صحبت‌های نعمتی‌نژاد و لیکنز در کنفرانس خبری

سرمربیان استقلال خوزستان و تراکتورسازی تبریز در پایان دیدار امروز تیم‌های خود به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

سرمربیان استقلال خوزستان و تراکتورسازی تبریز در پایان دیدار امروز تیم‌های خود به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان اعتقاد دارد اگر تیمش در دقایق ابتدایی دیدار مقابل تراکتورسازی بهتر از فرصت خود استفاده می‌کرد، روند بازی این دو تیم متفاوت دنبال می‌شد.

به گزارش مدال، سیروس نعمتی‌نژاد پس از شکست 3 بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در نشست خبری اظهار داشت: مقابل یک تیم بزرگ با داشته‌های خیلی خوب بازی کردیم. اگر در دقایق ابتدایی بازی آن توپ ما به جای برخورد به دیرک وارد دروازه شده بود، شرایط فرق می‌کرد. تیم ما به لحاظ بدنی واقعاً مشکل دارد و در طول بازی نمی‌توانستیم به دلیل این مشکل کارهایی که می‌خواهیم را انجام دهیم.

وی افزود: سعی خواهیم کرد در آینده شرایط بهتری پیدا کرده و نتایج بهتری بگیریم. تیم تراکتورسازی هم یک تیم بسیار خوب و بزرگ است که هر مربی آرزو دارد سرمربی این تیم باشد. تراکتورسازی پتانسیل بالایی دارد و به لحاظ بدنی هم خیلی بهتر از ما بودند. از طرفی ما نفرات کمی داریم. پتانسیل ما همین است و این روحیه وارد بازیکنان شده که نمی‌توانند به پیروزی برسند. باید با آنها صحبت کنیم تا از این شرایط و افکار فاصله بگیرند. امروز نتوانستیم کار را پیش ببریم و روی اشتباهات فنی نفرات خودمان گل خوردیم که باید تلاش کنیم تا در آینده شرایط بهتری کسب کنیم.

همچنین جرج لیکنز پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری اظهار داشت: امروز یک سه امتیاز خوب دیگر به دست آوردیم. پنج دقیقه اول بازی خودمان را پیدا نکرده‌ بودیم و تمرکز نداشتیم، اما بعد از آن بهتر شدیم. همان‌طور که می‌دانید شرایط تیم حریف چندان مناسب نبود و ما هم مسعود شجاعی را به دلیل محرومیت در اختیار نداشتیم.

وی افزود: استوکس هم به دلیل تأخیری که داشت چند روز بیشتر با ما تمرین نکرد و ما چند دقیقه بیشتر او را در اختیار نداشتیم. به همین دلیل و نداشتن دو بازیکن از انصاری استفاده کردیم. امیدوارم مصدومیت سوگیتا هم جدی نباشد، چون آسیب‌دیدگی‌اش نگرانم کرد. عملکرد او در نیمه اول فوق‌العاده بود. امیدوارم روندمان را در تیم و به خصوص در خط دفاع و درون دروازه ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد اینکه آیا فکر می‌کرد تیمش بازی راحتی داشته باشد، تصریح کرد: اصلاً چنین فکری نداشتم. ما همان‌طور که برای بازی‌های قبل آماده می‌شدیم برای این بازی هم خودمان را مهیا کردیم و اصلاً حریف را دست‌کم نگرفتیم. بعد از 10 دقیقه از بازی، جریان مسابقه دست‌مان آمد و توانستیم موقعیت‌های زیادی خلق کنیم، اما در چند دقیقه ابتدایی حتی یک توپ به دیرک دروازه ما هم برخورد کرد.

لیکنز ادامه داد: با وجود اینکه ایمان سلیمی یک کارت زرد گرفت، اما به نظرم داوری خوب بود و مشکلی نداشت. ما هفت بازی پیش رو داریم و قطعاً بهترین بازیکنان را برای این مسابقات انتخاب می‌کنیم. بعد از تعطیلات نوروزی هم با جدیت و سخت تمرین کردیم. به خاطر تعطیلی بلند مدت طبیعی بود کمی خستگی در بچه‌ها دیده شود، اما این موضوع را برطرف خواهیم کرد. هفته بعد مسعود شجاعی هم به جمع ما اضافه خواهد شد، ضمن اینکه باید وضعیت استوکس و آمادگی او را هم بررسی کنیم، چون دیر به جمع ما اضافه شده است.

وی ادامه داد: در هر صورت همه‌ی بازیکنان در این بازی عملکرد خوبی داشتند. در لیگ ایران که گل‌های کمی زده می‌شود برد 3 بر صفر نتیجه خوبی است. نمی‌خواهم در مورد تیم‌های دیگر صحبت کنم و تمرکزم روی تیم خودم است. ما تا الان کار بزرگی انجام داده‌ایم و می‌خواهیم همین روند را ادامه دهیم.

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه آیا قول قهرمانی تیمش در لیگ برتر را می‌دهد یا خیر، گفت: همان‌طور که می‌دانید من از روزی که آمده‌ام قولی بابت کسب سهمیه و قهرمانی نداده‌ام. روز اول که آمدم پنج تیم مدعی بودند و ما پنج امتیاز از رقبا عقب بودیم، اما الان این اختلاف را جبران کرده‌ایم. اکنون هم هیچ وقت در مورد قهرمانی یا شانس آن صحبت نمی‌کنم. موضوعی اصلی این است که ما فقط از بازی‌های‌مان برد می‌خواهیم. ما بازی به بازی پیش می‌رویم.

وی خاطر نشان کرد: بعد از تعطیلات چند روزه شرایط کمی سخت بود، اما بچه‌ها در هفته گذشته تمرینات خوبی انجام داده‌اند. از هواداران‌مان هم که در اهواز از ما حمایت کردند، تشکر می‌کنم. مسئله دیگر این است که شجاعی با وجود محرومیت در این سفر کنار تیم ما بود و ما با توجه به اینکه یک تیم هستیم، به قدرت رهبری او نیاز داشتیم. همچنین برای مردمی که در چند روز گذشته اتفاقات تلخی برای‌شان افتاده است، آروزی سلامتی دارم. آن‌طور که باخبر شدم قرار است در چند روز آینده هم بارش‌هایی در این شهر داشته باشیم.