صحبت های « مارسلو » در آستانه سوپرکاپ

مارسلو، مدافع برزیلی و باتجربه رئال مادرید در آستانه دیدار با یونایتد در این خصوص صحبت کرد ......

مارسلو، مدافع برزیلی و باتجربه رئال مادرید در آستانه دیدار با یونایتد در این خصوص صحبت کرد.

 

 

به گزارش   مدال به نقل از "ورزش سه"، رئال مادرید تبدیل به اولین تیمی شد که 2 سال پیاپی لیگ قهرمانان را فتح می کند و حالا این شانس را دارد که برای دومین فصل متوالی فاتح سوپرکاپ شود.

 

شرایط رئال: "در شرایط خوبی به سر می بریم و صرف نظر از نتایج از لحاظ فیزیکی تمرینات زیادی داشته ایم. برای انجام دیدار فینال سوپرکاپ، دشواری های زیادی در راه فتح لیگ قهرمانان کشیده ایم و این دیدار پاداش خوبی برای ما خواهد بود. برای برنده شدن همه کار خواهیم کرد."

هدایت یونایتد توسط مورینیو: "برای بازی کردن در فینال هیجان زده هستیم و مهم نیست چه کسی برابر ماست. ما از کیفیت یونایتدها باخبریم و در اردوی پیش فصل هم مقابل آنها به میدان رفته ایم اما این دیدار متفاوت است و ما با تمام وجود برای پیروزی تلاش می کنیم. انگیزه ما برای دفاع از رئال تا پای مرگ همیشه یکسان است."

 

تفاوت زیدان و مورینیو: "بله آنها تفاوت هایی دارند اما نمی دانم چگونه باید بیان کنم. من زیر نظر مورینیو هم بازی کرده ام و او سرمربی باکیفیتی است که به ما کمک کرد برای فتح عناوین بجنگیم. تفاوت را باید میان عناوینی که ما زیر نظر زیدان و مورینیو فتح کرده ایم دانست."

تگ ها


اخبار روز فوتبال