صحبت‌های مربیان سایپا و نساجی در پایان دیدار پر گل

سرمربی سایپا و مربی نساجی در پایان دیدار پر گل و تماشایی امشب خود به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

به گزارش مدال، ابراهیم صادقی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: ابتدا خدا را شکر می‌کنم که توانستیم برنده این بازی باشیم. بازی که 7 گل دارد قطعا بازی زیبا و جذابی است. در مجموع از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم که با تمام وجود تا آخر بازی مردانه جنگیدند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا ادامه داد: برای ما مهم این بود که بچه‌ها تمام توانشان را گذاشتند و خیلی برای ما مهم است که با تمام وجود بازی می‌کنیم و تمام انرژی‌مان را می‌گذاریم. این اتفاق خیلی خوب است ولی درباره گل‌هایی که دریافت کردیم قطعا باید با بازیکنان مان بیشتر صحبت کنیم‌. سایپا تیم جوانی است و روی اشتباهات خیلی ساده که می‌توانستیم گل نخوریم، گل خوردیم. اواخر بازی حساس شد و اینقدر شرایط سخت بود که زمان نمی‌گذشت. در مجموع بازی خوبی بود امیدوارم که بتوانیم روندمان را تا آخر لیگ حفظ کنیم. هفته به هفته شرایط برای ما سخت‌تر می‌شود، خیلی جای خوشحالی دارد که امروز توانستیم برنده باشیم.

وی در خصوص وقفه دو هفته‌ای لیگ تصریح کرد: درباره تعطیلی‌ها پیش از این صحبت کردم و مشکل گل‌هایی که خوردیم از نظر من تعطیلی لیگ نبود تیم ما جوان است و به خاطر تک اشتباهاتی که داشتیم گل خوردیم و تحت فشار قرار گرفتیم. در هر صورت بازی‌های تیم ملی هم بسیار مهم است ما هم در این وقفه‌ها سعی کردیم بازی دوستانه داشته باشیم. روی بچه‌های‌مان کار می‌کنیم از همین بازی درس می‌گیریم تا در بازی‌های بعدی بتوانیم اشتباهات‌مان را جبران کنیم.

صادقی در پایان خاطرنشان کرد: فوتبال بازی لحظه‌ها است و وقتی ما گل نمی‌زنیم قطعا گل می‌خوریم و باید بیشتر کار کنیم که روز به روز بهتر شویم.

حسن بادامکی مربی نساجی پس از شکست تیمش برابر سایپا در نشست خبری اظهار کرد: در شرایطی که به برد نیاز داشتیم، روی اشتباهات وحشتناک نیمه اول را به سایپا واگذار کردیم. می‌دانستیم سایپا بعد از گل چطور بازی می‌کند اما در نیمه دوم بهتر بازی کردیم و به گل رسیدیم.  ما می‌توانستیم برنده بازی باشیم و در بدترین حالت به تساوی برسیم اما فوتبال همین است. قطعا حق بازیکنان ما بیشتر از این است.

وی درباره عملکرد امین رضایی دروازه‌بان تیمش افزود: امیر رضایی و نیما میرزازاد جوان هستند. استفاده از بازیکن جوان تاوان دارد. تلاش کردیم در بین نیمه امین رضایی را از نظر روحی برگردانیم اما شرایط روحی او خوب نبود.

او درباره داوری هم گفت: نمی‌شود گفت داوری بد بود اما می‌توانست زمان بیشتری بگیرد و آوانتاژ بدهد اما در کل داوری بد نبود. داوران ما خوب هستند و مشکل خاصی نبود.

بادامکی درباره تعطیلات لیگ هم ادامه داد: وقفه‌ها و تعطیلات به تیم لطمه می‌زند. ما امروز تلاش کردیم با تعویض، بازیکنان آماده تری را به زمین بفرستیم. وقتی ١۵ روز تعطیل است مجبور هستیم به بازیکنان ٣ روز استراحت بدهیم اما این مسأله به تیم لطمه می‌زند.

اخبار مرتبط:

سایپا ۴ – ۳ نساجی/ مهاجری و کابوس دروازه‌بانی

خلاصه بازی سایپا 4 - 3 نساجی/ ویدیو

تگ ها


;کنفرانس خبری نشست خبری ابراهیم صادقی حسن بادامکی سایپا نساجی سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال