تیم ملی مصر هم تشکر می‌کنم که عاشقانه کشورشان را دوست دارند. همه ما برای کسب این جایزه خوشحالیم.
کوپر در ادامه صحبت‌هایش در خصوص محمد صلاح که بهترین بازی این قاره شد، اظهار داشت: پیروزی صلاح نشان‌دهنده پیروزی همه مصری‌هاست چرا که ما همه نماینده مصر هستیم. همه ما برای کسب این جوایز و برای مردم مصر خوشحالیم.تیم ملی مصر با هدایت کوپر توانست بعد از 28 سال به جام جهانی صعود کند.
سرمربی مصر خاطرنشان کرد: افتخاراتی که کسب کردیم به تیم اعتماد و اطمینان بیشتری می‌دهد اما باید آرام و صبور باشیم چون هنوز چیزی کسب نکرده‌ایم. ما به جام جهانی می‌رویم و هنوز به هدفمان در این مسابقات نرسیده‌ایم.
مصر در جام جهانی در گروه A با تیم‌های روسیه، اروگوئه و عربستان همگروه است.
جام جهانی 2018 از 14 ژوئن تا 15 جولای در 11 شهر روسیه برگزار می‌شود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال