صحبت های مهم عرب درباره منشا، هیات مدیره و ...

سرپرست باشگاه پرسپولیس به برخی ابهامات پاسخ داد....

سرپرست باشگاه پرسپولیس به برخی ابهامات پاسخ داد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: هیأت مدیره قرار بود آخر هفته اسامی‌شان اعلام شود اما فکر می‌کنم بعد از تعطیلات این اتفاق بیفتد.

به گزارش مدال، ایرج عرب بعد از برتری 2 بر صفر پرسپولیس مقابل پدیده اظهار داشت: این برد را به هواداران تقدیم می‌کنیم و از بازیکنان و کادرفنی تشکر می‌کنیم. بازی خوبی بود و با برد شیرین به صدر جدول رسیدیم.

وی در مورد جدایی منشا عنوان کرد: در مورد منشا موضوع فنی بود و هم من صحبت کردم و هم برانکو و حرف جدیدی وجود ندارد.

وی در مورد اینکه با پرداخت قرارداد منشا از یک بدهی جلوگیری کردید گفت: ما با برانکو صحبت کردیم و او گفت منشا را نمی‌خواهیم و اگر قرار بود بماند نیمکت‌نشین می‌شد و در این صورت هم به ضرر خودش بود و هم به باشگاه آسیب می‌رسید هنگامی هم که جدا شد طی توافقی که هم خود او راضی بود و هم ما، مبلغی را به وی پرداخت کردیم که نخواهیم سال آینده مبلغی بیشتر از حالا را پرداخت کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد تمدید قرارداد بازیکنان گفت: برای تمدید قراردادها مشکلی نداریم و هر بازیکنی که نیاز باشد این کار را انجام می‌دهیم.

عرب در پاسخ به این سوال که قرار است بشار رسن به دلیل دیر آمدن به تمرینات پرسپولیس جریمه شود یا خیر گفت: کمیته انضباطی باید در این مورد تصمیم بگیرد.

وی در مورد اینکه هیأت مدیره چه زمانی مشخص می‌شود گفت: هیأت مدیره قرار بود آخر هفته اسامی‌شان اعلام شود اما فکر می‌کنم بعد از تعطیلات این اتفاق بیفتد.

وی در پایان در مورد اینکه گفته می‌شود پرسپولیس برای رضایت‌نامه بودیمیر پول پرداخت کرده است گفت: ما هیچ  رقمی به دیناموزاگرب برای رضایت‌نامه بودیمیر پرداخت نکرده‌ایم آنها این بازیکن را آزاد اعلام کردند.