صحبت‌های سرپرست مس علیه رئیس سازمان لیگ فوتسال

قائم‌مقام تیم فوتسال مس رفسنجان با اعتراض شدید به ریاست سازمان لیگ فوتسال معتقد است ایشان هیچ علاقه‌ای به پیشرفت ورزش بانوان ندارند....

به گزارش "ورزش سه" محمدکرمی قائم‌مقام تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان، با اشاره به عدم پذیرش سازمان لیگ مبنی بر درخواست ۴ باشگاه جهت صعود ۳ تیم از هر گروه گفت: امسال به خاطر شرایط کرونا لیگ را با ۱۴ تیم به‌صورت دوگروهی ۴ تیمی برگزار کردند که البته ما در گروه سختی افتادیم به‌طوری‌که در این گروه ۴ تیم مدعی صعود بودیم. در اواخر بهمن بود که از آن ۴ تیم یعنی تیم ما (مس رفسنجان) رهیاب و خراسان رضوی شانس صعود به دور بعد را داشتیم، از همین جهت به سازمان لیگ فوتسال و آقای جابری نامه زدیم و از آن‌ها خواستیم که دقیقه مثل کاری که برای مسابقات لیگ آقایان انجام دادید بیایید تعداد تیم‌های صعودکننده ازهر گروه را از دو تیم به سه تیم افزایش دهید. به این دلیل که بالاخره ما هم سرمایه‌گذاری زیادی را انجام دادیم و قهرمان پارسال بودیم و در کل این درخواستی بود که از سازمان لیگ داشتیم.»


او در ادامه افزود: «متأسفانه آن‌ها این درخواست ما را قبول نکردند و در جواب به آیین‌نامه مسابقات استناد کردند درحالی‌که اولاً اگر بنا به استعلام گرفتن از آیین‌نامه باشد چرا این آیین‌نامه را برای فوتسال آقایان تغییر دادید.


دوم اینکه در مراسم قرعه‌کشی پس از تمام بی‌احترامی‌هایی که آقای جابری به تیم‌ها انجام داد تنها این نمایندگان مس رفسنجان بودند که خاموش ننشستند و از همین رو حالا درخواست تیم ما (مس رفسنجان)  موردقبول قرار نمی‌گیر،د به‌این‌علت که ایشان در حال تسویه‌حساب خصومت‌های شخصی با مس رفسجان است.»


محمد کرمی با اشاره به اینکه در گروه دیگر هم‌چنین درخواستی مطرح‌شده است بیان کرد: «این در حالی است که از گروه دوم نیز به دلیل اینکه صعود دو تیم سایپا و حفاری مشهد از چند هفته قبل مسجل شده بود، نامی نو اصفهان نیز چنین درخواستی را مطرح کرده بود که اگر راهی دارد اجازه دهند سه تیم از گروه صعود کند، که سازمان لیگ اجرای چنین درخواستی را به‌روزهای آتی موکول کرد. به نظر من آن‌ها منتظر بودند تا ببینند اگر مس رفسنجان تیم سوم گروه می‌شود این درخواست را رد کنند.»
 قائم‌مقام تیم فوتسال مس رفسنجان همچنین گفت: «آقای جابری در چند جا اعلام کرده بودند که با مدیرعامل ما خصومت شخصی دارند و حتی درجایی باشگاه ما را به بی‌دروپیکر بودن متهم کردند، در شرایطی که من نمی‌دانم که منظور این آقا از دروپیکر دقیقه چه چیزی است.


در روز قرعه‌کشی آقای جابری به همه تیم‌ها توهین کرد و اعلام داشت که همه شما زیردست ما هستید که من در جواب ایشان گفتم که ما زیردست نیستیم و همه ما ارتباط زنجیرواری داریم. ما تیم‌ها اگر حق ورودمان را سازمان لیگ ندهیم، این سازمان املا چه معنی پیدا می‌کند؟ در ادامه همان روز قرعه‌کشی، دو تیم شهروند ساری و پارس آرای شیراز حتی نماینده‌ای در روز قرعه‌کشی نداشتند، در همین راستا به ما گفتند که شما صورت‌جلسه را امضا کنید و درصورتی‌که این دو تیم تا دوازدهم همان ماه حق ورودشان را پرداخت نکردند ما لیگ را با ۱۲ تیم و دو گروه ۶ تیمی برگزار خواهیم کرد.


حالا سؤال من این است که اگر شما قادر به تغییر آیین‌نامه نیستید پس چرا در آن روز قرعه‌کشی صورت‌جلسه کردید و سامانه را باز گذاشتید و به اصرار آقای بهاروند و تیم‌های دیگر این دو تیم را به لیگ برگرداندید؟
من روی صحبتم با آقای بهاروند، آقای عزیزی خادم و خانم موسوی است که چرا برای ورزش بانوان باید یک نفر تصمیم بگیرد که از جنس خودشان نیست. من از همکاران خودشان شنیدم که کلاً آقای جابری با بانوان مشکل دارد و دوست ندارد ورزش بانوان پیشرفت کند.»


او با ذکر این نکته که سرمربی و کمک‌مربی تیم ملی هدایت دو تیم باشگاهی را بر عهده دارند اظهار کرد: «نکته جالب این است که در همان روز قرعه‌کشی من به ایشان گفتم که شما چرا به‌عنوان رئیس سازمان لیگ نمی‌روید از حق تیم‌های بانوان دفاع کنید. ما کاری به شخص نداریم اما همه دنیا به ما می‌خندند که سرمربی تیم ملی سرمربی یکی از باشگاه‌هاست و دستیار او نیز سرمربی یکی دیگر از باشگاه‌هاست و جالب اینکه این دو باشگاه هم از تیم‌های صعودکننده به مرحله بعدی است.


من برای انتقال یکی از بازیکنان به توافق کامل رسیده بودم و همه‌چیزتمام شده بود ک دو سه روز بعد به من گفتند که من تیم ملی را به پول ترجیح می‌دهم و حالا با این حساب ما می‌شویم تیم بد و سایرین  تیمِ خوب به شمار می‌روند»

کرمی در پایان با اعلام اینکه آقای جابری کاری به هیئت‌رئیسه ندارد گفت: «ما دلمان می‌خواهد آقای عزیزی خادم و خانم موسوی که به فدراسیون فوتبال آمدند یک سری تغییراتی ایجاد کنند. وقتی آقای جابری روز هفتم را برای طرح یکسری از موضوعات اعلام می‌کند اما جلسه قرعه‌کشی را روز چهارم می‌گذارند. در شرایطی که درخواست ما هم در روز هفتم قرار بود مطرح شود ولی ایشان سرخود برای خودش تصمیم می‌گیرد. پس با این احتساب هیئت‌رئیسه یعنی کشک مگر اعضای هیئت‌رئیسه مسخره آقای جابری هستند؟»

تگ ها


فوتسال لیگ برتر فوتسال