صحبت‌های مربیان نفت مسجد سلیمان و ذوب‌آهن در کنفرانس خبری

مربیان نفت مسجد سلیمان و ذوب‌آهن به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: آن طور که در برنامه داریم تغییراتی در تیم نخواهیم داشت.

به گزارش مدال، محمد خرمگاه مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبری بعد از بازی با نفت گفت: به تیم نفت مسجدسلیمان تبریک می‌گویم. با توجه به بازی با النصر در جام باشگاه‌ها که پیش رو داریم، سعی کردیم طبق روال گذشته امروز از بازیکنان جوان‌مان استفاده کنیم تا مقابل النصر بازی بهتری داشته باشیم.

وی افزود: بازیکنان ما امروز خوب بازی کردند و شرایط بدی نداشتند. البته آنچه را که برای شرایط تاکتیکی گفته بودیم خیلی در زمین اجرا نشد امیدواریم بازی آینده مقابل النصر که بازی مهمی است نماینده خوب ایران در آسیا باشیم. این بازی در کربلا انجام می‌شود و امیدوارم بازی خوبی باشد.

مربی ذوب‌آهن درباره اتفاقاتی که پیش از این در کربلا رخ داده بود، عنوان کرد: متاسفانه اتفاقاتی افتاد و بازیکنان الزورا طبیعت فوتبال را بهم زدند. شرایطی را ایجاد کردند که تماشاگران وارد زمین شدند به همین دلیل تمرکز بازیکنان ما را بهم زدند. ما دیگر به این موضوع فکر نمی‌کنیم امیدوارم در کربلا بازی خوبی در خور نام ایران داشته باشیم.

وی درباره اینکه منصویان چند بار از نفت بازیکن گرفته و ممکن است دوباره این اتفاق رخ دهد، عنوان کرد: طبیعت فوتبال همین است اما آن طور که در برنامه داریم تغییراتی در تیم نخواهیم داشت. آنچه شما دیدید یک برخورد دوستانه بوده است.

هوشنگ مرادی مربی نفت مسجد سلیمان در نشست خبری بعد از تساوی مقابل ذوب‌آهن گفت: خدا را شکر می‌کنم بازی خوبی بود. می‌توانستیم پیروز از زمین خارج شویم اما بازی مساوی شد. موقعیت‌های خوبی داشتیم و در درواقع هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.

وی افزود: خدا را شکر می‌کنم که در لیگ برتر ماندنی شدیم. ان شالله سال آینده با برنامه‌ریزی بهتر بتوانیم حق فوتبال استان خوزستان را بگیریم.

مربی نفت مسجدسلیمان درباره نتایجی که این تیم در لیگ امسال داشت، یادآور شد: حدودا 10 روز مانده به لیگ تیم جمع شد و مورد دیگر به بدشانسی‌های ما برمی‌گردد. هر توپی می‌آمد وارد دروازه ما می‌شد اما ما در هر بازی صاحب بیش از 7 موقعیت 100 درصد می‌شدیم و توپ وارد دروازه حریف نمی‌شد.

مرادی درباره خداحافظی میداوودی اظهار داشت: فکر نمی‌کنم او خداحافظی کند چون چنین صحبتی اصلا مطرح نشده است. او هنوز هم می‌تواند برای ما مثمرثمر باشد.

وی درباره عدم حضور فیروز کریمی در نشست خبری گفت: کریمی احترام خاصی برای خبرنگاران قائل است و عدم حضورش به شرایط سفر او بستگی داشت. او همیشه وقتی در نشست حضور نداشت به من می‌گفت از خبرنگاران عذرخواهی کنم. امروز هم به خاطر مسئله سفرش در نشست حضور نداشت.

 

تگ ها


محمد خرمگاه هوشنگ مرادی نفت مسجدسلیمان ذوب آهن نفت مسجدسلیمان ذوب آهن لیگ برتر فوتبال ایران هفته سی ام لیگ برتر کنفرانس خبری نفت مسجد سلیمان ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال