صحبت های مسعود شجاعی بعد ازحضور در باشگاه آاک

این بازیکن آبادانی الاصل که بعد از درخششی خیره کننده در باشگاه کوچک پانیونیوس برای اثبات بزرگی خود در یک باشگاه بزرگ به آاک منتقل شده است روز گذشته قرارداد 6 ماهه ای را با آاک به امضا رساند که قابلیت تمدید تا پایان فصل 2019-2018 لیگ یونان را نیز خواهد داشت ......

این بازیکن آبادانی الاصل که بعد از درخششی خیره کننده در باشگاه کوچک پانیونیوس برای اثبات بزرگی خود در یک باشگاه بزرگ به آاک منتقل شده است روز گذشته قرارداد 6 ماهه ای را با آاک به امضا رساند که قابلیت تمدید تا پایان فصل 2019-2018 لیگ یونان را نیز خواهد داشت.
شجاعی که ظهر دیروز به این باشگاه یونانی رفت و از ساختمان و تالار افتخارات آاک آتن دیدن کرد پس از ژست گرفتن مقابل جام های متعدد آاک خطاب به خبرنگاران گفت: با دیدن این جام ها لحظه ای خودم را در قامت قهرمانی تصور کردم و حالا می‌ توانم بگویم که این دلیل اصلی حضور من در اینجاست. باشگاه آاک در 3 رقابت حضور دارد؛ لیگ اروپا، جام حذفی و جام قهرمانی یونان و این فرصت خوبی برای ماست که طرفداران را خوشحال کنیم. من  نمی‌ خواهم حرف های اغراق آمیز و بزرگ بزنم اما اینجا هستم برای کمک به قهرمانی آاک عنوانی که مطمئن هستم آن را به دست خواهم آورد.
شجاعی درباره علت حضورش در تیم آاک گفت: این یکی از بزرگترین باشگاهی است که در طول دوران زندگی ام در آن حضور دارم. من پیش از این در اوساسونا در لالیگا بازی کرده ام که فکر می‌ کنم بهترین لیگ جهان است اما آاک یکی از بهترین تیم ها در یونان محسوب می‌ شود و من علاقمندم که به سرعت هم تیمی های جدید و سرمربی ای که خواهانم شده را ببینم. من یک بازیکن باتجربه هستم و احتیاج به زمان زیادی برای هماهنگی با شرایط جدید ندارم و وقتی که به میدان بروم سرمربی کیفیت من را خواهد دید.
این بازیکن 33 ساله ایرانی در ادامه حرف هایش گفت: من آماده هستم تا تمریناتم را از فردا با بقیه تیم آغاز کنم. من تقریبا بازیکنان تیم را می‌ شناسم باتوجه به اینکه مقابل این تیم بازی کرده ام. من در این مدت به تمرینات خود ادامه داده ام و همچنین علاقمندم با تیم‌ملی‌ فوتبال ایران در جام‌جهانی باشم. اگرچه سوءتفاهمی بین من و فدراسیون فوتبال ایران بروز کرده است. من سرمربی تیم‌ملی‌ را می‌ شناسم و بعد از 5 سال کار کردن با او می‌ دانم که از نظر بدنی و روحی تیم را برای صعود به دور دوم جام‌جهانی آماده می‌ کند و من در بهترین شرایط خواهم بود و امیدوارم که جزو انتخاب های او باشم.
شجاعی در این گفت و گوی طولانی همچنین درباره ماندالوس بازیکنی که برای جانشینی او به تیم آاک آمده صحبت کرد و گفت: من برای همه آرزوی موفقیت می‌ کنم و همانطور که کمی قبل تر گفته ام برای به دست آوردن دستاوردهای بزرگ در اینجا هستم و مطمئنم که موفق خواهیم شد. من آماده ام اما این به سرمربی تیم مربوط می‌ شود که چه زمان به زمین بروم. فکر می‌ کنم فرم خیلی خوبی دارم و تنها چند روز زمان نیاز دارد که کاملا با تیم  جور بشوم. همچنین احساس می‌ کنم مسئولیت بزرگی بر گردن من هست چراکه باید به جای ماندالوس بازی کنم که یک بازیکن بزرگ بوده است و مطمئن باشید که بهترین تلاشم را برای این مساله به کار خواهم بست و امیدوارم که به تیم کمک کنم. صد البته آرزو دارم ماندالوس به تیم برگردد و ما در کنار هم بازی کنیم.
شجاعی ادامه داد: فکر می‌ کنم که خیلی زود است درباره آینده حرف بزنیم. من بسیار از حضور در اینجا خوشحالم  و باتوجه به حضور تیم در سه تورنمنت لیگ اروپا، قهرمانی یونان و جام حذفی باید بگویم که آرزوی هر بازیکنی است که در تیم بزرگی مثل آاک باشد. من پیش از این همواره مقابل آاک بازی کرده ام اما تصور می‌ کنم اتحاد در رختکن و استحکام در مسابقه راز موفقیت تیم های بزرگی مثل آاک خواهد بود. من امیدوارم که بتوانم به قهرمانی تیم بعد از 24 سال کمک کنم. پیراهن خود را به همین دلیل با شماره 24 انتخاب کردم و امیدوارم با این پیراهن راه فرضی را تا انتها پیش ببریم.
شجاعی 33 ساله همچنین به این موضوع اشاره کرد که باتوجه به اینکه پیراهن شماره 24، شماره بازیکن جوان مشهور و فقید پرسپولیس بوده است حس خوبی به او خواهد داشت؛ چراکه مردم  ایران نیز به این شماره پیراهن علاقه دارند.

 

تگ ها


اخبار روز نقل و انتقالات زمستانی فوتبال