صحبت های عجیب شفر درباره پاتوسی!

شفر، سرمربی پیشین استقلال طی مصاحبه ای که با یکی از رسانه های اماراتی داشته، اعلام کرده است که پاتوسی در استقلال خوشحال نبود!...

شفر، سرمربی پیشین استقلال طی مصاحبه ای که با یکی از رسانه های اماراتی داشته، اعلام کرده است که پاتوسی در استقلال خوشحال نبود!

به گزارش خبرنگار مدال، سرمربی آلمانی پیشین استقلال در گفت و گویی با یکی از رسانه های اماراتی درباره دلیل این موضوع که چرا پاتوسی را از استقلال به بنی یاس آورده است این گونه توضیح می دهد: این بازیکن فصل قبل وضعیت روحی خوبی در استقلال نداشت و خوشحال نبود ولی الان که به امارات آمده وضعیت روحی خوبی دارد!
نکته جالب توجه در این میان اما صحبت های آیاندا پاتوسی، بازیکن فصل گذشته استقلال با شبکه ابوظبی است!
پاتوسی تاکید دارد که هنوز به فکر استقلال است و روزهای خوبی را که با این تیم داشته فراموش نکرده است، این بازیکن در این گفت و گوی تلویزیونی در ادامه اظهار کرد: از استقلال به بنی یاس آمده ام و هنوز به یاد دارم در تمام بازی‌های استقلال، طرفداران این تیم با شور و حرارتی خاص از آن حمایت می‌کردند،کاملاً متفاوت با بنی یاس!
حال این موضوع که چرا سرمربی آلمانی اصرار دارد که بازیکن تیمش در مدت زمان حضورش در استقلال شرایط خوبی نداشته و خوشحال نبوده است مساله ای قابل تامل و البته عجیب است چرا که از صحبت های پاتوسی به هیچ وجه چنین موضوعی برداشت نمی شود نه امروز و نه در زمانی که بازیکن استقلال بود و اتفاقا عملکرد قابل قبولی هم در این تیم داشت...

 

بیشتر بخوانید:

شروع لیگ عمان بدون یک دقیقه تاخیر/لیگ ایران درگیر 90 به 10 دربی!

تگ ها


باشگاه استقلال سرمربی پیشین استقلال وینفرد شفر بازیکن پیشین استقلال آیاندا پاتوسی بنی یاس فوتبال