صحبت‌های ملی‌پوشان امید پس از بازی با ترکمنستان

بازیکنان تیم ملی امید پس از کسب پیروزی مقابل ترکمنستان به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

بازیکنان تیم ملی امید پس از کسب پیروزی مقابل ترکمنستان به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

ملی‌پوشان امید ایران پس از کسب پیروزی مقابل ترکمنستان به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
به گزارش خبرنگار مدال، بازیکنان تیم ملی امید پس از کسب پیروزی 3 بر 1 مقابل ترکمنستان به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند. در ادامه مشروح صحبت‌های بازیکنان تیم ملی امید را می‌خوانید.

صیادمنش: خدا را شکر که بردیم/ با MRI وضعیتم مشخص می‌شود.
الهیار صیادمنش بعد از پیروزی تیم فوتبال امید ایران مقابل ترکمنستان گفت: سال نو را تبریک می‌گویم خدا را شکر تیم امید اولین دیدار را با موفقیت پشت سر گذاشت. امیدوارم تیم‌های دیگر را هم بتوانیم شکست بدهیم و به مرحله بعد صعود کنیم و در مرحله بعدی هم ما به بازیکنان اضافه شویم.
وی در مورد مصدومیتش عنوان کرد: مصدومیت من کشیدگی همسترینگ است.
مهاجم استقلال در مورد اینکه چه زمانی وضعیت مصدومیت او مشخص می‌شود، افزود: یکشنبه ام‌آر‌آی می‌گیرم تا وضعیتم مشخص شود.
صیادمنش در مورد پیش‌رو بودن دربی پایتخت گفت: دربی این بار بسیار حساس است و جنگ اول و دومی است امیدوارم بازی خوبی به نمایش بگذاریم.
وی در مورد اینکه آیا به این بازی می‌رسد، عنوان کرد: این مسئله بستگی به نظر پزشکان دارد و باید ببینیم خدا چه می‌خواهد.

نورافکن: برای رسیدن به المپیک باید بهتر از این باشیم
امید نورافکن به عنوان کاپیتان ایران به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد و در پایان بازی اظهار داشت: مقابل ترکمستان بازی را بد شروع کردیم اما از همین دیدار به بعد باید در دیدارهای بعدی عملکرد بهتری داشته باشیم.
وی ادامه داد: ما دنبال کار بزرگ هستیم و هدف مان صعود به المپیک است بنابراین این می خواهیم به این هدف برسیم باید بهتر از این بازی کنیم.
بازیکن تیم استقلال خاطرنشان کرد: قول می دهم در دیدار بعدی مان مقابل یمن به مراتب بهتر از بازی ترکمنستان خواهیم بود و نمایش مطلوب تری از تیم ما خواهید دید.

روستایی: در بازی‌های بعدی گلزنی خواهم کرد

امیر روستایی مهاجم تیم  امید ایران بعد از اتمام بازی مقابل ترکمنستان که با برد سه بر یک تیم امید ایران به اتمام رسید درخصوص بازی گفت:« خدارو شکر بازی خیلی خوبی بود، خوشبختانه ما در نیمه اول توانستیم به گل برسیم و دو تا سه موقعیت گل دیگر هم داشتیم که خود من نتوانستم  یکی دو موقعیت را گل کنم اما خدارو شکر همان یک توپ با برخورد به مدافعین به گل تبدیل شد و نیمه اول پیروز به رختکن رفتیم .»
وی در باره نیمه دوم اشاره کرد:«در نیمه دوم تمام بازی را دراختیار داشتیم اما روی یک کرنر گلی را دریافت کردیم  که خوشبختانه توانستیم یک گل دیگر بعد از آن گل به ثمر برسانیم .»
روستایی همچنین در ادامه افزود:« آرزو می کنم که روند پیروزی را بتوانیم همین طورادامه دهیم و در برابر یمن هم سه امتیاز این بازی را به حساب خود واریز کنیم تا هرچه محکم تر برای رویارویی با تیم امید عراق خودمان را آماده کنیم .»
وی در خصوص پنج گلی که عراق در مقابل یمن به ثمررساند گفت:« ما اصلا به به عراق فعلا کاری نداریم و سعی می کنیم که بازی به بازی جلو برویم .»
این مهاجم عضو باشگاه پیکان درباره شکست این طلسم  44 ساله  خاطر نشان کرد:« صد در صد موفق به انجام این کار می شویم وهمانطورکه خودتان دیدید این تیم پتانسیلش را دارد و انشاء الله  با دعای خیر مردم این طلسم را خواهیم شکست.»
وی درباره بازی مقابل یمن وعراق گفت:« یمن را مثل همین بازی نباید دست کم بگیریم ولی فکر می کنم آن بازی را ببریم اما امیدوارم دردیدار مقابل عراق با حمایت هوادارانی که به ورزشگاه خواهند آمد آن بازی را هم با پیروزی از زمین خارج  بشویم.»
وی در باره حرص خوردن کرانچار از به هدر دادن فرصت ها گفت:«  من یک توپ را به تیر زدم و یک توپ دیگر هم  خدا کمک کردو با برخورد به بازیکن حریف به گل تبدیل شد اما در بازی بعد باز هم گل خواهم زد.»