صحبت‌های مربیان پدیده و نفت مسجد سلیمان در نشست خبری

یحیی گل‌محمدی و علیرضا مرزبان مربیان پدیده و نفت مسجد سلیمان در مورد بازی دو تیم اظهارنظر کردند...

یحیی گل‌محمدی و علیرضا مرزبان مربیان پدیده و نفت مسجد سلیمان در مورد بازی دو تیم اظهارنظر کردند

در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فردا پدیده میزبان نفت مسجد سلیمان است.

به گزارش مدال، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر نفت مسجد سلیمان اظهار کرد: در روزهای سختی که مردم با مشکلات اقتصادی و زیست محیطی مواجه شده اند، صحبت کردن درباره فوتبال دشوار است. قبل از هر چیزی، باید از حمایت و کمک مردم به سیل زدگان تشکر کنم. جا دارد همه مسئولان توجه و اراده بیشتری برای کمک به سیل زدگان داشته باشند. دعا کردن و کارهای عجیب و غریب فکر نمی‌کنم دردی از مردم دوا کند. باید دست به کار شویم و آستین بالا بزنیم و همه کمک عملی داشته باشیم. ان شاء الله این اتفاق بیافتد و با هم دیگر از این گرفتاری‌ها خارج شویم.
وی درباره بازی تیمش نیز گفت: در شش بازی آینده با شش فینال مواجه هستیم. اولین فینال فردا برگزار می‌شود. با تیمی جنگنده بازی داریم. این تیم کیفیت خوبی دارد. کیفیت نفت مسجد سلیمان بیشتر از امتیازاتش است. بازیکنان خطرناکی در خط حمله نفت مسجد سلیمان حضور دارند. امیدوارم سه امتیاز بازی فردا را به دست بیاوریم. باید تلاش مضاعفی داشته باشیم که این اتفاق رقم بخورد.
سرمربی پدیده مشهد ادامه داد: ان شاء الله با حمایت هواداران که انگیزه بزرگ ما هستند، سه امتیاز را کسب کنیم و جایگاه مان را نسبت به گذشته بهتر کنیم. این سه امتیاز اهمیت زیادی دارد و باید برای رسیدن به آن تلاش کنیم.
گل محمدی یادآور شد: سه امتیاز این دیدار ما را یک رده در جدول رده بندی بالاتر می برد و به سهمیه آسیا می رسیم. فکر می کنم دو بازی رودرروی ما با رقبا بسیار تاثیرگذار است.
او درباره استفاده از کارلوس آلبرتو چوچو، بازیکن جدید این تیم گفت: او دو سه جلسه ما بوده و برای قرار گرفتن در شرایط بازی باید منتظر باشیم و کیفت فنی و قابلیت های او را بشناسیم تا در ادامه وارد تیم شود.


علیرضا مرزبان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با پدیده اظهار کرد: پدیده نتایج بسیار خوبی کسب کرده و فوتبال خوبی را در لیگ برتر ارائه می‌دهد. این تیم تا نیم فصل نخست از مدعیان اصلی قهرمانی بود. امروز هم برای کسب سهمیه آسیا تلاش می کنند. پدیده سازماندهی خوبی دارد. مردم فوتبال دوست مشهد این مسئله را به خوبی پذیرفتند که پدیده عضوی از مشهد و خانواده فوتبال این شهر است. مردم با شخصیت مشهد احترام زیادی برای فوتبال خوب می گذارند.
وی با اشاره به برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) گفت: این مسئله باعث افتخار شهر است. ورزشگاه در شهر قرار دارد و مردم می‌توانند به راحتی بازی را تماشا کنند.
او با تمجید از بازی تیمش گفت: ما نتایج دلخواه خودمان را کسب نکردیم اما بازی‌های بسیار خوبی ارائه کردیم. باید خودمان را در لیگ برتر نگه داریم. احساس می‌کنیم با بازی های خانگی نتیجه مثبت را به دست می‌آوریم و این پیام را به مردم مسجد سلیمان می‌دهم که سال آینده هم تیم در لیگ برتر حضور دارد. هواداران به این تیم احترام خاصی می‌گذارند. به سمتی می‌رویم که مصدومان خودمان را به لیگ برتر برسانیم.
سرمربی نفت مسجد سلیمان به بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان در هفته آینده اشاره کرد: درست است که ما شرایط بهتری داریم ولی این بازی یک داربی تمام عیار است که باید تلاش کنیم.
مرزبان با بیان اینکه امیدوار است با ارائه بازی زیبا مردم مشهد را راضی کند اظهار کرد: تلاش می‌کنیم به نحو خوبی بازی کنیم و برای رسیدن به امتیاز تلاش می‌کنیم. از طرفی هواداران هم امیدوارند پدیده امتیازات را کسب کند و به سهمیه آسیا برسد.
او با بیان اینکه اخساس خوبی در مشهد دارد، ادامه داد: دیروز با توماس هسلر حرف می زدم و به او گفتم که به مشهد می روم و او گفت سلام من را به مردم برسان. ما در سال اول که با پدیده در لیگ برتر بودیم، خوب کار کردیم ولی در ادامه مشکلات شروع شد. در همان زمان مجبور شدیم از جیب خرج کنیم تا تیم در لیگ برتر بماند. مردم مشهد احساس خوبی نسبت به فوتبال دارند و کسی نمی تواند احساس خوب من از این شهر را بگیرد. هیچ وقت احساس بر منطق چیره نمی شود. رقابت من با شهر نیست و با تیم پدیده رقابت می کنیم. هر دو تیم تلاش می کنند بازی خوبی را ارائه دهند.
او درباره سرمربی بعدی تیم ملی فوتبال ایران هم گفت: درباره سرمربی تیم ملی اطلاعات خوبی دارم ولی وظیفه من است که درباره آن صحبت نکنم. اطلاعاتی دارم که این فرد چه کسی است ولی من را ببخشید که نمی توانم درباره او صحبت کنم.