صحبت‌های مربیان ذوب‌آهن و سایپا در پایان بازی

مربی ذوب‌آهن و سرمربی سایپا در پایان دیدار جذاب امشب به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

صحبت‌های مربیان ذوب‌آهن و سایپا در پایان بازی

به گزارش مدال، محمد خرمگاه درباره شکست ۳ بر ۲ تیمش مقابل سایپا گفت: به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم چون واقعا تلاش کردند. ما روی بی‌تجربگی بازیکنان‌مان ده نفره شدیم. بازیکنان ما تمام خواسته‌های کادرفنی را انجام دادند. امروز بخت با ما یار نبود و توپ ‌های بسیار ساده تبدیل به گل شد.

وی ادامه داد: امیدوارم در روزهای آینده با انجام چنین بازی‌هایی که نوید روزهای خوب را می‌دهد، به شرایط خوبی برسیم. مطمئنم روزهای خوب و حرف های بیشتری برای گفتن خواهیم داشت.

دستیار علیرضا منصوریان درباره عملکرد باکر، مدافع خارجی این تیم گفت: باید با بازیکنان‌ تیم در شرایط سخت کار کنیم. بازیکنان ما با یکی، دو بازی تبدیل به بازیکن ایده آل نمی شوند. باکر بسیار باتجربه است و در طول لیگ به ما کمک خواهد کرد. اگر امروز باختیم، همه ما باختیم.

خرمگاه تاکید کرد: ما یک تیم هستیم. اگر به برد دست پیدا کنیم، همه برده‌ایم و اگر شکست بخوریم، همه باخته‌ایم.

او درباره نقش برکناری سعید آذری از مدیریت این باشگاه روی شکست مقابل سایپا گفت: مطمئن باشید که یک مقدار از نظر روحی و روانی شرایط ما بهم خورد. این اتفاق امروز رخ داد و ما شوکه شدیم. به سعید آذری خسته نباشید می‌گویم. او جزو کسانی است که برای ورزش ما زحمات زیادی کشیده است. امیدوارم در آینده شرایط بسیار خوبی داشته باشد. اگر این شرایط فردا رخ داهد بود، از نظر روانی شرایط ما هم سخت نمی‌شد.

وی درباره اشتباه چراغعلی مقابل سایپا و اخراج مقابل این تیم که موجب ۱۰ نفره شدن ذوب آهن شد اظهار کرد: چراغعلی بازیکن بسیار قابلی است. او بی‌تجربگی کرد. بازیکن جوان همین است. امیدوارم این موضوع درس بزرگی برای چراغعلی باشد.

درباره محمدباقر صادقی گفت: باید یاد بگیریم خیلی راحت گل نخوردیم. باید به دنبال راهکار باشیم. این مشکل از مربیان است. امیدوارم شرایطی رقم بخورد که در هر بازی گل نخوریم. این قول را می‌دهم چون نفرات قابلی داریم. باید بازیکنان را به شرایط ایده‌آل برسانیم.

و به انتقاد از عملکرد داور جوان مسابقه پرداخت و گفت: با اینکه اعتقادی به اعتراض به داوری نداریم اما از آقا ممبینی خواهش می‌کنم تدابیری را بیاندیشد که داوران خوب برای ما انتخاب شود. داوران تستی را برای ما انتخاب می‌کنند. اصلا دوست نداریم به داوری اعتراض کنیم اما داور همه صحنه‌های برابر را به نفع سایپا اعلام کرد.

خرمگاه افزود: این موضوع طبیعی است چون داور اولین تجربه خود را پشت سر گذاشت. امیدوارم در آینده از داوری متضرر نشویم. اگر اشتباه نکنم امروز یک پنالتی ما سوخت  و دو بازیکن حریف اخراج نشدند. حتی داور می‌توانست یک بازیکن را به طور مستقیم را اخراج کند.

ابراهیم صادقی پس از برتری 3 بر 2 تیم فوتبال سایپا برابر ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: افراد حاضر در ورزشگاه بازی خوبی را دیدند و بازی موقعیت‌های زیادی داشت. در نیمه اول موقعیت‌های خوبی داشتیم که وارد دروازه حریف نشد. ذوب‌آهن تیم باتجربه‌ای داشت و توانست 2 بر صفر از ما پیش بیفتد، اما بچه‌ها در نیمه دوم بازی بسیار خوبی ارائه کردند و در دیداری که 2 بر صفر عقب بودیم، 3 بر 2 پیروز شدیم. امیدوارم روند خوب خود را ادامه دهیم و کمتر اشتباه کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره ساختار دفاعی ضعیف ذوب‌آهن گفت: من نمی‌توانم درباره مسائل ذوب‌آهن پاسخ بدهم. ما در نیمه دوم از بازیکنان‌مان خواستیم تا لحظه آخر تلاش کنند. گل‌های ما هم از روی ضربات آزاد به ثمر رسید. ذوب‌آهن تیم باتجربه‌ای است که مالکیت توپ را در اختیار می‌گیرد و بازی خوبی را به نمایش می‌گذارد.

صادقی با اشاره به عملکرد خوب تیمش در نیمه نخست تصریح کرد: می‌توانستیم در نیمه اول هم پیروز باشیم، اما از فرصت‌های خود استفاده نکردیم و روی اشتباه خودمان گل خوردیم. تیمی که نایب قهرمانی آسیا را در کارنامه داشته و بازیکنان بزرگی چون قاسم حدادی‌فر در اختیار دارد، تیم بسیار خوبی است و امیدوارم به روند درخشانش ادامه دهد.

وی راجع به قضاوت مرتضی منصوریان خاطرنشان کرد: تیم ما محکم بازی می‌کند و در عین حال، به بازیکنان حریف هم احترام می‌گذاریم. برخورد بازیکنان در زمین عالی بود و بازی هم مشکل آنچنانی نداشت. کارت قرمز بازیکن حریف هم روی دو خطای عادی اتفاق افتاد.

سرمربی سایپا درباره ورود معین عباسیان به میدان و پاس گلی که داد و گلی که به ثمر رساند، اظهار داشت: او بازی خوبی را به نمایش گذاشت و تعویض بسیار خوبی بود. تیم ما خیلی خوب بازی کرد و مدافعان و هافبک‌های ما خیلی زحمت کشیدند. تمام بازیکنان نهایت تلاش خود را می‌کنند. در مجموع همه‌ی بازیکنان ما خوب بودند.

صادقی در مورد اینکه چه تیم‌هایی را مدعی قهرمانی می‌داند، گفت: امروز هفته اول بود و من بازی‌ها را ندیدم. معمولاً تیم‌های پرطرفدار با حمایت تماشاگران خود برای قهرمانی می‌آیند و هدف‌شان این است که قهرمان شوند. برای شناخت مدعیان قهرمانی باید زمان بگذرد، چون برخی اوقات تیم‌هایی قهرمان می‌شوند که خیلی روی آنها حساب نمی‌کنیم.

اخبار مرتبط:

ذوب‌آهن 2 - 3 سایپا/ کامبک رویایی یاران صادقی در فولادشهر

تگ ها


سایپا کنفرانس خبری نشست خبری ابراهیم صادقی محمد خرمگاه ذوب آهن ذوب آهن سایپا سایپا ذوب آهن ذوب آهن-سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال