صحبت‌های کمالوند و مهاجری در پایان دیدار پارس جنوبی و نساجی

فراز کمالوند و رضا مهاجری سرمربیان دو تیم پارس جنوبی جم و نساجی مازندران پس از تساوی دو تیم در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان‌شان صحبت کردند...

فراز کمالوند و رضا مهاجری سرمربیان دو تیم پارس جنوبی جم و نساجی مازندران پس از تساوی دو تیم در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان‌شان صحبت کردند

 به گزارش مدال، رضا مهاجری بعد از تساوی 2 بر 2 مقابل پارس جنوبی جم در نشست خبری گفت: بازی خوبی بود و 4 گل داشت. برای پارس جنوبی احترام قائل هستم اما می توانستیم برنده شویم. دقایق پایانی مسابقه قابل پیش بینی بود بارها به بازیکنانم گفتم خطا ندهید که این اتفاق رخ داد. حریف روی ضربات ایستگاهی  خطرناک بود و در یک لحظه غفلت گل خوردیم و 2 امتیاز حساس را از دست دادیم. پارس جنوبی هم شب خوبی را پشت سر گذاشت و امیدوارم در ادامه راه موفق باشند.

مهاجری به دلیل عجله داشتن برای رسیدن به پرواز نشست خبری را سریع ترک کرد.

فراز کمالوند بعد از تساوی 2 بر 2 مقابل نساجی مازندران در نشست خبری گفت: قبل از هرچیز از همه هواداران که تا دقیقه 95 بازی تیم را حمایت کردند و تاثیرگذارترین عامل در مساوی امروز بودند. ضعیف ترین بازی ما در 5 مسابقه بود. نمی دانم چرا 5 بازیکن ما باهم بد بودند. اشکالات تیم باید دیده شود در روزهای آینده که تمرینات مستمری برای بازی با تراکتور داریم ایرادها را کم می کنیم. یکی از مشکلات افت بدنی بازیکنان بود. یک ربع آخر بازیکنان ما به خودشان آمدند. هر دو تیم مستحق یک امتیاز بودند و ما شایسته برد نبودیم. تنها مزیت بازی امروز این بود که دوبار بازی باخته را مساوی کردیم.

کمالوند در مورد شرایط فنی تیمش گفت: روز خوب ما نبود 5-6 بازیکن ما باهم ضعیف بازی کردند. خالقی فر هم بعد از مصدومیت بازی کرد. متاسفانه بازیکن ما هم بهترین موقعیت را از دست داد.
وی افزود: توقع داشتیم با تعویض ها کار بهتر شود که خراب‌تر شد. فوتبال همین است و قابل پیش بینی نیست. مصدومیت محمد نوری که بد موقعی مصدوم شد و یک تعویض مان هم خوب نبود. دچار افت بدنی هم شدیم که دلیلش را نمی دانم باید با بازیکنان صحبت کنیم.

وی در مورد اینکه چرا مدافعان شما بیشتر مهاجمان گل زدند گفت: مهاجمان ما شرایط خوب را ندارند انتظارات را برآورده نکردند ولی در دو بازی 5 گل زدیم. به طور کلی عملکرد تیم مان خوب بود.
سرمربی پارس جنوبی در مورد خط ضعیف دفاع تیمش و خوردن 4 گل در دو بازی گفت: مدافعان ما باید منسجم تر بازی کنند و نتیجه 2 بر 2 بهتر از صفر بر صفر است و هواداران از بازی لذت می برند.
کمالوند در مورد بازی با ذوب آهن در جام حذفی گفت: از 8 بازیکن جوان مان می خواهیم استفاده کنیم و به بازیکنان اصلی فشار نمی آوریم تا برای بازی با تراکتور آماده باشند.
وی در مورد اینکه استراتژی خود را لو داده گفت: بازیکنان جوان ما هم باید بازی کنند و نمی توانیم در دو بازی فشار زیادی به بازیکنان بیاوریم. نمی توانیم هم در جام حذفی و هم در لیگ خوب باشیم هدف اصلی ما لیگ برتر است.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی پارس جنوبی جم 2 - 2 نساجی مازندران/ ویدیو

پارس جنوبی ۲ – ۲ نساجی/ تساوی شاگردان مهاجری در دقایق پایانی

تگ ها


پارس جنوبی جم نساجی مازندران فراز کمالوند رضا مهاجری نشست خبری لیگ برتر فوتبال ایران نساجی پارس جنوبی جم-نساجی فوتبال