صحبت های كاپيتان تيم ملي بسكتبال درباره شرايط ملي پوشان و كاپ آسيا

كاپيتان تيم ملي بسكتبال ايران درباره شرايط ملي پوشان و كاپ آسيا صحبت كرد ......

كاپيتان تيم ملي بسكتبال ايران درباره شرايط ملي پوشان و كاپ آسيا صحبت كرد.

به گزارش  مدال به نقل از وب سایت نود و به نقل از روابط عمومي فدراسيون بسكتبال، رقابت هاي كاپ آسيا از فردا آغاز مي شود كه تيم ملي ايران در روز نخست بازي ندارد و چهارشنبه برابر هند به ميدان مي رود. كاپيتان تيم ملي ايران در گفت و گويي از وضعيت تيم و تورنمنت پيش رو صحبت كرد.

شرايط تيم چطور است؟

خدا را شكر همه چيز خوب است. بازيكنان دو سه ماه است كه در اردو هستند و به خوبي تمرين كرده اند و با قدرت هم كار را ادامه مي دهند. من به دليل مصدوميت و درد و اوشين به دليل كارهاي شخصي كه داشت ديرتر به تيم اضافه شديم اما تمرين هاي خوبي داشته ايم و آماده ايم. از نظر هماهنگي فني نيز قطعا بعد از يكي دو مسابقه در تورنمنت به هماهنگي كامل با تيم هم مي رسيم.

با اين حال با حضور شما در تيم شرايط فني و رواني قطعا بهتر شده است.

من ابتدا با فدراسيون و آقاي مشحون صحبت كردم كه تابستان امسال استراحت كنم اما با بچه ها صحبت مي كردم و سپس با آقاي مشحون حرف زدم و تصميم گرفتم به لبنان بيايم و كمك كوچكي به تيم بكنم. چون نمي خواهم مصدوميتم تشديد شود تلاشم اين است كه در بازي هايي كه لازم است به تيم كمك كنم. به هر حال بدنم آماده نيست و براي رسيدن به شرايط بازي هنوز كار دارد.

شرايط ديگر بازيكنان را چطور مي بينيد؟

خدا را شكر كه همه بازيكنان هميشه تشنه برد بوده اند و هر مسابقه اي كه رفته اند با تمام وجود جنگيده اند و انگيزه بالايي داشته اند. شرايط كنوني تيم اكنون همينطور است و اميدوارم تا انتها اين وضعيت ادامه دار باشد و تورنمنت خوبي را پشت سر بگذاريم.

تورنمنت را چطور ارزيابي مي كني؟

اول فكر مي كردم حريفان با تيم دوم خود به لبنان مي آيند اما وقتي به اينجا آمدم، ديدم كه نه اكثرا با تركيب اصلي به مسابقات آمده اند. حتي چين هم با استخوان بندي اصلي خود در تورنمنت شركت كرده است. البته من استراليا، نيوزلند و كره جنوبي را نديده ام اما قطعا با تركيب خوبي به رقابت ها آمده اند.

در بسكتبال ايران عنوان MVP به كاپ حدادي معروف است. امسال اين عنوان را بدست مي آوري؟

بچه ها به من لطف دارند و اين حرف ها را مي زنند اما من به قهرماني فكر مي كنم نه چيز ديگر. كسب مقام قهرماني يك شيريني و حس ديگري دارد. من هيچوقت به ارزشمندترين بازيكن شدن فكر نكرده ام و اين لطف بازيكنان به من است كه خب بيشتر به من پاس مي دهند. من هميشه تلاشم موفقيت تيم بوده و سعي كرده ام پاسخ اعتماد ملي پوشان را بدهم.

صحبت پاياني؟

از همه مردم ايران مي خواهم كه مثل هميشه حامي تيم ملي باشند. شايد در اين تورنمنت تيم ملي لغزشي تجربه كند اما اميدوارم از حمايت هاي مردم كم نشود. اين تيم با تمام توان براي بهترين نتيجه تلاش مي كند و اميدوارم موفق باشد.

 

تگ ها


اخبار روز بسکتبال