صحبت‌های مربیان نفت آبادان و سپیدرود در نشست خبری

نادر دست‌نشان و پائولو سرجیو سرمربیان دو تیم سپیدرود رشت و صنعت نفت آبادان در مورد عملکرد بازیکنانشان در دیدار امروز دو تیم صحبت کردند...

نادر دست‌نشان و پائولو سرجیو سرمربیان دو تیم سپیدرود رشت و صنعت نفت آبادان در مورد عملکرد بازیکنانشان در دیدار امروز دو تیم صحبت کردند

در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر دو تیم سپیدرود رشت و صنعت نفت آبادان به نتیجه مساوی یک بر یک رسیدند.

به گزارش مدال، نادر دست‌نشان سرمربی تیم فوتبال سپیدرود بعد از بازی مقابل نفت آبادان گفت: خوشحالم که در کنار همه شما عزیزان که ما را مورد لطف قرار دارید و همین طور هواداران و بازیکنان بسیار خوبم قرار دارم. ممنون همه شما آبادانی‌ها هستم. خیلی وقت نیست که با این تیم شروع کرده‌ام و تا شناخت کافی زمان لازم است. بازی سنگینی داشتیم و می‌دانستیم. آنالیز خوبی از تیم داشتیم.

دست نشان ادامه داد: من فقط 2 جلسه با بازیکنانم تمرین داشتم و یک بار دچار اشتباه شدیم و بازیکنان ما نتوانستند پوشش لازم را بدهند روی همین اشتباه گل خوردیم. فکر نمی‌کنم ضربه خاصی روی دروازه ما وارد شده باشد. نفت آبادان نتوانست موقعیت زیادی ایجاد کند. از نظر بدنی نتوانستیم برای 90 دقیقه مهیا باشیم و با وجود موقعیت‌های خطرناک نتوانستیم به گل برسیم.
سرمربی سپیدرود درباره انتقاداتی که از بازیکنانش شده مبنی بر اینکه خودشان را روی زمین می‌انداختند، تصریح کرد: وقتی تیمی نتیجه نمی‌گیرد انتقاد مطرح می‌شود. داور برای این دیدار 8 دقیقه وقت اضافه گرفت. اگر اشتباهی هم در زمین صورت گرفت خواسته من نبود. من فرصت نداشتم به بازیکنانم بگویم روی زمین بخوابید.

وی افزود: وقتی بازیکن من دچار مصدومیت شد بازی را ادامه داد. نیمه اول هیچ اتفاقی نیفتاد اما وقتی گل زدیم رفتاری را از روی نیمکت نفت دیدیم که تهدید کردند فیرپلی بازی نکنید. نفت بازی‌های زیادی داشته و همه دیدند چقدر بازیکنان خوابیدند و بازی را خواباندند. بازی است و گاهی اوقات بازیکنان از این کارها انجام می‌دهند. من عذرخواهی می‌کنم.

پائولو سرجیو سرمربی نفت آبادان نیز بعد از بازی گفت: از اینکه در بازی که مستحق پیروزی بودیم نتوانستیم 3 امتیاز را بگیریم ناراحت هستم. بازی که باید 3 امتیاز را می‌گرفتیم، سعی بر حمله داشتیم و در این مدت ریسک ضدحمله را به جان خریدیم. تیم حریف با اینکه بازی را به عقب کشیده و دفاع چند لایه ایجاد کرده بود، کار را برای ما سخت‌تر کرده بود. خیلی ناراحت هستم از اینکه نتوانستیم 3 امتیاز را بگیریم.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: توجه داشته باشید ما فوتبال بازی کردیم و شانس‌هایی هم داشتیم. به نظر من تنها راهی که می‌شود به بردن برسیم این است که به فوتبال بازی کردن ادامه دهیم. تیمی هستیم که از چپ به راست و از راست به چپ با خط میانی ارتباط برقرار می‌کردیم. گاهی اوقات کیفیت به این خوبی نداشتیم و قبول دارم. تیم حریف خیلی خوب دفاع و کار ما را سخت کرد.
سرجیو در پاسخ به این سوال که شما هزینه زیادی کرده و بازیکن خارجی گرفته‌اید، تصریح کرد: یکی از بازیکنان ما مشکل جزئی داشت و نتوانستیم از او استفاده کنیم. نیاز داریم بازیکن خارجی ما بیشتر با لیگ سازگاری پیدا کند. این مشکل جذب بازیکن هست که در نیم فصل دوم بازیکن می‌گیریم. ما تلاش می‌کنیم به گل‌های بیشتری برسیم و برای رسیدن به این قضیه کار می‌کنیم.

سرمربی نفت آبادان درباره نیمکت نفت آبادان، عنوان کرد: از نمایش بالوتلی راضی نیستم و حق باشماست.
وی درباره اینکه باارزش‌ترین مربی لیگ معرفی شده و چرا به بالوتلی بازی داده در حالی که بازیکنان دیگری هم هستند که فرصت بازی پیدا نکرده‌اند و اصلا فلسفه تعویض در دقیقه 88 چیست، تصریح کرد: قطعا نمایش بالوتلی قابل دفاع نیست این درست است وینیسویس و کومبا خیلی خوب خودشان را با تیم سازگار می‌کنند و می‌توانند در ادامه فصل کمک کنند. من ناامیدی همه شما را درک می‌کنم و خودم از این قضیه خوشحال نیستم. نکته مثبت از این بازی این بود که با تمام فشارهایی که داشتیم بیشتر زمان بازی را با تفکر بازی می‌کردیم. گل اول را زدیم و می‌توانستیم گل دوم را بزنیم اگر این اتفاق می‌افتاد همه گونه دیگری فکر می‌کردند. حقیقت این است که باید گلهای بیشتری می‌زدیم.