صحبت‌های پیروز قربانی پیرامون شرایط استقلال

پیروز قربانی مدافع سابق و پیشکسوت استقلال درباره شرایط این تیم گفت: بعد از پوست اندازی که در تیم استقلال شد، زمان میبرد ......

پیروز قربانی مدافع سابق و پیشکسوت استقلال  درباره شرایط این تیم گفت:

بعد از پوست اندازی که در تیم استقلال شد، زمان می‌برد تا تیم به شرایط خوب سابق برسد. همیشه سطح توقع از تیمی مثل استقلال بسیار بالاست اما باید در نظر گرفت که تیم یکسری از بازیکنان اصلی را از دست داده و کار دارد تا بازیکنان فعلی در تیم جا بیفتند. در کل استقلال هنوز نیاز به زمان دارد تا آن تیم سال قبل باشد اما من به این مساله بسیار امیدوارم.

قربانی در خصوص حضور بازیکنان جدید استقلال عنوان کرد:

بازیکنان ورودی باشگاه توسط آقای شفر خواسته شدند و او حتماً می‌داند که آنها چه خصوصیاتی دارند. به هرحال این بازیکنان در محیط متفاوتی بودند و به مرور زمان به سطح آمادگی می‌رسند. حتی ممکن است آنها در تیم‌های سابقشان سبک متفاوتی بازی می‌کردند و حالا که به استقلال آمدند شرح وظایفشان تغییر کرده است. موضوع این است که انتظارها از تیم و شفر بالاست. نمی‌شود از مربی خواست که بلافاصله و از همان ابتدا تیمی مدعی قهرمانی بسازد. باید شرایط را سنجید و دانست که این پروسه زمان بر است.

به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، کاپیتان سابق استقلال که محصول آکادمی این باشگاه بود، در رابطه با جوانان تیم اضافه کرد:

بازیکان جوان باید آگاه باشند که شفر و استقلال چه شرایطی را در اختیار آنها قرار دادند. آنها باید امثال قربانی‌ها، صادقی‌ها و نورافکن ها را الگوی خود کنند تا بتوانند موفق شوند و حتی نامشان را ماندگار کنند. جوانان استقلال از نظر فنی خیلی خوب هستند اما حضور در تیمی مثل استقلال شرایطی را به وجود می‌آورد که آنها باید یکسری مسائل را رعایت کنند. آنها اگر چشمشان را به روی این مسائل دردسرساز ببندند و از آن دوری کنند، می‌توانند به درجات عالی فوتبال، شخصیت و ثروت برسند. در غیر این صورت تنها برای یک یا دو سال نامشان سر زبان‌ها می‌افتد و بعد از آن نابود می‌شوند.

قربانی در پایان برای مجموعه باشگاه و تیم استقلال آرزوی موفقیت کرد و از هواداران خواست تا با صبر بیشتر از تیمشان حمایت کنند.

تگ ها


استقلال فوتبال