صحبت‌های مهاجری و تارتار در کنفرانس خبری پس از بازی

سرمربیان ماشین‌سازی تبریز و پارس‌جنوبی جم به سوالات خبرنگاران در نشست خبری پاسخ دادند....

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: بازی سخت و سنگینی مقابل پارس جم داشتیم و بازیکنانم برای پیروزی در این دیدار جان کندند.

به گزارش مدال، رضا مهاجری بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل پارس جنوبی در نشست خبری گفت: ابتدا به بازیکنان  و کادرفنی تیم خسته نباشید می‌گویم بازی سخت و سنگینی بود. در نیمه اول حریف موقعیت گلزنی داشت.در نیمه دوم شرایط ما به دلیل وضعیت جوی بهتر شد. یک گل هم زدیم.

وی ادامه داد: بازیکنان فعل خواستن را صرف کردند و جان کندند و امیدوارم در ادامه راه موفق باشیم. آنچه من را ناراحت کرده میزبانی شهر جم است. یک سال پیش به این ورزشگاه آمدم که گفتم بهترین چمن را دارد اما اکنون این چمن تبدیل به خرابه شده است! این شهر جم است که از این وضعیت متضرر می شود زیرا ما یک بازی می‌کنیم با توجه به علاقمندی شهر جم به فوتبال بهتر است به وضعیت چمن رسیدگی شود.

مهاجری در مورد اینکه جو ورزشگاه چطور بود گفت: پارسال هم گفتم که شهر جم مردم خونگرمی دارد و اگر شرایط بهتر شود این تماشاگر می‌تواند بهتر و بیشتر شود و فرهنگ خوبی دارد. همانطور که این فرهنگ تاکنون تحت تاثیر قرار نگرفته بازهم ادامه داشته باشد و مردم شهر جم بتوانند به عنوان الگو در فوتبال باقی بمانند.

سرمربی ماشین سازی در مورد وقت کشی بازیکنان تیمش گفت: دو بازیکن ما به زمین افتادند که تعویض شدند. داور در صحنه‌ای که فرناندو افتاد مرتکب اشتباه شد و گرنه یک صحنه دیگر بیاورید که بازیکنان ما خودشان را به زمین انداخته باشند. یک صحنه هم ما توپ را به بیرون زدیم اما بازیکنان پارس جم بازی جوانمردانه را رعایت نکردند و این گلایه من است. 

وی در مورد داوری مسابقه گفت: مصاحبه‌های من هست هر وقت داوری اشتباه فاحشی هم داشت به داوران خسته نباشید گفتم. ماچند بازی از داوری لطمه خوردیم و بهتر از این داوران داریم؟! وقتی داوران را تحت فشار بگذاریم همه ضرر می‌کنیم. در ۴ بازی اول ما یک داور دو بازی را برای ما قضاوت کرده‌اند و اشکال دارد ما هم گلایه داریم. یک خطای خطرناک هم امروز برای ما نگرفت به هر حال داور نسبت به شهر جم مهربان تر بود تا با ما با این حال اجازه بدهید داوران کار خودشان را بکنند.

مهاجری در مورد درگیری لفظی که با نیمکت خودش در اواخر مسابقه داشت، اظهار داشت: شرایط تعویض ما به دلیل مصدومیت سعید مهری تغییر کرد. در زمانی که پارس جنوبی فشار می آورد ما ۱۰ نفره بودیم. اگر در آن زمان که یک نفر کم داشتیم گل می‌خوردیم ما را اذیت می‌کرد و به همین دلیل از پزشک گلایه کردم. زیرا با چه سختی بازی کردیم و گل زدیم و روی اشتباه وسهل انگاری خودمان گل بخوریم من را اذیت می‌کرد.

همچنین مهدی تارتار بعد از شکست خانگی یک بر صفر مقابل ماشین سازی تبریز در نشست خبری گفت: متاسفانه امروز بازی را واگذار کردیم و دنبال بهانه هم نیستیم و مقصر اصلی باخت خودم هستم.یک سری اشتباهات داشتم و کمی هم بدشانس بودیم اگر موقعیت‌های نیمه اول گل می‌شد وضعیت فرق می‌کرد.

وی افزود: زمین هم کیفیت بدی داشت و باد هم می‌آمد و روی یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم. از هواداران عذرخواهی می‌کنم این دومین باخت خانگی ما بود.

تارتار درباره داوری مسابقه گفت: به هر حال دیگر در مورد داوری صحبت کردن کفایت می‌کند و باید در مورد مسایل فنی‌مان تمرکز کنیم تا جایگاه‌مان را حفظ کنیم. همه تیم‌ها خودشان را تقویت کردند ولی ما خیلی خوب نتواستیم چنین کاری بکنیم و باید بجنگیم تا جایگاه خوبی در جدول داشته باشیم. بد شانسی هم داشتیم.

وی تصریح کرد: ماشین سازی با توجه به نتایجی که داشت آمده بود یک امتیاز را بگیرد و با یک گلی که زد سه امتیاز را گرفت. کیفیت بد زمین هم ما را اذیت کرده است و مجبوریم از تاکتیک بازی مستقیم استفاده کنیم که فرزاد حاتمی هم در این تاکتیک به کارمان می‌آمد که دچار مصدومیت شد.

 

تگ ها


ماشین سازی پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال