صحبت های کاپیتان تیم ملی درباره شرابط اخیر

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، اشکان دژاگه در حاشیه تمرین امروز تیم ملی مقابل خبرنگاران قرار گرفت و گفت: خوشحالم دوباره به تیم ملی برگشتم و خدا را شکر که به جام جهانی صعود کرده ایم ......

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، اشکان دژاگه در حاشیه تمرین امروز تیم ملی مقابل خبرنگاران قرار گرفت و گفت: «خوشحالم دوباره به تیم ملی برگشتم و خدا را شکر که به جام جهانی صعود کرده ایم.» 

او در مورد دو بازی مقابل توگو و روسیه در اردوی جدید گفت: «دو بازی دوستانه مهم داریم. قوی هستند هر دو حریف. خیلی ها می گویند توگو قوی نیست اما این تیم، بازیکنانی در اروپا به خصوص در فرانسه دارد. بازی مقابل تیم های آفریقایی سخت است چون از نظر بدنی خیلی قوی هستند.» 

اشکان در خصوص شرایط بدنی اش نیز افزود: «بازی جلوی سوریه برای من بازی آسانی نبود چون بعد از مدت ها 90 دقیقه بازی کردم اما بعد از بازی درد در پایم داشتم که البته توانستم در این مدت درمان شوم و خوشحالم ایران هستم.» 

او در مورد اینکه بهترین بازیکن دیدار با سوریه بود، اضافه کرد: «بله هر دو بازی کره جنوبی و سوریه برای ما جالب بود. برابر کره جنوبی مساوی با کارت قرمز داشتیم که برای همه ما خوب بود. مقابل سوریه نتیجه خوب نبود چون می خواستیم بازی را ببریم اما آن روز خیلی سر حال بودم و امیدوارم ادامه دهم و به کارم مشغول باشم.»  

او در مورد اینکه سامان قدوس بالاخره بین ایران و سوئد، بازی برای تیم ملی فوتبال کشورمان را انتخاب کرده، گفت: «من فکر می کنم سامان بازیکن بسیار خوبی است که اگر غیر از این بود، کارلوس کی روش او را دعوت نمی کرد. بازی هایش را دیده ام. جوان و باانگیزه است. او می تواند به تیم ملی کمک کند. فکر می کنم تماشاگران و فوتبالدوستان کشورمان می توانند از بازی های سامان قدوس لذت ببرند

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال