صحبت‌های مربیان پیکان و پارس جنوبی در نشست خبری

مهدی نوری و غلامرضا حسنوی مربیان پارس جنوبی و پیکان پس از دیدار معوقه دو تیم در هفته یازدهم در مورد شرایط این بازی و عملکرد بازیکنان صحبت کردند...

به گزارش مدال، مهدی نوری در نشست خبری پس از پیروزی سه بر یک مقابل تیم پیکان، اظهار داشت: در مورد سرمربی تیم نمی‌توانم نظر بدم. در حیطه مدیریت است. من یک چیزی را باید بگویم. از زمانی که کمالوند رفته به بنده واگذار شده است. زمان کم بود اما هرچه داشتیم را در اختیار بازیکنان گذاشتیم. بازی قبلی داور اشتباه کرد و ما گل خوردیم. در این بازی از لحاظ فنی تیم پیکان را خوب آنالیز کرده بودیم. چیزهایی که از بچه‌ها خواسته بودیم را انجام دادند. اگر چیزی‌هایی که ما از بازیکنان بخواهیم می‌توانیم نتیجه بگیریم. روی نیمکت کسی را نداشتیم و کلا 14 نفر بودیم. 
مربی تیم پارس جنوبی افزود: تا آنجایی که اطلاع دارم ترکمان رفته یک طرفه قرارداد خود را فسخ کرده است. باشگاه 50 درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده است. به خاطر اینکه دو اسپانسر داشتیم برخی‌ها پول دریافت نکردند اما به آنها نیز پرداخت می‌شود. قرار است ترکمان برگردد دیروز هم گفتم اگر در تمرینات امروز ما حضور پیدا می‌کرد نمی‌توانستیم از او در ترکیب استفاده کنیم. حق باشگاه است که این بازیکن را نگه دارد. او یکی از بازیکنان خوب ما است.
وی در پاسخ به این سؤال که برنامه شما برای ادامه کار چیست، گفت: فعلاً که ما سرمربی نداریم و قرار است تیم چند روز استراحت کند و بعد از آن تمرینات را شروع کنیم. مسئولیت فنی تیم با بنده و عرفان جم‌رتبه است. اگر سرمربی معرفی شود او تصمیم می‌گیرد که چه کار کند وگرنه ما تمرین می‌دهیم. قرار است سرمربی جدید معرفی شود اگر نشود ما ناچاریم تمرین دهیم.
نوری گفت: ما امروز دفاعی بازی نکردیم ما نسبت به آن ابزاری که داریم در زمین بازی می‌کنیم اگر بازیکن زیادی داشتیم در خط حمله کار می‌کردیم. نگاه کنید در خط حمله چند نفر داریم؟ اگر بازیکنان‌مان بودند به ما کمک می‌کردند. به غیر از این فعلاً چاره‌ای نداریم.
مربی تیم پارس جنوبی افزود: جا دارد اینجا از بازیکنان تیم تشکر کنم. در این یکی دو روز گذشته اتفاقاتی افتاد که بازیکنان از لحاظ روحی جایگاه خوبی نداشت. با آنها صحبت کردیم تا شرایط روحی خوبی داشته باشند. ضمن اینکه امروز جای کمالوند خالی بود. او سرمربی تیم بود دوست داشتیم امروز کنار تیم باشد. همه آنهایی که زحمت کشیده‌اند برای این تیم از آنها تشکر می‌کنم. امیدوارم کمالوند هرجا می‌رود موفق باشد. از همه تماشاگران که آمدند تشکر می‌کنم. امیدوارم در باز‌ی‌های آینده ما را حمایت کنند تا تیم موفق شود.

حسنوی: هیچ بازی داخل خانه در این دو ماه نداشتیم 
غلامرضا حسنوی مربی تیم پیکان پس از شکست سه بر یک مقابل تیم پارس جنوبی، اظهار داشت:  این برد مبارک همه مردم جم. به هر حال با توجه به شرایطی که ما داریم، حاصل برنامه‌ریزی غلط لیگ است و یک تیم باید شش میزبانی داشته باشد. ما 6 بازی زمین خودمان را ندیدیم. پشت سر هم همه را مسافرت بودیم. امروز شرایط بدنی فوتبال بدنی ما را نسبت به این شش سفر پیاپی دیدید. این حاصل برنامه‌ریزی ما است. نمی‌خواهم باخت امروز را توجیه کنم. به هر حال خواستم بدانند همه که این چه طور برنامه‌ای است که یک تیم شش میهمانی داشته باشد. ما تماشاگر داریم میزبانی نداریم؟ دوتا سفر پشت سر هم رفتیم اصفهان مشهد و آبادان و حالا آمده‌ایم جم، هیچ بازی داخل خانه در این دو ماه انجام ندادیم. فوتبال امروز ما با دو ماه قبل را مقایسه کنید و ببیند که بازیکنان ما حق دارند نتوانند بازی کنند یا نه؟
وی افزود: نیم فصل دوم بازی‌های پیکان را خواهید دید و روزهای خوب پیکان برمی‌گردد.
 حسنوی مربی تیم پیکان گفت:‌ وقتی جم تیم لیگ برتری دارد می‌تواند از امکانات بیشتری بهره‌مند شود. برای بعضی تیم‌ها نقطه مثبت است. نداشتن سالن اجتماعات، اینترنت اصلا خوب نیست. ما جلسه قبل از بازی را در رستوران برگزار کردیم. به هر حال وقتی هتل ساخته می‌شود باید این هتل همه امکانات را داشته باشد. امیدواریم که این نقیصه‌ها برطرف شود. جم شهری است که گاز و نفت و امکانات دارد و حق مردم این شهر این است که یک تیم داشته باشد و از داشتن آن خوشحال باشد.
وی افزود: امروز هر دو تیم در یک زمین بازی کردیم. با توجه به اینکه فضا در 18 قدم جم تنگ بود و به ما موقعیت نمی‌دادند. بازیکنان جم با تمام توان بازی کردند. بچه‌ها ما دیگر توانی نداشتند که خلاقیت‌های خودشان را نشان دهند. آن هماهنگی عصب و عضله به خاطر خستگی وجود نداشت. ما تازه از مشهد آمدیم. تیم پارس جنوبی یک روز بیشتر استراحت کرد. خستگی خیلی روی بازی تاثیرگذار است. عرف بازی به این شکل است که هر 6تا 7 روز بازی برگزار شود. اما الان 4 روز یک بار است که باعث خستگی بازیکنان می‌شود و باعث می‌شود تیم روال همیشگی را نداشته باشد.
مربی تیم پیکان افزود: ستاری و پورامین حتما شرایط خوبی داشتند که به ترکیب تیم اضافه شدند. این دو نفر خودشان را با شرایط جوی وفق دادند. ابراهیم صالحی نتوانست خودش را وفق دهد و آن طور که باید آن کیفیتی که دارد را نتوانست نشان دهد. شهریار مغانلو را امروز گذاشتیم در بازی اما او نتوانست کیفیت واقعی را به نمایش بگذارند.

بیشتر بخوانید:

پیروزی پرگل پارس مقابل پیکان

تگ ها


پارس جنوبی جم پیکان حسین فرکی عرفان‌ــــ‌جم‌ــــ‌رتبه مهدی‌ــــ‌نوری غلامرضا‌ــــ‌حسنوی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران پارس جنوبی جم پیکان تهران پارس جنوبی جم-پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال