صحبت های سینا خادم پور پس از عقد قرارداد با استقلال

سینا خادم پور هافبک تیم فوتبال استقلال بعد از عقد قرارداد با استقلال عنوان کرد: خدا را شکر می کنم که قراردادم را با استقلال ثبت کردم....

به گزارش خبرنگار مدال، سینا خادم پور پس از ثبت قراردادش با استقلال گفت: نیم فصل اول سختی را سال گذشته سپری کردم و در نیم فصل دوم نیز در گل گهر حضور داشتم و توانستم بازی کنم. از آقای بگوویچ تشکر می کنم و تجربه خوبی کسب کردم. دو ماه با آقای استراماچونی کار کردیم و تمرینات خوبی داشتیم. ایشان من را پسندید و در تیم ماندگار شدم. او یک مربی بزرگ است و تیم شرایط خوبی دارد. امیدوارم امسال برای قهرمانی بجنگیم.
وی ادامه داد: من از روزی که به تمرینات اضافه شدم در هافبک دفاعی حضور داشتم و در گذشته نیز در نفت تهران و گل گهر سیرجان نیز هافبک دفاعی بودم. امسال نیز به عنوان هافبک دفاعی بازی کردم. بازیکنان خوبی در این پست داریم و قطعا من نیز بازیکن خوبی بودم که او من را حفظ کرد. در این پست رقابت می کنم و می جنگم.
او در پاسخ به مدت قرارداد و شماره پیراهن خود گفت: شماره پیراهن من 15 خواهد بود و یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارم.
خادم پور در پاسخ به این سوال که آیا استقلال شانس قهرمانی دارد، تصریح کرد: با این تیم جوان و بازیکنان خوبی که در کنار کادرفنی داریم، می توانیم. تمرینات خوبی انجام می دهیم و تیم یک دل است و به امید خدا موفق می شویم.

 

بیشتر بخوانید:

گزارش لحظه به لحظه از ثبت قرارداد بازیکنان استقلال در هیئت فوتبال+عکس

تگ ها


باشگاه استقلال ثبت قرارداد بازیکنان استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال