صحبت‌های شیخ سلمان در خصوص موضوع میزبانی ایران از تیم‌های عربستانی

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره میزبانی ایران از تیمهای عربستانی، گفت: دادگاه عالی سوئیس در مورد آن رأی خود را صادر کرده است که این رای بالاتر از همه آراء است و ما نمیتوانیم روی این رای صحبت کنیم ......

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره میزبانی ایران از تیم‌های عربستانی، گفت: دادگاه عالی سوئیس در مورد آن رأی خود را صادر کرده است که این رای بالاتر از همه آراء است و ما نمی‌توانیم روی این رای صحبت کنیم.

به گزارش مدال، شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز در نشست با وزیر ورزش ایران گفت: فدراسیون فوتبال ایران در سال ۲۰۱۷ بعنوان بهترین فدراسیون انتخاب شد و این نشان دهنده کار و تلاش زیاد است. نمایشی که تیم ایران در جام جهانی داشت تحسین اروپایی را هم به دنبال داشت و من به عنوان یک آسیایی از این نمایش قدرتمند تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه بسیار لذت بردم.

وی افزود: فوتبال ایران فقط مختص تیم ملی بزرگسالان نیست در تمام رده ها شما موفق بوده اید از فوتسال تا همین نتایج فوتبال ساحلی و بخصوص فوتبال زنان بسیار موفق هستید و این موضوع موجب سربلندی فوتبال آسیاست.

شیخ سلمان درباره رفع مشکلات فوتبال ایران، عنوان کرد: ما برای رفع مشکلات فوتبال ایران و بخصوص باشگاهها کمک های زیادی کردیم و تلاش خود را برای ارتباط بیشتر و بهتر بین اعضای کنفدراسیون فوتبال آسیا به کار می گیریم. فوتبال بعنوان ورزش اول ایران از نظر ما محسوب می شود و از شما تقاضا می کنم بصورت نزدیکتر کار کنیم و روابط کنفدراسیون فوتبال آسیا و ورزش ایران صمیمانه و دوستانه است.

شیخ سلمان، سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان را برادر خود خطاب کرد و اظهار داشت: شما حمایت هزار درصدی ما را برای فوتبال ایران در کنار خود ببینید. هدف ما حفظ اتحاد و انسجام خانواده فوتبال است.

شیخ سلمان در خصوص موضوع میزبانی ایران از تیم‌های عربستانی گفت: این مسئله ای بوده که در این روزها در کمیته مسابقات آسیا نیز مطرح شد و همچنین دو روز پیش دادگاه عالی سوئیس در مورد آن رأی خود را صادر کرده است که این رای بالاتر از همه آراء است و ما نمی‌توانیم روی این رای صحبت کنیم. هر چه باشد اجرا خواهیم کرد اما تا آنجایی که به ما مربوط می شود تمام تلاش مثبت خود را برای حل شدن این موضوع خواهیم کرد.

شیخ سلمان ایران را شانس قهرمانی جام ملتهای آسیا دانست و عنوان کرد: ایران در جام ملتهای آسیا شانس زیادی برای قهرمانی دارد.

تگ ها


فوتبال