صحبت‌های مهاجری و جلالی در کنفرانس خبری

سرمربیان ماشین‌سازی و نساجی در کنفرانس خبری حاضر شدند....

سرمربیان ماشین‌سازی و نساجی در کنفرانس خبری حاضر شدند.

سرمربی نساجی معتقد است تیمش باتوجه به این که باید حداقل ۱۶ بازی روی چمن مصنوعی انجام دهد کار سخت‌تری دارد.

به گزارش مدال، مجید جلالی سرمربی نساجی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ماشین‌سازی تبریز حاضر شد و اظهار کرد: از ماشین سازی که زمین تمرین در اختیار ما گذاشته تشکر می‌کنم و می‌دانم چه بازی سختی داریم. بازیکنانم خود را برای چالشی بزرگ آماده می‌کنند و می‌دانم که با موفقیت آن بازی را پشت سر می‌گذارد.

وی ادامه داد: مصدومی برای بازی فردا نداریم اما عباس‌زاده نیاز به تمرین بیشتر دارد و آبشک نیز در این دیدار محروم است. نساجی تیم قابل قبولی است و ظرفیت بهتر شدن را هم داریم. وقتی در قائمشهر بازی می‌کنیم، حمایت هواداران باعث افزایش روحیه می‌شود و در خارج از خانه هم نتایج خوبی گرفته‌ایم. آینده خوبی را برای نساجی در بازی‌های پیش رو تصور می‌کنم.

جلالی اضافه کرد: باید سعی می‌کنیم از ظرفیت‌هایی که داریم استفاده کنیم. گل نزدن ما در ۳ بازی گذشته بدین معنا نیست که ما نتوانسته‌ایم فرصت ایجاد کنیم بلکه موقعیت‌های بهتر نسبت به حریف ایجاد کردیم و در زدن ضربه آخر دقت نکردیم. در بازی فردا نیز همین روند را ادامه خواهیم داد و امیدوارم توپ‌هایمان تبدیل به گل شود. وقتی تیمی می‌داند در طول بازی دنبال چه هدفی است و موقعیت‌های زیادی می‌سازد یعنی تیم خوبی را در اختیار دارد.

سرمربی نساجی درباره زمین مصنوعی تیمش گفت: تمام تیم‌های لیگ برتری در هر فصل فقط بار روی این زمین بازی می‌کنند اما نساجی حداقل ۱۶ بازی در چمن مصنوعی بازی می‌کند که این اتفاق خوبی نیست. بازیکنان ما بیشتر دچار آسیب‌دیدگی می‌شوند و باید به این موضوع دقت کنیم. لیگ خوبی را تجربه کردیم که سطح بالایی داشت. ۴ تیم از نظر امکانات با سایر تیم‌ها متفاوت هستند و خود را از بقیه جدا کرده‌اند و رقابت خوبی بین آن‌ها وجود دارد. البته کار پدیده که خود را در سطح آن‌ها نگه داشته است، قابل تقدیر است. در بین سایر تیم‌ها سایپا و نساجی و فولاد تیم‌های خوبی است. تعطیلات لیگ برتر از قبل برنامه‌ریزی شده بود و به خاطر منافع تیم ملی این کار درست بود.

همچنین رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نساجی اظهار کرد: بازی فردا برای تیمی مثل ماشین‌سازی که در میانه جدول است، بازی سختی است زیرا نه دغدغه سهمیه داریم و نه به لیگ قهرمانان فکر می‌کنیم. بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند و به هر بازی به چشم فینال نگاه می‌کنند.

وی ادامه داد: نساجی تیم منسجمی است و با مجید جلالی بهتر شده است و فرصت غفلت مقابل این تیم را نداریم زیرا باعث می‌شود تنبیه شویم. بردن بازی فردا سخت است اما می توانیم شرایط بهتری در جدول داشته باشیم. نتایج ما درخور نوع بازی ما نیست زیرا فوتبال زیبایی ارائه می‌دهیم. حضور هواداران باعث دلگرمی ما می‌شود. حدود ۱۲ سال پیش تراکتورسازی وضعیتی مثل الان ماشین‌سازی داشت و تازه لیگ برتری شده بود. ماشین‌سازی قدمت زیادی دارد اما اکنون تیم تازه شکل گرفته‌ای است و نیاز به حمایت هواداران داریم.

مهاجری اضافه کرد: در طول هفته گذشته بازیکنان به ما روحیه داده‌اند که این اتفاقی نادر است. در دیدار برابر فولاد بازی خوبی ارائه دادیم اما یک لحظه غفلت باعث شد که جریمه شویم. این خوب بازی کردن و نتیجه نگرفتن ممکن است ما را دچار مشکل کنند. البته ما سعی می‌کنیم روحیه خود را حفظ کنیم. صحبت‌هایی را برای سال آینده با مدیریت باشگاه انجامم داده‌ایم و به احتمال زیاد برای سال آینده تیمی را ببندیم که به دنبال کسب سهمیه باشد. اکنون دنبال بازیکنانی هستیم که بتوانند سال آینده به ما کمک کنند و گروهی را مامور کرده‌ایم تا روی بازیکنان لیگ یکی بررسی‌هایی داشته باشیم. اولویت بعدی ما هم حفظ بازیکنان تیم است. در ابتدای فصل دخسوس روحیه خوبی نداشت و گل‌های بدی می‌خورد اما اکنون تبدیل به بهترین بازیکنان تیم شده است و او و باشگاه تمایل به ادامه همکاری دارند.