صحبت‌های مربیان سپیدرود و ماشین‌سازی

مربیان دو تیم سپیدرود و ماشین‌سازی پس از تساوی امروزشان درباره بازی صحبت کردند....

مربیان دو تیم سپیدرود و ماشین‌سازی پس از تساوی امروزشان درباره بازی صحبت کردند.

علیرضا امامی‌فر مربی سپیدرود و رضا مهاجری سرمربی ماشین‌سازی به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

به گزارش مدال، علیرضا امامی‌فر پس از تساوی یک - یک تیمش برابر ماشین‌سازی تبریز در نشست خبری حضور پیدا کرد و درمورد این بازی اظهار داشت: بازی با ماشین‌سازی را هم پشت سر گذاشتیم. همه چیز درست پیش رفت تا اینکه روی یک ضد حمله گل خوردیم و نقشه‌هایی که داشتیم از بین رفت. نکته مهم این بازی بازگشت بازیکنان به بازی و رسیدن به گل بود. در بازی‌های گذشته وقتی گل می‌خوردیم با مشکل روبرو می‌شدیم. بازیکنان در این شرایط توانستند گل مساوی را بزنند که نشان دهنده شخصیت تیم ما است. قطعاً همین گل در آینده بسیار به ما کمک خواهد کرد.

وی ادامه داد: بازیکنان ما ناامید نیستند. ما سال گذشته در 10 بازی تیم‌های بزرگی را شکست دادیم و در لیگ برتر ماندیم. امروز خارجی‌ها ما خیلی خوب بازی کردند و رده سنی تیم ما پایین است. 5 تغییر نسبت به بازی‌های گذشته داشتیم، اما فضا را مساعد دیدیم برای ریسک کردن که جواب این ریسک را هم گرفتیم. هیچ ناامیدی در تیم وجود ندارد. اگر هوادار اعتراض می‌کند حق دارد، چون می‌دانم دلش می‌سوزد، اما هوادار واقعی تا دقیقه 90 لیگ برتر صبر می‌کند. ما هم به هدف خود که بقای تیم است خواهیم رسید.

امامی‌فر گفت: با توجه به شرایط جوی و شرایط بازیکنان حریف تقریباً خط میانی هر دو تیم از بین رفته بود و ما مجبور بودیم در درگیری‌های فیزیکی برنده باشیم و به همین دلیل شرایط اینگونه پیش رفت. ما صادقیان را اضافه کردیم تا از قدرت پاس وی استفاده کنیم که امروز هم چندین پاس خوب داد و این موضوع نوید روزهای خوب آینده را می‌دهد.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: من از روز اول گفتم که تا لحظه آخر شرایط سختی خواهیم داشت. با پیکان و نساجی و ... باید در خانه بازی کنیم. ما این تفکر را نداریم که بد بازی می‌کنیم. امروز ببینید چند کرنر و ضربه ایستگاهی زدیم که اینها نشان دهنده یک بازی هجومی است. نمی‌توان مقابل اتفاقات فوتبال ایستاد. نیمکت را دیدید که دقیقه 5+90 تیم را تشویق می‌کرد. با گلی که زدیم فشار از روی بازیکنان برداشته می‌شود و سایر تیم‌ها باید حساب ویژه‌ای روی ما باز کنند، چون به راحتی نمی‌خواهیم امتیاز از دست بدهیم.

ضمنا رضا مهاجری پس از تساوی یک - یک تیمش برابر سپیدرود رشت در نشست خبری حضور پیدا کرد و درمورد این بازی اظهار داشت:در ابتدا باید خسته نباشید بگویم به تماشاگران که 90 دقیقه در این شرایط تیمشان را حمایت کردند. بازی فیزیکی بود.نیمه اول باید بازی را کنترل می‌کردیم که موفق بودیم و در نیمه دوم به گل رسیدیم. به نظرم 4 دقیقه تمام شده بود، اما متاسفانه یک لحظه اشتباه سریالی کردیم و گل خوردیم. سه امتیاز با ارزش را از دست دادیم. تلاش بازیکنانم قابل تقدیر بود. سپیدرود در خانه خیلی خوب بازی می‌کند، اما دفاع ما غیر از ثانیه آخر خوب عمل کرد. به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم و آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی ادامه داد: شماره 23 که بازیکنانم پوشیدند به دلیل تشکر از زحمات توحید غلامی بود که به دلیل مصدومیت از تیم کنار رفت. نشان دادیم پهلوان زنده را عشق نیست و باید به فکر تمام بازیکنان بود.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز درمورد حرکت عزیز معبودی که منجر به تحریک تماشاگران شد، خاطرنشان کرد: ضمن احترامی که برای تماشاگران قائل هستم گاهی صحنه‌هایی دیدم که برایم عجیب بود. شاید به دلیل حساسیتی که بین فوتبال انزلی و رشت بود اتفاقاتی افتاد که من دقیقا نمی‌دانم چه شد. من متوجه نشدم؛ شاید شما چیزی دیدید که ما ندیدیم!