صحبت‌های مربیان سپیدرود و تراکتورسازی در نشست خبری

نادر دست‌نشان و جورج لیکنز مربیان سپیدرود و تراکتورسازی در نشست خبری پیش از بازی دو تیم صحبت کردند...

در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فردا سپیدرود میزبان تراکتورسازی تبریز است.

به گزارش مدال، نادر دست‌نشان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز با اشاره به وضعیت سپیدرود در جدول اظهار کرد: تراکتورسازی تبریز تیمی که مهیای قهرمانی است و بازیکنان خوبی داشته و از مربی بزرگی سود می‌برد برای نام سپیدرود با تمام وجود می‌جنگیم که بهترین نتیجه که کسب سه امتیاز را کسب کنیم.
وی با تأکید بر اینکه مقابل تراکتور محکوم‌به پیروزی هستیم افزود: به‌سان چند بازی گذشته کیفیت برتری از خود به نمایش می‌گذاریم، حضور هواداران پرشور سپیدرود انگیزه بالایی به تیممان داده و با همدلی به پیروزی دست پیدا می‌کنیم، تراکتور در فاز تهاجمی تیم خطرناکی بوده و برای خنثی کردن کارهای هجومی این تیم برنامه‌هایی داشته و از ضعف‌های این تیم برای گلزنی استفاده می‌کنیم.
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به اینکه مقابل هوادارانمان برای کسب پیروزی به میدان می‌رویم گفت: شکست یا پیروزی دیدار مقابل تراکتور تضمینی برای بقا یا ناامیدی نیست، بعد از بازی مقابل تراکتورسازی یک بازی حساس‌تر مقابل نفت مسجدسلیمان در پیش داریم، شش بازی تا پایان لیگ باقی‌مانده و با کسب امتیازات لازم در این دیدارها در لیگ برتر خواهیم ماند.
دست‌نشان با بیان اینکه بازیکنان سپیدرود باانگیزه بالایی به میدان می‌روند گفت: دوسوم بازیکنان سپیدرود بومی هستند و با تمام وجود به میدان می‌رویم، رومان چاچوآ در حد و اندازه‌های تیممان نبود و در لیست 18 نفره تیم جایی نداشت، باشگاه خواهان این بود که در صورت عدم استفاده از این بازیکن خارجی با وی تسویه‌حساب کنیم، بنده به بازیکنان جوان بومی اعتقاد داشته و به همین دلیل چاچوآ را در اختیار باشگاه قراردادم.
وی با اشاره به محرومان سپیدرود گفت: تعدادی از بازیکنان تیممان به دلیل شرایط نامساعد امکاناتی دچار مصدومیت شده‌اند، به‌عنوان‌مثال در یک سفر طولانی به اصفهان رفته و این سفر طولانی باعث مصدومیت و یا تشدید مصدومیت می‌شود، جانشینان خوبی در بازی فردا جای بازیکنان مصدوم را پر خواهند کرد.
با اشاره به اعلام مصدومان تیم سپیدرود از سوی یکی از عوامل سپیدرود گفت: اعلام اسامی مصدومان کاری غیرحرفه‌ای بوده است، کوروش ملکی، حسین ابراهیمی و لوکا نوزادزه دچار مصدومیت بوده و محمد علیزاده دچار مشکلات نظام‌وظیفه است، بدون محروم به مصاف سپیدرود می‌رویم.


جورج لیکنز در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سپیدرود رشت با اشاره به حساسیت هفته‌های پایانی لیگ اظهار کرد: هر دیدار برایمان حکم یک فینال را داشته و برای پیروزی مقابل سپیدرود به میدان می‌رویم.
وی با بیان اینکه توصیف شهر رشت را زیاد شنیده‌ام گفت: شهر رشت به شهر باران ملقب بوده و محسن فروزان اهل اینجا است، همه‌چیز برای نبرد فردا فوق‌العاده بوده و بازی فردا برایمان از اهمیت خاصی برخوردار است، یک جلسه تمرین برگزار کرده‌ایم و سوگیتا و موسوی را به دلیل مصدومیت در دیدار فردا در اختیار نخواهیم داشت.
سرمربی تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه بازی فردا مهم‌ترین دیدارمان تا پایان فصل است تصریح کرد: شش دیدار تا پایان فصل پیش رو خواهیم داشت، از منطقه‌ای کوهستانی به منطقه‌ای در سطح دریا که شرجی است آمده‌ایم و باید در چمن مصنوعی مقابل سپیدرود بازی کنیم.
لیکنز با اذعان به اینکه در لیگ ایران بازی آسان وجود ندارد افزود: جزئیات هر مسابقه نتیجه را رقم می‌زند، در حال حاضر با 37 گل زده بهترین خط حمله را داریم و تنها 15 گل دریافت کرده‌ایم ولی آمارها نتایج را رقم نمی‌زنند، شش بازی تا انتهای لیگ درپیش داشته و دیدار فردا مهم‌ترین بازی‌مان است.
وی با اشاره به اینکه بازی فردا بازی مرگ و زندگی نیست گفت: تمریناتمان در طول هفته اخیر ایده آل بوده و شکست فصل گذشته مقابل سپیدرود مهم‌ترین انگیزه برای پیروزی مقابل این تیم است، تراکتور چندین سال مقابل نفت آبادان به پیروزی دست پیدا نکرده بود که مقابل این تیم نیز موفق به کسب پیروزی شدیم.
سرمربی تراکتورسازی با تأکید بر اینکه به تمرین و تلاش باور دارد خاطرنشان کرد: باید سخت کارکرده تا بتوانیم به موفقیت دست پیدا کنیم، باشگاهمان تغییرات زیادی داشته و ساختار باشگاه در حال اصلاح است، هدفمان ایجاد یک باشگاه حرفه‌ای بوده و نتایج ملاکمان در تراکتورسازی تبریز نیست.
لینکز با بیان اینکه نگاهمان به آینده است افزود: سومین مربی فصل جاری تراکتورسازی هستم و پیش از بنده دو سرمربی دیگر در تراکتورسازی تبریز فعالیت کردند.
وی با اشاره به تقابل دو تیم خصوصی فوتبال کشورمان تصریح کرد: در خرید یک باشگاه تنها بحث مادی مطرح نبوده و هواداران نقش بسزایی در یک تیم ایفا می‌کنند، سپیدرود نیز طرفداران پرشماری دارد، باید در زمین خود را نشان دهیم و بازخورد تمریناتمان را در زمین ببینیم.
سرمربی تراکتورسازی با اشاره به انگیزه بالای سپیدرود برای پیروزی و بازی مقابل هواداران پرشور این تیم گفت: برای بازی فردا همان آماده‌سازی را انجام داده‌ایم که مقابل تیم‌های دیگر نظیر سپاهان و پرسپولیس انجام داده‌ایم، این بازیکنان هستند که در بازی فردا خود را در زمین نشان خواهند داد، بازی مقابل سپیدرود سخت بوده و برای موفقیت به میدان می‌رویم.

تگ ها


تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال