صحبت های مربیان پیکان و سپاهان

مربیان دو تیم پیکان و سپاهان به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

مربیان دو تیم پیکان و سپاهان به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

حسین فرکی و دستیار قلعه‌نویی در کنفرانس خبری شرکت کردند.

به گزارش مدال، حسین فرکی سرمربی تیم پیکان پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل سپاهان در کنفرانس خبری پس از بازی، گفت: جا دارد از تیم و بچه‌هایمان تشکر کنم به چیزی که از آنها خواسته بودیم نسبت به بازی قبل بهتر انجام دادند و نتیجه‌اش این بود که ما تیم بهتر میدان بودیم آن هم مقابل سپا‌هان که صدرنشین است. این بازی ما را به ادامه کار امیدوارتر کرده است و برای اثبات این امر ما باید از این بازی با امتیاز خارج می شدیم و اگر فیلم بازی را مشاهده کنید می‌بینید که ما موقعیت‌های بیشتری داشتیم و سپاهان از یک اشتباه ما به گل رسید و توانست سه امتیاز بازی را بگیرد البته با توجه به احترامی که به تیم سپاهان دارم به آنها تبریک گفتم و به تمام کادر فنی آنها خسته نباشید گفتم. فقط یک مورد بود که شک داشتیم که خطایی که روی آرمان قاسمی شد از پشت شارژ شد و شاید داور اشتباه کرده باشد البته باید نظر کارشناسان را بشنویم. بعد پنالتی که در بازی مقابل استقلال برای ما نگرفتند این بازی هم تقریبا می‌توانم بگویم همین گونه شد. 

وی افزود: ما در مقابل سپاهانی قرار گرفتیم که جایگاه خوبی دارد و در مقابل آن ما هم در جایگاهی قرار داریم که بعد از 8 یا 7 شکست مقابل سپاهان قرار گرفتیم، ما باید از لحاظ روحی و روانی بیشتر با بازیکنان صحبت کنیم و با آنها کار کنیم. ما از این نتیجه ناراحت هستیم. ما تیمی را رهبری می‌کنیم که فرصت‌های زیادی را از دست داده است اگر ما بتوانیم دو بازی را پیروز شویم مطمئناً شرایط بهتری خواهیم داشت ضمن اینکه زمان برای ما خیلی مهم است، کار با تیم خیلی مهم است ولی متأسفانه در هفته گذشته ما دو روز فقط تمرین کردیم و این ما را از هدفمان دور کرده است و امیدوار هستم در آینده با فضای خوب و رفع نواقص بتوانیم بهتر شویم. ما الان در بعضی از پست‌ها دچار مشکل هستیم، تیم‌های بالای جدول دستشان از هر نظر برای جلب بازیکن باز است ولی ما محدود هستیم. من در مجموع یک بار دیگر به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم، آنها تلاش کردند و از حریف برتر بودند، سپاهان امروز یک بازی متکی به ضربات ایستگاهی را انجام داد ولی به هر حال روی یک ضربه کرنر و اشتباه ما دقیقه 8 بازی ما گل خوردیم که همان یک گل باعث شکست ما شد.

ضمنا تکسیرا مربی سپاهان پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل پیکان در کنفرانس خبری بعد از بازی حاضر شد و گفت: به همگی وقت بخیر می‌گویم، در درجه اول ما به بازیکنانمان گفته بودیم که این بازی سختی است، زمین شرایط خوبی نداشت که فوتبال خوبی انجام دهیم و می‌دانستیم که اینجا بازی سختی خواهیم داشت. ما با محکم بازی کردن توانستیم پیروز این بازی باشیم. این پیغامی بود که مربی ما به بازیکنان داده بود،امروز باید یک شخصیت بزرگ از سپاهان نشان داده می‌شد به خاطر اینکه به جایگاهی که لیاقتش را داریم برسیم.ما تا آخر خوب جنگیدیم و خوب مبارزه کردیم و همیشه فکر کردیم رو به جلو باشیم، باز هم تکرار می‌کنم زمین خوبی نبود ولی از همه اینها مهمتر این سه امتیازی بود که ما کسب کردیم و با توانستیم با این سه امتیاز زمین را ترک کنیم.