صحبت‌های لیونل مسی اشک بازیکنان آرژانتین را درآورد

آنخل دی‌ماریا ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن درباره صحبت‌های تاثیرگذار لیونل مسی پس از بازی با برزیل نکاتی را آشکار کرد....

آنخل دی‌ماریا ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن درباره صحبت‌های تاثیرگذار لیونل مسی پس از بازی با برزیل نکاتی را آشکار کرد.

به گزارش مدال، تیم‌ملی آرژانتین در مسابقات کوپا آمریکا 2019 توسط برزیل مغلوب شد و شانس رسیدن به فینال را از دست داد.
دی‌ماریای آرژانتینی حالا درباره اتفاقات پس از آن بازی مهم و آنچه که در رختکن تیم ملی آرژانتین اتفاق افتاد، مطالبی را آشکار کرد.
او در جدیدترین مصاحبه خود با ESPIN آرژانتین، صحبت‌های لیونل مسی کاپیتان تیم را تاثیرگذار و موثر خواند، به گونه‌ای که اشک بازیکنان تیم را در آورده است.
دی‌ماریا در این باره می‌گوید: مسی بعد از شکست تلخ مقابل برزیل میزبان و در رختکن تیم، صحبتان دلگرم‌کننده‌ای را برای ما بیان کرد. او به ما گفت که باید به این تیم افتخار کنیم، چرا که مدت بسیار کمی است که دور هم جمع شده‌ایم. تعدادی از ما اصلا به تیم‌ملی دعوت نشده بودند و تجربه کمی دارند، اما به قدری خوب بازی کردند که گویا چندین سال است که در کنار هم بازی کرده‌ایم.
ستاره پی‌اس‌جی در ادامه افزود: لئو به ما گفت که در همان روز اول همه ما برای یک هدف و کسب یک افتخار بزرگ کارمان را شروع کردیم. او اعلام کرد که به بازیکنان جوان تیم افتخار می‌کند. پس از مطرح کردن این صحبت‌ها همه ما احساساتی شدیم و اشک بازیکنان جوان تیم در آمده بود.

دی‌ماریا علیه کسانی که در آن مقطع قصد تخریب مسی را داشتند نیز انتقاداتی را مطرح کرد و از کاپیتان تیم‌ملی کشورش حمایت کرد.

بیشتر بخوانید:

اظهارات جنجالی سرمربی سابق آرژانتین درباره لیونل مسی

تگ ها


مسی آرژانتین مسی دی ماریا تیم ملی آرژانتین لیونل مسی تیم ملی آنخل دی‌ماریا لیونل مسی پاری سن ژرمن بارسلونا لوشامپیونه فرانسه Primera División فوتبال