صحبت‌های مربیان نفت مسجدسلیمان و شاهین شهرداری بوشهر

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان و مهرداد کریمیان مربی موقت شاهین بوشهر پس از دیدار دو تیم در هفته هفتم لیگ برتر در خصوص شرایط این دیدار و عملکرد شاگردانشان صحبت کردند...

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان و مهرداد کریمیان مربی موقت شاهین بوشهر پس از دیدار دو تیم در هفته هفتم لیگ برتر در خصوص شرایط این دیدار و عملکرد شاگردانشان صحبت کردند

به گزارش مدال،  مهدی تارتار پس از پیروزی مقابل شاهین بوشهر در کنفرانس خبری پس از بازی اظهار داشت: من پیش‌بینی می‌کردم که بازی سختی در انتظار داریم. چون تیم حریف در انتهای جدول قرار دارد می‌دانستیم یک بازی به شدت فشرده را به نمایش می‌گذارد.
وی ادامه داد: شاهین لایه‌های دفاعی خوبی ایجاد کرده بود و کار ما را سخت کرد. در نیمه اول 2 ، 3 موقعیت خیلی خوب داشتیم که اگر به گل می‌رسیدیم کارمان راحت می‌شد ولی متاسفانه با کم‌دقتی موقعیت ها را از دست دادیم. 
مربی نفت مسجد سلیمان خاطر نشان کرد: در نیمه دوم حریف تغییر سیستم داد و برخلاف نیمه اول که با 5 دفاع بازی می‌کرد، سیستم را به 4-4-2 تغییر داد و ما به نوعی سورپرایز شدیم. به همین علت 20 دقیقه شروع نیمه دوم را از دست دادیم و خوب کار نکردیم و ضعیف بودیم گرچه شاهین هم انصافا خوب بازی کرد. هر چه از بازی گذشت بازی را در دست گرفتیم و توانستیم موقعیت‌هایی خلق کنیم و در نهایت یک گل را به ثمر رساندیم.
وی ادامه داد: با این گل به نوعی گره بازی باز شد و در ادامه راحت‌تر توانستیم موقعیت خلق کنیم و اگر دقت داشتیم می‌توانستیم گل‌های بیشتر به ثمر برسانیم. جا دارد از هواداران تشکر کنم که تا پایان بازی ما را حمایت کردند و این برد را به آنها تقدیم می‌کنم. همچنین از بازیکنانم و کادر فنی نیز تشکر ویژه می‌کنم که خیلی زحمت کشیدند و توانستند این نتایج را تا این روز رقم بزنند. 
تارتار در خصوص شرایط سوشا مکانی گفت: واقعا گروه پزشکی ما ضعف دارد، من بارها این مسئله را اعلام کردم، اول فصل ما پزشکمان را از دست دادیم و او به یک تیم دیگر رفت. جای او کماکان خالی است و جدیدا یک فیزیوتراپ به ما اضافه شده است. امیدوارم از این بعد شرایط ما بهتر شود. ما واقعا در این قضیه ضعف داریم و باید بهتر از این عمل کنیم. سوشا هم شرایطش بد نیست. یک گرفتگی عضله دارد که ان‌شاالله برطرف می‌شود.

کریمیان: دنبال پست و موقعیت نبودم
مهرداد کریمیان مربی موقت تیم شاهین بوشهر اظهار داشت: به تیم نفت مسجدسلیمان تبریک می‌گویم. سه امتیاز را کسب کردند نوش جانشان، امیدوارم در ادامه راه موفق باشند. ما فکر همه چیز را کرده بودیم به غیر از شوت از راه دور که فکر می‌کنم استثنایی بود و واقعا گل خیلی قشنگی بود. کاری هم از دست دروازه‌بان ما برنمی‌آمد. 

وی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: برای تمام دقایق بازی برنامه داشتیم. دقیقا تیم نفت مسجدسلیمان را آنالیز کرده بودیم. فکر نمی‌کنم به غیر از صحنه‌ای که گل شد و یک صحنه بعد از گل که یک مقدار سراسیمه بودیم، یک موقعیت به حریف دادیم و دیگر هیچ موقعیتی به حریف ندادیم. یک فوتبال بسیار خوب، پرفشار و جنگنده بازی کردیم. به بازیکنان تیم خسته نباشید می‌گویم. واقعا عالی بازی کردند و از جان مایه گذاشتند. 

کریمیان در ادامه صحبت‌های خود گفت: وقتی گل اول را خوردیم، تغییر سیستم دادیم، مهاجم آوردیم و دفاع را بیرون کشیدیم. می‌دانستیم که از طریق بازی مستقیم می‌توانیم به گل برسیم که سعید کریمی که فکر می‌کنم دقیقه 80 یا 82 وارد زمین شده بود، موقعیت استثنایی گیر او آمد و متأسفانه به گل نرسیدیم. به هر حال به تیم مسجد سلیمان تبریک می‌گویم، ان‌شاءالله که تیم ما به این باور برسد که می‌تواند فوتبال خوب ارائه دهد. دست تک‌تک بازیکنان تیم را می‌بوسم. ان‌شاءالله بتوانند خودشان را جمع جور کنند. 

وی در پاسخ به این سوال که حکم شما در تیم شاهین مربی است یا سرمربی، گفت: من از زمانی که آقای ویسی از تیم  جدا شد، با اجازه او آمده بودم و قطعا با او به این تیم آمده بودم، ویسی از من خواست که بمانم و من هم ماندم، دنبال پست و موقعیت نبودم. دوست داشتم به تیم شهرم کمک کنم. تا اینجا هم کاری که از دستم برمی‌آمد انجام دادم. در ادامه راه هم هر چه خدا می‌خواهد همان شود.

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی نفت مسجدسلیمان 1 - 0 شاهین/ ویدیو

تگ ها


نفت مسجد سلیمان شاهین شهرداری بوشهر مهدی تارتار لیگ برتر فوتبال ایران نشست خبری