صحبت‌های صادقی و کمالوند در پایان دیدار پر گل جم

سرمربیان تیم‌های سایپا و پارس‌جنوبی در پایان دیدار امشب به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

سرمربیان تیم‌های سایپا و پارس‌جنوبی در پایان دیدار امشب به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

به گزارش مدال، ابراهیم صادقی بعد از باخت سه بر 2 مقابل پارس جنوبی در نشست خبری گفت: پنالتی شروع بازی که داور گرفت کارمان را سخت کرد. بعد در جریان بازی خوب بازی کردیم و می توانستیم بازی را مساوی کنیم. در شروع نیمه دوم پارس جنوبی خوب بازی کرد و دو گل دیگر زد. ما هم اگر شانس داشتیم می توانستیم گل بزنیم و بازی مساوی شود. بازی که 5 گل داشته باشد بازی خوبی است.

وی در مورد پنالتی پارس جنوبی گفت: داور پشت دروازه اعلام کرده پنالتی نبوده است ولی داور وسط این صحنه را پنالتی گرفت.

سرمربی سایپا گفت: ترکیب تیم ما عوض نشده و تغییرات زیادی در این 4 بازی نداشتیم اما پنالتی دقیقه 7 تمرکز ما را بهم زد. تماشاگران حریف هم زیاد بودند و بازیکنان ما هم جوان هستند و تحت تاثیر قرار می گیرند.

وی در مورد وضعیت مجید علیاری گفت: او به دلیل مصدومیت بازی نکرد. مجید بازیکن خوبی است و این فصل برای ما خوب کار کرده و امیدوارم زود خوب شود و برگردد.

سرمربی سایپا در مورد درگیری مربیان با داور گفت: من درگیری ندیدم چون در رختکن بودم. ما خوب بودیم یک توپ هم به تیرک دروازه زدیم. پارس جنوبی هم تیم خوبی است. همیشه نمی شود که 90 دقیقه خوب بازی کرد. من از بازیکنان راضی بودم و توانستیم گل دوم هم بزنیم.

وی در مورد داوری بازی و اعتراضش به داور گفت: نباید درباره داوری صحبت کنیم. پنالتی را کارشناسان بررسی کنند. در یک لحظه دو بازیکن پارس جنوبی بهم خوردند که داور خطای ما را گرفت. فکر می کنم کارشناسی شود داوری بازی خوب است.چ من ورزشگاه خوب بود. امیدوارم هتل خوبی در شهر جم تاسیس شود. ما از بابت میزبانی مشکلی نداشتیم.هواداران پارس جنوبی خوب هستند و تیم خودشان را تشویق کردند و مشکلی نبود.

فراز کمالوند  بعد از پیروزی 3 بر 2 مقابل سایپا با دسته گل  در نشست خبری حاضر شد و آن را به خبرنگاران تقدیم کرد، سپس گفت: جا دارد قبل از هر چیز از مسئولان شهر جم و استان بوشهر تشکر کنم. خدا را شکر می کنم که در دومین بازی خانگی برد خوبی به دست آوردیم و تماشاگران حاضر در ورزشگاه لذت بردند. می توانستیم بیش از 3 گل بزنیم. وقتی سه بر صفر شد بازیکنان ما فکر کردند بازی تمام شده و در حملات از روی شکم سیری بازی کردند. این برد را به هوادار فقید تقدیم می کنیم. 

وی افزود: باشگاه درصدد است که مراسمی برای این تماشاگرخوب و فقیدمان بگیریم. 
سرمربی پارس جنوبی جم  در مورد اعتراض سرمربی سایپا به داوری مسابقه و اینکه پنالتی درست نبوده، گفت: هفته گذشته در سیرجان دوستان جنجال به راه انداختند و گفتند پنالتی درست نبوده و دنده بازیکن ما شکسته است خوشبختانه این بازیکن بازی کرد. بازی پرسپولیس را باختیم و گردن کسی نینداختیم و داوری خیلی خوب بود. مثل بازی با گل گهر که در آن بازی وحید کاظمی خوب سوت زد. فکر می کنم دوستان کم لطفی کردند.

کمالوند در مورد درگیری و اعتراض به داور گفت: حریف به داور اعتراض کرد. داور کاری نکرد که بخواهیم به او اعتراض کنیم. با اینکه عقیده داشتیم گل سالم ما مردود شده بازهم به داور معترض نشدیم. باید بفهمیم که من هم یک انسان هستم و من هم ممکن است تعویض اشتباه بکنم. باید ادب را رعایت کنیم و با هر سوت داور اعتراض نکنیم در بازی با ذوب آهن هم حق مان در داوری خورده شد. برای برگزاری مسابقه من مربی، داور، نیروی انتظامی و یگان ویژه همه باید وظایف خودشان را انجام بدهند و فکر می کنم این رفتارها کنار زمین درست نیست.

وی در مورد اعتراض تماشاگران به وزیر نفت گفت: باید در مورد زنگنه وزیر نفت انصاف را به خرج بدهیم. 8-9 سال پیش نمایندگان قانونی را تصویب کردند که نمی توان به تیم های لیگ برتری کمک کنند. نمی دانم نمایندگان این مطالبی که تصویب کردند را نخواندند. لبته اینجا  سینما و شهر بازی مدرن هست؟! نفت و گاز مال اینجاست و هزینه هم باید اینجا باشد و نصف خیابان ها هنوز آسفالت نشده و این شهرهای نفت خیز به جز فوتبال چیزی ندارند. من در تهران زندگی می کنم. دور خانه ما چندین بیمارستان هست. عدالت باید همه جا باشد.اگر هر بازی فقط چهار ساعت تماشاگران را سرگرم کند، همان چهار ساعت و 40 هزار نفری که در شهرهای نفت خیز به ورزشگاه بروند 40 هزار نفر را در چهار ساعت ضرب کنید تا ببیند فوتبال چه اوقات فراغتی پر می کند. به آقای چراغی  مدیر تیم گفتم بلیت ها را تا جایی که می توانید ارزان کنید. دو شب پیش خانه هوادار مرحوم رفتیم در یک روستای محروم بود. چسبیده به پالایشگاه باید وضع اینگونه باشد؟

وی افزود: وزیر نفت بچه اینجا نیست اما نمایندگان این مناطق چرا چنین مصوبه ای را تصویب می کنند الان همه بچه های 15 و 16 ساله مقابل رختکن ما خوشحال بودند. باید قبل از ایراد به وزرا از نمایندگان بخواهیم که این مصوبه را لغو کنند تا چراغ فوتبال خاموش نشود بخصوص در مناطق محروم! 

کمالوند در مورد استفاده از بازیکنان بومی در تیم پارس جنوبی گفت: چند بازیکن بارسلونا اهل ایالت کاتالان هستند؟ هر وقت آکادمی خوب داشته باشید و می توانید بگوید بازیکن بومی استفاده کنید فوتبال خم رنگرزی نیست که بازیکن را سریع درست کنیم. اگر بازیکن بومی بخواهیم داشته باشیم باید تربیت شوند. فوتبال چه ربطی به بیمارستان دارد، به فوتبال باید کمک کنند اما وظیفه دارند زمین گلف بسازند، بیمارستان بسازند مگر خون بچه های تهران رنگین تر از بچه های اینجاست؟ بستر فوتبال باید آماده شود شاید 10 سال طول بکشد تا بازیکن ساخته شود. دخسوس را نمی توانم کنار بگذارم و یک دروازه بان بومی بگذاریم و چند گل بخوریم آن وقت خود شما به من ایراد می گیرید. اگر می خواهید تیم خانوادگی درست کنید من اهل این کارها نیستم. از هر کسی به اندازه توانایی اش استفاده می شود.

 

اخبار مرتبط:

پارس‌جنوبی 3 - 2 سایپا/ پیروزی پرگل برابر جوان‌ترین تیم لیگ

تگ ها


کنفرانس خبری نشست خبری فراز کمالوند ابراهیم صادقی سایپا پارس جنوبی جم ایران فوتبال