صحبت های فتاحی درباره شکایت علی کریمی

به گزارش مدال به نقل از طرفداری- سعید فتاحی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال می گوید اگر شکایتی از سوی علی کریمی و بازیکنانش به این سازمان ارائه شود به آن رسیدگی می کنند ......

به گزارش مدال به نقل از طرفداری- سعید فتاحی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال می گوید اگر شکایتی از سوی علی کریمی و بازیکنانش به این سازمان ارائه شود به آن رسیدگی می کنند.

به گزارش ایسنا، بازیکنان و کادرفنی تیم فوتبال نفت تهران امروز صبح (دوشنبه) برای برگزاری تمرینشان به زمین تمرینی این تیم واقع در تهرانسر رفتند اما به آنها اجازه داده نشد که وارد مجموعه ورزشی شوند و تمرین کنند.

پس از این اتفاق علی کریمی و بازیکنان نفت طلاییه به این مساله واکنش نشان دادند و با نوشتن نامه و امضای آن شکایتی را علیه حمیدرضا جهانیان، مالک باشگاه نفت طلاییه تنظیم کردند و آن را علی کریمی به سازمان لیگ برد تا این شکایت را مسئولان سازمان لیگ پیگیری کنند.

در این خصوص سعید فتاحی در پاسخ به این سوال که آیا علی کریمی شکایتی را به سازمان لیگ آورده است یا نه؟ اظهار کرد:

ما به صحبت هایی که در رسانه ها بین جهانیان و علی کریمی صورت گرفته است کاری نداریم. در حال حاضر نیز هیچ شکایتی به ما نرسیده است.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در ادامه درباره این موضوع که اگر شکایتی از سوی علی کریمی و بازیکنانش به سازمان لیگ فوتبال ارائه شود این سازمان شکایت به آن رسیدگی می کند یا خیر؟ اظهار کرد:

اگر شکایتی به دست ما برسد حتما آن را پیگیری خواهیم کرد.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال