صحبت‌های ویلموتس درباره مهار ستاره کره‌جنوبی

مارک ویلموتس سرمربی تیم‌ملی در مورد بازی برابر کره‌جنوبی صحبت کرد...

سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران گفت: با وجود اینکه مسابقه دوستانه بود اما برای هر دو تیم یک مسابقه مؤثر محسوب می‌شد تجارب خوبی از این بازی به دست آمد و به نظرم نتیجه بازی هم خوب بود.

به گزارش مدال، مارک ویلموتس پس از تساوی تیم ملی فوتبال ایران مقابله کره جنوبی گفت: بنتو تیم خوبی ساخته و بازیکنانش را به خوبی مدیریت می‌کند. چیزی که من در طول مسابقه دیدم این بود که بازیکنان کره مشتاق به پیروزی بودند و تلاش آنها واقعاً چشمگیر بود. تیم کره یک تیم فیزیکی و واقعاً آماده بود.
وی افزود: با وجود اینکه مسابقه دوستانه بود اما برای هر دو تیم یک مسابقه مؤثر محسوب می‌شد تجارب خوبی از این بازی به دست آمد و به نظرم نتیجه بازی هم خوب بود. حضور این تعداد تماشاگر در یک مسابقه دوستانه برایم جالب توجه بوده است.
سرمربی تیم ملی ایران تصریح کرد: ما قبل از این بازی می‌دانستیم که کره چهار بازی را به تیم ملی به صورت پی‌درپی باخته و طبیعتاً آنها با انگیزه بیشتری بازی خواهند کرد. من تجربه بازی مقابل کره جنوبی را در جام جهانی داشته‌ام اما این بازی با آن مسابقه کاملاً تفاوت داشت.
وی با اشاره به عملکرد تیم ملی مقابل کره گفت: قبل از اینکه به سئول سفر کنیم به خبرنگاران در ایران گفتم ما فوتبال تهاجمی را دوست داریم و اصلاً نمی‌خواهیم فرصت و فضا به حریفان‌مان بدهیم ما نمی‌خواهیم این وقت را به رقبا بدهیم که حتی نزدیک به دروازه ما شوند.
وی در پاسخ به این سؤال که چه برنامه‌ای برای مهار ستاره تاتنهام داشت، گفت: من هم تاتنهام را می‌شناسم و هم سون بازیکن این تیم را، به همین دلیل به بازیکنانم گفته بودم هر بازیکنی مقابل این بازیکن قرار گرفت او را مهار کند که خوشبختانه بازیکنانم به خوبی به وظایف‌شان عمل کردند.

اخبار مرتبط:

ویلموتس: تیم‌ملی به فوتبال هجومی خود ادامه می‌دهد

تگ ها


تیم ملی ایران بازی دوستانه ایران کره جنوبی تیم ملی کره جنوبی مارک ویلموتس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال