صحبت‌های پرسپولیسی‌ها پس از شکست برابر سایپا

چند تن از اعضای تیم فوتبال پرسپولیس در پایان دیدار امشب خود برابر سایپا که به شکست دو بر صفر آنها انجامید به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

چند پرسپولیسی به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

به گزارش خبرنگار مدال، مهدی شریفی درباره شکست 2 بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل سایپا اظهار داشت: کالدرون ترجیح داد که تیم را به دو گروه تقسیم کند و با جوانان بازی کردیم. بازی خوبی بود، اما دو گل بد خوردیم. ما اکنون در دوره بدنسازی هستیم، اما برای ما بازی دوستانه و رسمی تفاوتی ندارد و همه ناراحت هستیم. فرصت‌های گلزنی زیادی هم داشتیم تا به گل برسیم که این اتفاق رخ نداد.

مهاجم سرخپوشان در مورد اینکه به نظر می‌رسد فشاری برای گل زدن روی او بوده است، گفت: فشاری روی من نبود. من در پست تخصصی خودم بازی می‌کنم و از این بابت خیلی خوشحالم. دو پاس خوب به بازیکنان دادم که می‌خواستم تبدیل به گل شود و به همین خاطر ناراحت بودم.

امید عالیشاه در پاسخ به این پرسش که در پرسپولیس می‌ماند یا خیر، گفت: تا زمانی که بتوانم به پرسپولیس کمک کنم، در تیم هستم. هر وقت تشخیص دهم که نمی‌توانم به تیم کمک کنم، می‌روم و به هر قیمتی در جایی نمی‌مانم. روز یکشنبه مذاکرات نهایی انجام می‌شود.

وی درباره اینکه هر بازیکنی با ایرج عرب مذاکره می‌کند، ناراحت از جلسه خارج می‌شود، گفت: نمی‌دانم بازیکنانی که از باشگاه جدا شدند ناراحت بودند. امیدوارم تفاهم خوبی ایجاد شود. چون این حاشیه‌ها به تیم ضربه می‌زند و امیدوارم ادامه نداشته باشد.

مهاجم پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا انتظار داشت باشگاه زودتر با او مذاکره کند یا خیر، عنوان کرد: ما اردو داشتیم و به جز آن مدیران باشگاه وقت نداشتند.

مهدی ترابی درباره ناراحتی هواداران تیم فوتبال پرسپولیس از شکست 2 بر صفر مقابل سایپا در جام شهدا گفت: آنها در این سال‌ها همیشه پرسپولیس را برنده دیده‌اند. با این حال ما برمی‌گردیم. تیم در دوره بدنسازی افت دارد. امیدوارم بازی‌های بهتری ارائه کنیم و برای قهرمانی چهارم بجنگیم.

وی درباره حواشی باشگاه پرسپولیس گفت: نباید در این باره صحبت کنم و این موضوع به من ارتباطی ندارد.

اینیگو والنسیا، مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست 2 بر صفر پرسپولیس مقابل سایپا در جام شهدا گفت: بازی با سایپا برای ما یک بازی پیش‌فصل ساده بود. هنوز بازیکنان ما ساق‌های‌شان سنگین است. دو گلی که خوردیم هم روی بدشانسی بود.

وی درباره شرایط تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس یک باشگاه بزرگ در آسیاست و ما از کار کردن در این تیم و کار با این بازیکنان لذت می‌بریم. 

مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس درباره مشخص شدن سومین بازیکنی که از پرسپولیس جدا خواهد شد، بیان کرد: این سؤال را از من نپرسید و از سرمربی بپرسید. ما اینجا هستیم که پرسپولیس را دوباره قهرمان کنیم. 

والنسیا درباره این موضوع که گفته می‌شود کادرفنی پرسپولیس از شرایط اردوی ترکیه ناراضی بودند، خاطرنشان کرد: در اردوی ترکیه ما دوست داشتیم با حریفان بهتری بازی کنیم، ولی این اتفاق نیفتاد که فقط یک اتفاق بود.

اخبار مرتبط:

کالدرون:‌ روی ۲ اشتباه ۲ گل خوردیم/ بیرانوند بهترین گلر آسیا است

پرسپولیس 0 - 2 سایپا/ یاران کالدرون حریف سایپا نشدند

تگ ها


پرسپولیس بازیکنان پرسپولیس پرسپولیس سایپا جام شهدا امید عالیشاه مهدی شریفی مهدی ترابی اینیگو والنسیا فوتبال